Odpowiedz 
Woda źródlana. Nadaje się ?
06-10-2012, 12:40
Post: #16
RE: Woda źródlana. Nadaje się ?
(05-10-2012 22:48 )klepyn napisał(a):  czyli dane zamieszczone na etykiecie nie muszą byc zgodne z faktycznym stanem. Ciekawe jak często je aktualizują....
Nie chcę cię martwić ale całe to źródełko jest tylko na reklamie wiem co piszę moje bardzo bliskie rodzinne strony.Szkołę podstawową kończyłem w tej całej Dobrej.
Odpowiedz cytując ten post
06-10-2012, 17:57
Post: #17
RE: Woda źródlana. Nadaje się ?
Znaczy ze tam żadnych studni nie ma? XD ja pier.... Taką bezczelną mystyfikacje zrobili?! Chyba z ciekawosci się tam wybiorę Smile to woda jednak z kranu w tej butli?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-10-2012, 18:02
Post: #18
RE: Woda źródlana. Nadaje się ?
(06-10-2012 17:57 )klepyn napisał(a):  Znaczy ze tam żadnych studni nie ma? XD ja pier.... Taką bezczelną mystyfikacje zrobili?! Chyba z ciekawosci się tam wybiorę Smile to woda jednak z kranu w tej butli?

Jak każda jedna w plastikowej butelce.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-10-2012, 19:01
Post: #19
RE: Woda źródlana. Nadaje się ?
(06-10-2012 17:57 )klepyn napisał(a):  Znaczy ze tam żadnych studni nie ma? XD ja pier.... Taką bezczelną mystyfikacje zrobili?! Chyba z ciekawosci się tam wybiorę Smile to woda jednak z kranu w tej butli?
Będę tam za tydzień jak ci zależy mogę zrobić fotki zresztą znam dobrze właściciela firmy.Był nauczycielem w tamtym czasie jak się uczyłem w podstawówceRolleyes kiedy to było wieki temu.
Odpowiedz cytując ten post
06-10-2012, 21:28
Post: #20
RE: Woda źródlana. Nadaje się ?
O to poprosze, zamieść w temacie, czekam z niecierpliwością
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 





Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości