Odpowiedz 
pytanko ws akwarium
31-03-2014, 19:59
Post: #16
RE: pytanko ws akwarium
Mistrzowie offtopu i krytyki przypominam że temat tyczy się WYMIARÓW ZBIORNIKA a nie wykonawcy, miejsca ustawienia czy ceny Smile

dodatkowo informuję, że:

po pierwsze: pokrywę do akwarium będę robił sam, skorpiona wybrałem ze względu na szkło white, które widziałem dziś na żywo, jest naprawdę białe, prawie jak OW. Żaden inny szklarz w poznaniu i okolicach najbliższych czegoś takiego nie ma.
po drugie: gdzie w tym temacie pytałem o opinię na temat jakości wykonania zbiornika przez poszczególne firmy ? No właśnie, nigdzie. mam już 2 szkła od skorpiona i jakość wg mnie nie odbiega od innych baniaków które widziałem, a wy skąd wiecie że to partacze (jak piszecie) może sami macie w domu taki zbiornik własnie od nich? Biggrin
po trzecie: Mikołaj, specjalnie dla Ciebie zrobię zdjęcie tego wzmocnienia i prześlę Ci je
po czwarte: akwarium zamówiłem, ale jeszcze za nie nie zapłaciłem, w związku z czym jeśli przy trzecim akwa nagle wszystko skleją krzywo i nieestetycznie - jak wy to widzicie, to zwyczajnie go nie kupię.

dziękuję za uwagę, temat uważam za wyczerpany i gotowy do zamknięcia Smile

Poznańska Giełda Akwarystyczna na FB
https://www.facebook.com/groups/268590873561911/
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
31-03-2014, 20:04
Post: #17
RE: pytanko ws akwarium
Także jutro pogadamySmile i bardzo proszę właśnie o takie zdjęcia i sylikonów. Sam nie posiadam super akwarium jakie bym sobie życzył. Jedynie szerokość troszkę mała i nieźle będzie trzeba pogłówkować nad fajną aranżacja. Co do zarzuceń nabijania postów, to bardzo bym prosił, ale można mi taki licznik wyłączyć bo w ogóle mi to nie potrzebne. Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
31-03-2014, 20:06
Post: #18
RE: pytanko ws akwarium
Mikołaj napisał(a):Jedynie szerokość troszkę mała

niestety szafka jest jaka jest... a była robiona na zamówienie za kupę kasy i na pewno jej nie wymienię tym bardziej że jest prawie nowa bo ma pół roku Smile
damy radę Smile

Poznańska Giełda Akwarystyczna na FB
https://www.facebook.com/groups/268590873561911/
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
31-03-2014, 20:37
Post: #19
RE: pytanko ws akwarium
Mikołąj przecież wiesz jak wygląda akwarium od skorpiona, sklejenia, wzmocnienia też posiadam , conajmniej raz na miesiąc na nie patrzysz.Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
31-03-2014, 20:46
Post: #20
RE: pytanko ws akwarium
harek napisał(a):a wy skąd wiecie że to partacze (jak piszecie) ...
A stąd,że przy tak małym szkle muszą Ci wklejać podwójne zabezpieczenia ,żeby ci się baniak nie rozpadł.
O jakości klejenia i frezach się nie wypowiem bo nie robiłem u nich.
Jak to mówią "Twój cyrk ,Twoje małpy". Życzę bezproblemowego użytkowania baniaka.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
31-03-2014, 20:55
Post: #21
RE: pytanko ws akwarium
Frez trapez mają dosyć dobry , sami nie robią.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
31-03-2014, 20:58 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 31-03-2014 21:00 przez harek.)
Post: #22
RE: pytanko ws akwarium
matoole napisał(a):harek napisał(a):
a wy skąd wiecie że to partacze (jak piszecie) ...
A stąd,że przy tak małym szkle muszą Ci wklejać podwójne zabezpieczenia ,żeby ci się baniak nie rozpadł.

ale co ma piernik do wiatraka?
wzmocnienia przy każdym większym zbiorniku (lub z cieńszego szkła) to standard, poza tym są nie widoczne pod pokrywą.
przy 40h jak u Edisona wzmocnień by nie było, ale zamówiłem 45 takie jak chciałem Smile

matoole napisał(a):O jakości klejenia i frezach się nie wypowiem bo nie robiłem u nich.
Smile

edison napisał(a):Frez trapez mają dosyć dobry , sami nie robią.

owszem, widziałem, macałem, ale coś chyba podrożał, bo za ten bajer liczyli sobie dzisiaj +100 pelenów, a w tej cenie to już lepiej byłoby kupić OW z trapezem w standardzie.

Poznańska Giełda Akwarystyczna na FB
https://www.facebook.com/groups/268590873561911/
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 



Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  pytanko o oswietlenie bartus 301 15 27,522 10-06-2015 22:02
Ostatni post: guma303
  Pytanko o korzeń:) zefirsan 5 11,069 30-04-2012 00:01
Ostatni post: slavo22



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości