Odpowiedz 
Zrób to sam
06-12-2010, 14:50
Post: #16
 
mają wszystko co związane z reklamą wizualną zwłaszcza nazwijmy to 3D więc plexi styropian pcv aluminium dibond i jeszcze inne ktorych nie znam Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-12-2010, 00:51
Post: #17
 
Na Bukowskiej jest stosunkowo drogo bo doliczają swoją marżę,proponuje jechać na Norwida obok siedziby agencji ochr. Hunters jest hurtownia z art do reklamy,mają pcv,folie itp,a ceny o połowę niższe,mi z odpadów dali calkiem ładne tafle pcv za psie pieniądze.

Malawi 600l 200x50x60
Metriaclima sp. 'zebra chilumba' (Maison Reef)
Pseudotropheus acei
Pseudotropheus saulosi
Labidochromis sp. Hongi Red Top-Kimpuma
Pseudotropheus sp. "Wiliamsi North" Makonde
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-12-2010, 19:24
Post: #18
 
Cena zależy miedzy innymi od tego czy kupujesz odpady czy gotowe przycięte formatki Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-12-2010, 00:20
Post: #19
 
mcbazo napisał(a):Na Bukowskiej jest stosunkowo drogo bo doliczają swoją marżę,proponuje jechać na Norwida obok siedziby agencji ochr. Hunters jest hurtownia z art do reklamy,mają pcv,folie itp,a ceny o połowę niższe,mi z odpadów dali calkiem ładne tafle pcv za psie pieniądze.


Dzięki bardzo za namiar , dziś kupiłem u nich potrzebny mi materiał , zapłaciłem 103 zł Biggrin
Skleiłem ze sobą pierwsze elementy , jutro otworowanie tyłu pod filtr itp , a reszta po świętach .

Pozdrawiam

KIEROWNIK BUDOWY

2016 l -10x Cyphotilapia Frontosa Blue Mpimbwe F1 + 6x Altolamprologus Calvus Black Zaire F1+5x Synodontis Petricola F1+ 10x Cyprichromis Microlepidotus Kasai F0 + 4x Neolamprologus Buescheri Katoto + 4x Plathythelphus Armata WF/ krab biały + Para Neolamprologus mustax Mbita WF + 9x Paracyprichromis blue neon WF
450l - morszczak
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-12-2010, 10:41
Post: #20
 
smoko napisał(a):Dzięki bardzo za namiar , dziś kupiłem u nich potrzebny mi materiał , zapłaciłem 103 zł Biggrin
Skleiłem ze sobą pierwsze elementy , jutro otworowanie tyłu pod filtr itp , a reszta po świętach .
To ja poproszę o fotorelację.
Odpowiedz cytując ten post
02-01-2011, 15:23
Post: #21
 
fotorelacje dalem w osobnym poscie

KIEROWNIK BUDOWY

2016 l -10x Cyphotilapia Frontosa Blue Mpimbwe F1 + 6x Altolamprologus Calvus Black Zaire F1+5x Synodontis Petricola F1+ 10x Cyprichromis Microlepidotus Kasai F0 + 4x Neolamprologus Buescheri Katoto + 4x Plathythelphus Armata WF/ krab biały + Para Neolamprologus mustax Mbita WF + 9x Paracyprichromis blue neon WF
450l - morszczak
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 





Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości