Odpowiedz 
CPO z sakurami czy to przejdzie ?
30-07-2013, 16:29
Post: #1
CPO z sakurami czy to przejdzie ?
Witam,

zwracam sie z prośba o pomoc co do pakietu raczków CPO miniaturowych wraz z krewetkami sakura . Czy takie połączenie bedzie miało racje bytu tzn. czy cpo nie bedzie sie interesowało krewetkami ? w planach mam typowy zbiornik dla cpo ale z racji tego że mam możliwość otrzymania ich już na dzien dzisiejszy okazyjnie musiałbym umieścić je z sakurami ( z crystalami napewno nie zaryzykuje ). Zatem jest ktoś w stanie powiedziec jak wygląda funkcjonowanie robali przy takim połączeniu ?

Od dawna i trwale Nr -1 " Robale " Thumbup
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-07-2013, 16:39 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 30-07-2013 16:43 przez sajmon12.)
Post: #2
RE: CPO z sakurami czy to przejdzie ?
Ja mam cpo z sakurami w 126L , baniaczek jest bardzo zarośnięty ale i tak zdaza sie ze raczki i tak próbują je złapać .

http://youtu.be/M45ULVsgmSI
Tu masz link do filmiku z mojego akwarium ,polujacy texanus na sakure Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-07-2013, 17:03
Post: #3
RE: CPO z sakurami czy to przejdzie ?
mi w 54l akwarium 5 CPO zabilo całą populacje Yellowków(około 30 szt), a z 10 Stripes znikł tylko jeden

KIEROWNIK BUDOWY

2016 l -10x Cyphotilapia Frontosa Blue Mpimbwe F1 + 6x Altolamprologus Calvus Black Zaire F1+5x Synodontis Petricola F1+ 10x Cyprichromis Microlepidotus Kasai F0 + 4x Neolamprologus Buescheri Katoto + 4x Plathythelphus Armata WF/ krab biały + Para Neolamprologus mustax Mbita WF + 9x Paracyprichromis blue neon WF
450l - morszczak
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-07-2013, 17:14
Post: #4
RE: CPO z sakurami czy to przejdzie ?
Sakury zabardzo rzucają se w oczy Biggrin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-07-2013, 18:02
Post: #5
RE: CPO z sakurami czy to przejdzie ?
aaa takie kilery ! czyli obawy uzasadnione . A gdzies tam sigle słychac ze nie atakuja osobników i nie zjadaja roslin. Czyli lepiej poczekac i uruchomić zbiornik typowo pod raka. Dzieki wam za pomoc.

Od dawna i trwale Nr -1 " Robale " Thumbup
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-07-2013, 18:09
Post: #6
RE: CPO z sakurami czy to przejdzie ?
Jeżeli nie chcesz strat to poczekaj
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-07-2013, 18:27
Post: #7
RE: CPO z sakurami czy to przejdzie ?
no jasne że nie chce ! żona musiała by opisać co sie działo jak zobaczyłem że jedna z najładniejszych championów sakur mi helenka pożerała i akcja ratunkowa nie pomogła :/ Od tego czasu helenkom w krewetkarium stanowcze NIE ! no to czas myśleć zbiornikiem i jazda z cpo. Ale to po urlopie... trzeba poczekac.

Od dawna i trwale Nr -1 " Robale " Thumbup
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 





Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości