Odpowiedz 
[250l] Moja wizja świata
14-04-2011, 09:52
Post: #16
RE: [250l] Moja wizja świata
Wstwiaj , wstawiaj te zdjęcia zbiornika z L-kami szczególnie zrób sesje L46. Zbiorniczek super Thumbup ,fajnie zarośnięty Thumbsup.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-04-2011, 17:32
Post: #17
RE: [250l] Moja wizja świata
Przyszły święta i mam czas żeby przejrzeć fotki, które napstrykałem i wrzucić coś nowego Wink dzięki za słowa uznania, mam nadzieję że już wkrótce zaprezentuje się w pełnej okazałości, ale przyjdzie na to jeszcze trochę poczekać Tongue

(14-04-2011 08:09 )Lermi napisał(a):  Ta duża roślina po prawej to Echinodorus uruguayensis, prawda? Wydaje mi się taki za bardzo bujny, ale może dochowałeś się dorodnej sztuki Smile To jest zdecydowanie dominujący element w akwarium.
Nie chciałbyś przypadkiem, żeby tę pozycję przejął śliczny lotos, a echinodorusa dać na tył? Taka tylko luźna sugestia....

Tak, to jest najprawdopodobniej ten gatunek o którym mówisz, nie chodziło mi specjalnie o ten dokładnie, szukałem na szybko jakiejkolwiek dużej żabienicy, a taką akurat udało mi się w sklepie wypatrzeć i w sumie wymieniłem się za resztki gupików endlera, więc jestem bardzo zadowolony z transakcji Smile bujna jest to fakt, potrzebowałem czegoś żeby się 3 pary skalarów nie tłukły non stop o jednego lotosa, na którym chcą ikrę składać, a robią to co jakieś 3-4 dni Tongue i zadanie swoje spełnia co widać na poniższych fotach

[Obrazek: img6385by.jpg]


Niestety albo ikra jest zjadana albo pleśnieje gdy ją odseparuję od rodziców :/ ktoś ma jakąś sugestię dlaczego może pleśnieć i jak temu zapobiec, po świętach spróbuję przełożyć tą ikrę razem z liściem do pojemnika z miękką wodą i zobaczymy co z tego wyjdzie, ale na inne pomysły jestem również otwarty Wink

A co do umieszczenia tej żabienicy po prawej stronie to jest to trochę wymuszone, ona i tak praktycznie od jednej ścianki do drugiej ma liście, więc zajmuje wszystkie plany w akwarium Biggrin a lotos był na jej miejscu poprzednio, ale przesadzenie jej bardziej do lewej w miejsce lotosów mija się z celem bo tam ładnie mi się już małe lotoski porozrastały z kłączy i nie chcę ich teraz nadwyrężać na przesadzanie, poza tym jakoś mi tak bardziej pasuje Smile

Tak jak już wcześniej obiecałem, zakładam nowy wątek ze 112 i zbrojnikami, stopniowo będę oba wątki rozbudowywał, ale od czego trzeba zacząć Smile

112 l - Hypancistrus zebra L46, Hypancistrus sp. L66, Corydoras pygmaeus, Microrasbora galaxy,2 x Apistogramma sp. Nanay , Redki
250 l - 8 x skalary, 4 x Microgeophagus ramirezi, 3 x Microgeophagus altispinosa, 2 x Apistogramma sp. Nanay, 3 x Otocinclus affinis
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 



Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  250l 100x50x50 aktualizacja kuba 8 21,013 18-02-2017 09:58
Ostatni post: kuba
  250L 100x50x50 kuba 8 17,223 22-03-2016 21:20
Ostatni post: Sasuke



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości