Odpowiedz 
Targi AquaZOO 22-23 pażdziernika
29-10-2011, 14:09
Post: #46
RE: Targi AquaZOO 22-23 pażdziernika
Towarzystwo wazjemnej adoracji? Czyjej się pytam? Bo z tego co widzę to tworzy się właśnie takie towarzystwo a zarzuca innym robienie tego w czym sami są najlepsi. Nie wiedzieli?? Pytanie tylko czy się chce, czy nie chce wiedzieć. Jak śmiecie w ogóle wyrzucać osobom, które po nocach siedziały robiąc zbiorniki a za dnia cały czas stały na stoisku. To jest po prostu przesada. Macie pretensje że nie wzięliście udziału? Może określmy statutowe zaproszenie listem poleconym za potwierdzeniem odbioru. A kto tu przepraszam rozmawia o tyłku? Ci co się ową przywołaną częścią ciała odwrócili do Pani z Targów na spotkaniu? A szanowni Koledzy o Wspólnym Awatarze nie wiedzieli, nie słyszeli, nie CHCIELI?? Kolegów chodzących na spotkania nie mają, czy jak? Nie bądźcie śmieszni. Powinniście podziękować Alarmowi, Asi, Stiepkowi, Masłowskiemu i paru innym, że pokazywali za Was zangażowanie. Ja jestem i chcę im tu podziękować. Jaka szkoda, że krytyka jest łatwiejsza. Nawet jak post zniknie, to przynajmniej lżej mi na sercu, co nie Admin Biggrin?

Nie tylko chłopaki lubią robaki
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
29-10-2011, 14:22
Post: #47
RE: Targi AquaZOO 22-23 pażdziernika
Kubie też się należy podzekowanie Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
29-10-2011, 17:28
Post: #48
RE: Targi AquaZOO 22-23 pażdziernika
(29-10-2011 14:09 )Lermi napisał(a):  Nawet jak post zniknie, to przynajmniej lżej mi na sercu, co nie Admin Biggrin?

Nie dlaczego miał by zniknąć? Ja się z twoim zdaniem zgadzam.
Jak ktoś chciał być to był jak nie to nie był i po co to roztrząsanie - nikt tu do nikogo pretensji za nieobecność nie ma. Za późną informację na forum też nikt pretensji mieć do nikogo nie powinien, bo wynikała ona z określonych całkowicie niezależnych od nas przyczyn.

pozdrawiam Maciej



Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-10-2011, 00:20
Post: #49
RE: Targi AquaZOO 22-23 pażdziernika
(24-10-2011 13:08 )pacmann napisał(a):  Powiedzmy sobie szczerze, cześć przygotowana prze WTMA oraz sklepy Słoń i Lupus ratowały wystawę przed totalną klęską.
Takie jest i moje skromne zdanie , powiem więcej : gdyby nie koleżanki i koledzy z naszego "nieistniejącego" stowarzyszenia to tzw.targi aquazoo byłyby co najwyżej tematem dowcipów...
A szanowni Koledzy o Wspólnym Awatarze wiedzieli, słyszeli i chcieli ale skutek durnych decyzji durnych polityków ponoszą różne osoby w tym ja i co drugi tydzień opiekuję się trzema osobami , które powołałem do życia ... są dla mnie najważniejsze na świecie również albo zwłaszcza gdy ich mama robi licencjata na WSPiA a to był taki weekend niestety...
Mógłbym tu jeszcze wiele nabazgrać jednak w gębie mocny raczej nie jestem to bardziej domena Iva i Lermi , ja za to potrafię nieźle przylać więc zakończę moją odpowiedź na słuszne rozgoryczenie Kingi podobnie do Ivana : poproszę o nieogulnianie Thumbsup

Ps:Tak czy inaczej aranżacje WTMA były fantastyczne Thumbup
Tai !!! należy ci się porządny liść ...
Odpowiedz cytując ten post
30-10-2011, 01:13
Post: #50
RE: Targi AquaZOO 22-23 pażdziernika
To może na zakończenie po emocjach napiszę :
- po pierwsze nie mam do nikogo pretensji ze nam nie pomógł
- cieszę się że udało się nam to wszystko dopiąć i bez wstydu wystąpić .
- uwagi które zgłaszacie są cenne i nie odbieram tego jako atak a na pewno pomogą przy organizacji
następnych imprez .
- nabraliśmy kolejnego doświadczenia i wiem na ile pozornie błahych a mających ogromne znaczenie rzeczy
trzeba być przygotowanym
- sprawdziliśmy się jako zespół ludzi potrafiących zrobić coś wspólnie
- jest to już druga impreza i wiem że nie tylko mamy do pomocy te kilka osób ( nadal uważam że w razie
potrzeby na osoby ze wspólnym avatarem również mogę liczyć )
- najbardziej zaimponowała mi Asia która mimo obaw zrobiła bardzo ładny zbiornik i udowodniła że mamy w
naszym gronie bardzo utalentowanych akwarystów co pokazaliśmy również we Wrocławiu . Właśnie te
śpiące a może bardziej krępujące się osoby chciałbym do następnej wystawy zmobilizować .
- pozostałe zbiorniki również były bardzo udane i naprawdę zrobilismy bardzo dobre wrażenie nawet wśród
specjalistów . Do kolegi Masło_82 stała kolejka zwiedzających z pytaniami na które udzielał odpowiedzi
- no i może rzecz która mi się nie udała to brak sklepu SKALAR w naszym gronie . I tu nie nawaliła ani
informacja ani przygotowanie z naszej strony a decyzja właścicieli i naszych kolegów . Nie chcę tu w żaden
sposób krytykować ani niczego upatrywać w tej decyzji ale żałuję .
-
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-10-2011, 02:13
Post: #51
RE: Targi AquaZOO 22-23 pażdziernika
Tak jeszcze co do towarzystwa wzajemnej adoracji, to ja byłem raptem na kilku spotkaniach, bodajże po trzecim już wiedziałem że zaangażuję się w ekspozycję WTMA na targach.

Troszkę nie rozumiem o co ta wojna, przecież nikt, do nikogo nie miał jakiegokolwiek żalu, że nie przyszedł, na czas wiedzieliśmy że jest nas tyle, że damy radę zrobić ekspozycję, gdyby trzeba było jeszcze kogoś to by się kogoś znalazło. Dlatego wąłśnie nikt nie ma żalu, że ktoś tam nie przyszedł. Chyba za dobrze to poszło ze strony WTMA, bo nagle po imprezie ktoś się pyta, czemu tak późno była informacja.

Na tydzień przed imprezą spytałem Wiesia o konkrety, Wiesiu powiedział że nie planujemy niczego, bo z planowania nigdy nic nie wychodzi, wiedziałem już że nasza praca ma więc charakter spontaniczny, w sensie "kto przyjdzie to przyjdzie, kto nie, to nie" i to mi wystarczyło.

Przypomnę, że w wątku poświęconym spotkaniu z 5 października, w treści pierwszego posta jest informacja, że na spotkaniu będzie dyrektorka imprezy i będą omawiane szczegóły. Takie informacje były podawane przed każdym spotkaniem z Panią Basią, a było tych spotkań ze trzy.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-10-2011, 15:27
Post: #52
RE: Targi AquaZOO 22-23 pażdziernika
Jak wiecie na spotkaniach już dawno nie bywałem,o targach wiedziałem od poprzedniej edycjiWink.I jak mogłem tak pomogłem,a tutaj chciałem pokazać co się działo w czwartek i piątek przed targami a był to niezły freestyle.

tak się zaczeło
[Obrazek: img0812j.jpg][Obrazek: img0813cc.jpg]
[Obrazek: img0815tp.jpg]
[Obrazek: img0818js.jpg]
[Obrazek: img0820yf.jpg]
[Obrazek: img0821we.jpg]
[Obrazek: img0822ri.jpg][Obrazek: img0823qd.jpg][Obrazek: img0824t.jpg][Obrazek: img0833hp.jpg][Obrazek: img0835d.jpg]

http://ukajali.bloog.pl/
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-10-2011, 17:15
Post: #53
RE: Targi AquaZOO 22-23 pażdziernika
(30-10-2011 02:13 )maslo_82 napisał(a):  Chyba za dobrze to poszło ze strony WTMA, bo nagle po imprezie ktoś się pyta, czemu tak późno była informacja.
Sądzę masło , że ze strony WTMA poszło znakomicie tzn. garstka zapaleńców biorących czynny udział naprawdę dała radę no ale wiadomo w końcu to prawdziwi akwaryści Thumbsup
Czy późno było info ? - no może trochę (z tego co wiem to nawaliła PANI BASIA) ale kiepski to wykręt bo te targi miały wyznaczoną datę baaaaaaardzo dawno temu i to , że weźmie w nich udział "nasze towarzystwo " też było wiadome na 99,9% . Dlatego jeśli ktoś chciał zaprezentować swoje stwory mógł się doskonale przygotować i czekać w blokach startowych na hasło a gdyby nie padło i tak nic by się nie stało więc to tylko kwestia chęci i mobilności.
Tak czy inaczej mam nadzieję , że jako zgraja zapaleńców zaliczymy jeszcze niejedną taką imprezę Wink
Odpowiedz cytując ten post
30-10-2011, 22:19 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 30-10-2011 22:21 przez alarmowiec.)
Post: #54
RE: Targi AquaZOO 22-23 pażdziernika
No właśnie problem w tym że nie maiłem do ostatniego tygodnia pewności ze wystąpimy a po milczeniu i wykrętach pani Basi przez dwa tygodnie ( obietnice oddzwonienia i jego braku ) oraz brak obiecanego potwierdzenia mailowego o naszym udziale i zasad na jakich wystąpimy , rezygnacje producentów wszystko to wzbudzało coraz większe wątpliwości . Jeszcze doskonale znający stosunki i zasady udziału w imprezach targowych Tai w sklepie Skalara zapewnił mnie że nie ma takiej możliwości żebyśmy wystąpili "za darmo" . Jest prawdą , że na miesiąc przed imprezą miałem większe nadzieje jak na ostanie dwa tygodnie . Po naszych rozmowach środowych z panią Basią miałem otrzymać potwierdzenie i tak zbliżał się czas imprezy potwierdzenia nie było jeszcze informacje tel. "przecież wysłałam" . Faktycznie w dniu otrzymania potwierdzenia podałem info na forum.
Oczywiście że można było w ciemno dać info o imprezie dużo wcześniej i jest to mój błąd ale zakres w jakim mogliśmy wystąpić był możliwy do ogarnięcia ( jak się okazało tak było ) w gronie osób zainteresowanych bardziej Smile .
W tej chwili poznawszy wiele niuansów i jak to się mówi "od kuchni " zależności mam nadzieję że na następnej imprezie tak jak i my wystąpimy w większym składzie tak i może uda się naszą imprezą zainteresować również inne Towarzystwa Akwarystyczne .
Myślę że chyba wyczerpaliśmy już ten temat i powinnyśmy się cieszyć z tego co było a wnioski na pewno wyciągniemy i następną imprezę zrobimy dużo lepiej . Jeszcze raz dziękuję wszystkim którzy przyczynili się w różnej formie do udziału w tej imprezie jak i tych którzy choć trzymali kciuki Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-10-2011, 23:06
Post: #55
RE: Targi AquaZOO 22-23 pażdziernika
W skrócie Give PEACE a chance... OK Thumbsup
Odpowiedz cytując ten post
31-10-2011, 17:09 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 31-10-2011 17:17 przez invincible.)
Post: #56
RE: Targi AquaZOO 22-23 pażdziernika
(30-10-2011 01:13 )alarmowiec napisał(a):  To może na zakończenie po emocjach napiszę :
- po pierwsze nie mam do nikogo pretensji ze nam nie pomógł
- cieszę się że udało się nam to wszystko dopiąć i bez wstydu wystąpić .
- uwagi które zgłaszacie są cenne i nie odbieram tego jako atak a na pewno pomogą przy organizacji
następnych imprez .
- nabraliśmy kolejnego doświadczenia i wiem na ile pozornie błahych a mających ogromne znaczenie rzeczy
trzeba być przygotowanym
- sprawdziliśmy się jako zespół ludzi potrafiących zrobić coś wspólnie
- jest to już druga impreza i wiem że nie tylko mamy do pomocy te kilka osób ( nadal uważam że w razie
potrzeby na osoby ze wspólnym avatarem również mogę liczyć )
- najbardziej zaimponowała mi Asia która mimo obaw zrobiła bardzo ładny zbiornik i udowodniła że mamy w
naszym gronie bardzo utalentowanych akwarystów co pokazaliśmy również we Wrocławiu . Właśnie te
śpiące a może bardziej krępujące się osoby chciałbym do następnej wystawy zmobilizować .
- pozostałe zbiorniki również były bardzo udane i naprawdę zrobilismy bardzo dobre wrażenie nawet wśród
specjalistów . Do kolegi Masło_82 stała kolejka zwiedzających z pytaniami na które udzielał odpowiedzi
- no i może rzecz która mi się nie udała to brak sklepu SKALAR w naszym gronie . I tu nie nawaliła ani
informacja ani przygotowanie z naszej strony a decyzja właścicieli i naszych kolegów . Nie chcę tu w żaden
sposób krytykować ani niczego upatrywać w tej decyzji ale żałuję .
-


Decyzja właścicieli sklepu Skalar też nie nawaliła - Alarm dobrze wiesz, że zaoferowaliśmy swoje ryby (osobiście z tobą rozmawiałem) jednak nikt nie pofatygował się po nie do nas zgłosic ,a że do nas jesteś uprzedzony to twoje komentarze w stosunku co do nas zawsze pozostawiają jakiś niesmak.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
31-10-2011, 18:09
Post: #57
RE: Targi AquaZOO 22-23 pażdziernika
W ramach szerzenia optymistycznych nastroi zapraszam i zachęcam do umieszczenia w tym wątku wszelkich posiadanych zdjęć z w/w imprezy.

Ps.
(31-10-2011 17:09 )invincible napisał(a):  ... a że do nas jesteś uprzedzony to twoje komentarze ...

Miałem podobne odczucie kiedy poznałem alarma, jakieś 10 lat temu, ale już po m-c wiedziałem, że są to tylko pozory.

pozdrawiam Maciej



Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
31-10-2011, 20:22 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 31-10-2011 20:29 przez Kierowca Bombowca.)
Post: #58
RE: Targi AquaZOO 22-23 pażdziernika
[Obrazek: dsc1746.jpg]

Uploaded with ImageShack.us


[Obrazek: dsc1744q.jpg]

Uploaded with ImageShack.us


[Obrazek: dsc1747p.jpg]

Uploaded with ImageShack.us


[Obrazek: dsc1753a.jpg]

Uploaded with ImageShack.us

L-206 ,Stiphodon atropurpureus
,Aphyosemion australe, Aphyosemion bitaeniatum , Corydoras panda
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-11-2011, 02:13 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 01-11-2011 02:17 przez alarmowiec.)
Post: #59
RE: Targi AquaZOO 22-23 pażdziernika
W dniu 18.10.2011 napisałem
(18-10-2011 01:37 )alarmowiec napisał(a):  Co wystawiamy w ramach Stowarzyszenia :
Masło :
Dwa Shrimpsety oraz jeden zbiornik 80 cm
Doli :
jeden zbiornik 80 cm
Lupus :
Akwarium Juwel 120 cm i 3 Shrimpsety
Słoń
Akwarium Juwel 150 cm

Skalar : no właśnie chciałbym żeby również wystąpił ale po ostatecznej wczorajszej rozmowie może nam tylko dostarczyć ryby. Jeśli nie dadzą rady załatwić zbiornika to postaram się zdobyć . Ale co do urządzenia to jest prośba czy byłby ktoś kto by się tego podjął (w końcu ma on swoja grupę entuzjastów ) Smile.

Aquananofauna : podobnie jak Skalar będą ryby będzie zbiornik potrzebny chętny(a) może chętni(e) żeby go urządzić ( może nasze panie zwyciężczynie z Wrocławia )

Gdyby ktoś jeszcze chciał i był gotowy wystawić jakiś zbiornik to proszę o info

Byliście pierwszym sklepem poinformowanym o możliwości wystąpienia razem z nami zaraz po pierwszym spotkaniu z panią Basią (czyli ponad dwa miesiące przed imprezą ). Byłem parę razy u was i o tym przypominałem . Macie grono sympatyków bardzo dobrych można powiedzieć elitarnych akwarystów.
Macie co pokazać . Starałem się żebyście nie poczuli się urażeni . Dzwoniłem tylko do was w przed napisaniem tego posta jeszcze nie mając odpowiedzi od pani Basi .
I znowu pierwszy odzew z waszej strony nastąpił dopiero dzisiaj . Nie miałem chętnego do urządzenia zbiornika . My mieliśmy napięty czas jeździliśmy ja i Asia i Masło swoimi autami po Poznaniu do późnej godz .
Nie odpisaliście słowem na posta przed imprezą a może was apel odniósłby skutek . Mieliście czas żeby sobie znaleźć kogoś do urządzenia zbiornika . Wydaje mi się że wam tez powinno trochę na tym zależeć .

Nadal zależy mi na dobrej współpracy z wami i liczę na to że na następnej imprezie już was nie zabraknie .
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-11-2011, 14:39 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 01-11-2011 14:44 przez Cysterna.)
Post: #60
RE: Targi AquaZOO 22-23 pażdziernika
Sklep Skalar nie chciał wystawić stoiska to i go nie wystawił, postawiono sprawę jasno i nie ma sensu pisać co by było gdyby i trochę na siłę próbować przekonać do zmiany decyzji. Ewentualnie można mieć nadzieję,że w planach mają wystawienie się na następnej imprezieSmile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 



Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Thumbs Up Salon Zoologiczny AQUA&ZOO 22-23 października 2016r alarmowiec 121 203,718 26-10-2016 23:11
Ostatni post: maciejk1976
  Targi AQUA&ZOO 25-26 października 2014 Asia 197 335,051 30-10-2014 11:11
Ostatni post: edison



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości