Odpowiedz 
Targi AquaZOO 22-23 pażdziernika
18-10-2011, 01:37 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 18-10-2011 01:40 przez alarmowiec.)
Post: #1
Targi AquaZOO 22-23 pażdziernika
Dopiero dzisiaj mogę napisać coś konkretnego na temat wystawy ponieważ tak długo czekałem na materiały od pani Basi .
Impreza odbywa się w dniach 22-23 października .
Godziny otwarcia :
dla zwiedzających :
sobota 10-18
niedziela 10-16
dla wystawców :
sobota 7-19
niedziela 9-18
Przygotowywanie i montaż stoisk na terenie targów rozpoczyna się od :
20.10.2011 czwartek 6:30 - 21:30
21.10.2011 piątek 6:30 - 23:00
demontaż :
23.10.2011 godz 16:30 do 24.10.2011 czyli poniedziałku

Dzisiaj okazało się że w wystawie nie weźmie udziału ani Tropical ani Aquael i ze względu na brak transportu nie uda nam się załatwić zbiorników z Aquaela więc niestety musimy wystawić to co mamy :

Co wystawiamy w ramach Stowarzyszenia :

Masło :
Dwa Shrimpsety oraz jeden zbiornik 80 cm

Doli :
jeden zbiornik 80 cm

Lupus :
Akwarium Juwel 120 cm i 3 Shrimpsety

Słoń
Akwarium Juwel 150 cm

Skalar : no właśnie chciałbym żeby również wystąpił ale po ostatecznej wczorajszej rozmowie może nam tylko dostarczyć ryby. Jeśli nie dadzą rady załatwić zbiornika to postaram się zdobyć . Ale co do urządzenia to jest prośba czy byłby ktoś kto by się tego podjął (w końcu ma on swoja grupę entuzjastów ) Smile.

Aquananofauna : podobnie jak Skalar będą ryby będzie zbiornik potrzebny chętny(a) może chętni(e) żeby go urządzić ( może nasze panie zwyciężczynie z Wrocławia )

Gdyby ktoś jeszcze chciał i był gotowy wystawić jakiś zbiornik to proszę o info

Jeśłi są jakieś osoby które są w stanie brać udział w piątek w przygotowywaniach lub w niedzielę przy demontażu to proszę o zgłoszenia

Jeśli ktoś ma jakiś wolny zbiornik jakiś filtr czy jakieś oświetlenie czy rośliny czy kamienie czy korzenie lub cokolwiek co może się przydać to proszę również o info .

Potrzebna będzie odstana woda więc jeśli ktoś ma jakieś wolne baniaki to niech może napełni w razie czego .

To na razie na tyle Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-10-2011, 08:37
Post: #2
RE: Targi AquaZOO 22-23 pażdziernika
Będę z dziećmi w niedzielę.
Czy zna ktoś cennik wejściówek ?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-10-2011, 11:23
Post: #3
RE: Targi AquaZOO 22-23 pażdziernika
jeśli będzie potrzeba - to ja się na piątek na pomoc piszę ale dopiero popołudniu!
do 15 mam zajęcia z moimi orłami - później mogę być dostępny!
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-10-2011, 12:01
Post: #4
RE: Targi AquaZOO 22-23 pażdziernika
bo moich dwóch nano mogę przyjąć jakąś obsadę, najlepiej krewetek.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-10-2011, 12:10
Post: #5
RE: Targi AquaZOO 22-23 pażdziernika
Ja w niedzielę pomogę, co do piątku to jeszcze nie wiem, ale i tak mogłabym być najwcześniej o 16.

Próbowałam namówić jedną z Wrocławskich zwyciężczyń- czyli Gosię na wspólną aranżacje akwarium, niestety pracuje i nie jest w stanie znaleźć czasu w piątek.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-10-2011, 14:10
Post: #6
RE: Targi AquaZOO 22-23 pażdziernika
Asiu, ja z chęcią pomogę Wink tyle, że kompletny brak gadżetów i roślin ;/
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-10-2011, 19:00
Post: #7
RE: Targi AquaZOO 22-23 pażdziernika
Prawdopodobnie będę mógł pomóc w piątek od rana.
Co mogę przynieść:
1. Podłoże ShrimpSand brązowe - wystarczy na 100 l akwa.
2. Dwa małe korzenie.
3. Subwassertang - jakieś 2 litry.
4. Taiwan moss (dużo, ponad litr), mniejsze ilości flame moss, willow moss. Wszystko luzem, do niczego nie przywiązane.

Z krewetkami będzie ciężko bo mam trochę mało, a stada "rozpłodowego" nie będę narażał na niebezpieczeństwo.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-10-2011, 22:01 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 19-10-2011 00:32 przez alarmowiec.)
Post: #8
RE: Targi AquaZOO 22-23 pażdziernika
W piątek w/g rozkładu można walczyć do 23ciej wiec o 16tej to jeszcze będzie połowa dnia . Osoby które mogą proszę o deklaracje ponieważ będziemy musieli zamówić odpowiednia ilość wejściówek na dni montażu . Po za tym będą potrzebne osoby do obsługi w czasie wystawy i dla tych osób musimy zorganizować wejściówki ma dni wystawy . Jeszcze nie zwróciła się do mnie pani Gosia z Naszego Akwarium ale wiem że będzie miała swoje stoisko i potrzebować będzie dwie osoby na stoisko w czasie targów . Tak , że poza pomocą przy organizacji imprezy będą również potrzebne osoby w czasie dni targowych sobota i(lub) niedziela . Jeśli ktoś chce urządzić jakiś zbiornik lub zaprezentować swoje ryby to jest jeszcze taka możliwość . Zbiornik się znajdzie .
Wszystkie rośliny jak i całe zbiorniki mogą być na targach sprzedane oczywiście dopiero na zakończenie całej imprezy tzn. w niedziele . Przeważnie wszystko co jest wystawione na sprzedaż znajduje na targach swego nabywcę . Jeśli ktoś ma jakieś rośliny lu korzenie i może je pożyczyć lub przeznaczyć do sprzedaży ( oczywiście będziemy tylko pośrednikami ) to również proszę o info
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-10-2011, 08:49
Post: #9
RE: Targi AquaZOO 22-23 pażdziernika
czarex jeśli ta pomoc obejmuje wspólne planowanie aranżacji to bardzo chętnie, bo nie czuję się na siłach sama decydować o wyglądzie akwarium. Co do roślin i gadżetów to również liczę na zapewnienie przez innych bo sama to mam jedynie kilka roślin. Była mowa o Skalarze i Aquananofaunie to można się pod któreś z ich akwariów podłączyć.

Mieszam obok Skalara więc mogę przewieźć co trzeba ze sklepu, a jak trzeba to i do Aquananofauny podskoczę bo to też nie aż tak daleko (w tym miejscu uśmiecham się o wejściówkę dla samochodu).

Już wiem jak wyglądają moje zajęcia i tak: mogę się pojawić w piątek od 16, sobota odpada bo mam zebranie komisji rewizyjnej na działkach, za to w niedzielę mogę przyjść na cały dzień lub tylko na sprzątanie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-10-2011, 16:09 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 19-10-2011 16:09 przez czarex.)
Post: #10
RE: Targi AquaZOO 22-23 pażdziernika
ehhh ;/ ja niestety odpadam - wszystko zmienia mi sie zbyt szybko i wyskoczyły w piątek dodatkowe zajęcia ;/
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-10-2011, 19:42
Post: #11
RE: Targi AquaZOO 22-23 pażdziernika
Ja jutro jestem w pracy od 8 do 22... ale sru
w sobotę czy niedzielę będzie można mnie zastać na stoisku discusforum.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-10-2011, 21:59
Post: #12
RE: Targi AquaZOO 22-23 pażdziernika
no i po imprezie Smile myślę że było fajnie, publicznośc dopisała, gęba mnie bolała od gadania Smile Szkoda tylko że po za nami były tylko paletki. Ważne jest to, że bez Nas impreza była by klęską na całej linii, a tak było całkiem dobrze.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-10-2011, 22:05
Post: #13
RE: Targi AquaZOO 22-23 pażdziernika
(23-10-2011 21:59 )maslo_82 napisał(a):  Smile Szkoda tylko że po za nami były tylko paletki.

Tongue fakt
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-10-2011, 23:13
Post: #14
RE: Targi AquaZOO 22-23 pażdziernika
I po imprezie... jak dla mnie była lipna
PS. widziałem jak się uwijaliście z wiaderkami... hehe Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-10-2011, 00:01
Post: #15
RE: Targi AquaZOO 22-23 pażdziernika
Mi się bardziej podobało niż te dwa lata temu.
Przeglądam czasami fotorelacje z targów w innych miastach i, niestety, wielkopolska akwarystyką nie stoi.

Ta edycja była o tyle lepsza, że w tym samym czasie była wystawa psów Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 



Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Thumbs Up Salon Zoologiczny AQUA&ZOO 22-23 października 2016r alarmowiec 121 203,779 26-10-2016 23:11
Ostatni post: maciejk1976
  Targi AQUA&ZOO 25-26 października 2014 Asia 197 335,166 30-10-2014 11:11
Ostatni post: edison



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości