Odpowiedz 
50x30x30, Woda RO, jakies małe kąsacze do rozmnożenia, czyli ruszt ikrowy.
11-11-2011, 21:32 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 11-11-2011 21:34 przez pits1988.)
Post: #1
50x30x30, Woda RO, jakies małe kąsacze do rozmnożenia, czyli ruszt ikrowy.
Witam, cały czas zastanawiam się, jak urządzić zbiornik 50x30x30, pod względem rozmnożenia jakichś małych kąsaczy nie wiem jeszcze jakich, ale kupiłem po to RO filtr, żeby była miękka woda no i po to aby rozmnażać rybki wymagające miękkiej wody.

Tymczasem, zastanawiam, się jak zrobić, że w tym jednym zbiorniku, rozmnożyły mi się kąsacze, problem w tym, że chciałbym mieć i rośliny, i zarazem ruszt ikrowy, żeby po tarle się "coś"(bo wiadomo wszystko nie przeżyje) z ikry uchowało?

Rzućcie mi jakiś pomysł co by zrobić, żeby ikry nie przenosić do innego zbiornika, tylko, żeby wszystko było w jednym.

Zastanawiałem, się, nad stadkiem, bystrzyków: karlik, neonowy, paracheirodon simulans, zwinnik jarzeniec, neon czarny, neon innesa, lub ewentualnie neon czerwony.


Myślę, nad tymi gatunkami, i nad urządzeniem zbiornika tak, aby po tarle z ikry mogły spokojnie się wykluć larwy.

Rzucajcie Wink
Pozdrawiam Smile

Akwarystyka to głębia wiedzy..Clap

i choroba...
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 



Wiadomości w tym wątku
50x30x30, Woda RO, jakies małe kąsacze do rozmnożenia, czyli ruszt ikrowy. - pits1988 - 11-11-2011 21:32



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości