Odpowiedz 
jakie krewetki ?
30-01-2014, 15:59
Post: #1
jakie krewetki ?
[/align]Witam. Planuje zasiedlić czymś mój zbiornik oczywiście padło na krewetki jak zawsze Tongue mam pytanie bo brakuje pomysłu na co postawić. Chciałbym krewetki troszke wymagajace tak zeby miec ucieche z tego że coś wychodzi, lub motywacje że coś nie wychodzi Wink jedynym czynnikiem który jakoż zaweża skale poszukiwania jest działajacy juz zbiornik na pro soil-u czyli ph ok 6,3-6,5 i fakt by można było je normalnie rozmnożycz w tym zbiorniku. Oraz to że taki gatunki jak cr, cb, sakura red sakyra chocko, yellow.
Macie jakieś sugestie ???

Od dawna i trwale Nr -1 " Robale " Thumbup
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-01-2014, 17:13
Post: #2
RE: jakie krewetki ?
Jak lubisz wyzwania to podnieś trochę pH i startuj z tigerami.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-01-2014, 19:04
Post: #3
RE: jakie krewetki ?
Tak myslale Stiep z tym ze troche mi szkoda podloza bo rozumiem ze podniesienie ph uzyskam poprzez mieszanke ro z kranem i tu pojawia sie pytanie czy dodatkowo parametry nie beda zbyt niestabilne bo podloze jest swieze i co kran podniesie to podloze zbije. chyba ze sie gdzies myle.

Od dawna i trwale Nr -1 " Robale " Thumbup
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-01-2014, 19:48
Post: #4
RE: jakie krewetki ?
Przy tym pH Tigery powinny czuć się dobrze Smile A jak nie chcesz podnosić pH wody to może CR-ki wyższych gradacji? Wink Z tym, że faktycznie na Pro Soil-u może być różnie z delikatnymi krewetkami, substrat lubi kumulować fosfor i w najmniej oczekiwanym momencie oddać to, co zebrał Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-01-2014, 20:07 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 30-01-2014 20:16 przez HOLI.)
Post: #5
RE: jakie krewetki ?
sorki jest błąd w pierwszym poscie podłoże to nie pro soil tylko shrimp soil Aquatic nature Smile

mam cr i cb gradacji s ,ss,sss i chciałbym teraz ruszyc z czyms innym czego jeszcze nie przerabiałem.

Od dawna i trwale Nr -1 " Robale " Thumbup
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
31-01-2014, 00:36
Post: #6
RE: jakie krewetki ?
HOLI napisał(a):chciałbym teraz ruszyc z czyms innym czego jeszcze nie przerabiałem.

To znakiem tego czas na Tajwany Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 



Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  krewetkarium- jakie podłoże? jakie oświetlenie? kubasrem 23 46,889 05-04-2013 22:59
Ostatni post: kubasrem
  Jakie krewetki ? smoko 11 20,815 31-03-2011 18:25
Ostatni post: SzymonPieta97



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości