Odpowiedz 
Red cherry a bimbrownia
10-01-2014, 09:04
Post: #6
RE: Red cherry a bimbrownia
Generalnie tylko małe ilości nie sa szkodliwe dla kreweci. Zatem czy będzie to bimber czy dzwon nie widziałbym wiekszej różnicy. Napewno bimbrownia bardziej nieobliczalna bo może si erozpędzić a przy dzwonie jak nie wpuscisz to nie ma i tyle. Ja obecnie stosuje butle 1000 z dzwonem ( co prawda nie pod krewecie bo tego po prostu nie zaryzykuje ) standardowu zestaw jaki można kupic na allegro pytałem tutaj o opinie na ich tema i trafiły same negatywne opinie -a ja jestem po wrażeniem ??? zielsko idzie aż miło ( mam porównanie na dwuch zbiornikach wystartowanych tego samego dnia i w jednym i w drugim jest heniek i sp. japan na dzwonie idzie bez porównania ) pewnie co kraj to obyczaj można tak powiedzieć. Bynajmniej dzwon opróżnia sie zależnie od prędkości filta . Ale takie zabawy moim zdaniem tylko poza krewetkami. Co mi sie zawsze nasuwa w takiej chwili to powiedzenia które usłyszałem niegdyś przy kupnie pierwszych kreweci "albo krewetki albo akwqarium " Smile oczywiście idzie to wypośrodkować i uzyskać fajny efekt ale przegięcie w jedną ze stron zawsze ciągnie w dół drugą strone Smile

Od dawna i trwale Nr -1 " Robale " Thumbup
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 



Wiadomości w tym wątku
Red cherry a bimbrownia - guma303 - 08-01-2014, 18:01
RE: Red cherry a bimbrownia - Benon - 09-01-2014, 23:43
RE: Red cherry a bimbrownia - guma303 - 10-01-2014, 01:47
RE: Red cherry a bimbrownia - HOLI - 10-01-2014 09:04



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości