Forum WTMA Akwarystyka Wielkopolska
CPO z sakurami czy to przejdzie ? - Wersja do druku

+- Forum WTMA Akwarystyka Wielkopolska (http://wtma.pl)
+-- Dział: Akwarystyka słodkowodna (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Dział: Krewetki, raki, kraby, ślimaki (/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Wątek: CPO z sakurami czy to przejdzie ? (/showthread.php?tid=4817)



CPO z sakurami czy to przejdzie ? - HOLI - 30-07-2013 16:29

Witam,

zwracam sie z prośba o pomoc co do pakietu raczków CPO miniaturowych wraz z krewetkami sakura . Czy takie połączenie bedzie miało racje bytu tzn. czy cpo nie bedzie sie interesowało krewetkami ? w planach mam typowy zbiornik dla cpo ale z racji tego że mam możliwość otrzymania ich już na dzien dzisiejszy okazyjnie musiałbym umieścić je z sakurami ( z crystalami napewno nie zaryzykuje ). Zatem jest ktoś w stanie powiedziec jak wygląda funkcjonowanie robali przy takim połączeniu ?


RE: CPO z sakurami czy to przejdzie ? - sajmon12 - 30-07-2013 16:39

Ja mam cpo z sakurami w 126L , baniaczek jest bardzo zarośnięty ale i tak zdaza sie ze raczki i tak próbują je złapać .

http://youtu.be/M45ULVsgmSI
Tu masz link do filmiku z mojego akwarium ,polujacy texanus na sakure Smile


RE: CPO z sakurami czy to przejdzie ? - smoko - 30-07-2013 17:03

mi w 54l akwarium 5 CPO zabilo całą populacje Yellowków(około 30 szt), a z 10 Stripes znikł tylko jeden


RE: CPO z sakurami czy to przejdzie ? - sajmon12 - 30-07-2013 17:14

Sakury zabardzo rzucają se w oczy Biggrin


RE: CPO z sakurami czy to przejdzie ? - HOLI - 30-07-2013 18:02

aaa takie kilery ! czyli obawy uzasadnione . A gdzies tam sigle słychac ze nie atakuja osobników i nie zjadaja roslin. Czyli lepiej poczekac i uruchomić zbiornik typowo pod raka. Dzieki wam za pomoc.


RE: CPO z sakurami czy to przejdzie ? - sajmon12 - 30-07-2013 18:09

Jeżeli nie chcesz strat to poczekaj


RE: CPO z sakurami czy to przejdzie ? - HOLI - 30-07-2013 18:27

no jasne że nie chce ! żona musiała by opisać co sie działo jak zobaczyłem że jedna z najładniejszych championów sakur mi helenka pożerała i akcja ratunkowa nie pomogła :/ Od tego czasu helenkom w krewetkarium stanowcze NIE ! no to czas myśleć zbiornikiem i jazda z cpo. Ale to po urlopie... trzeba poczekac.