Odpowiedz 
Przywitaj się
05-11-2010, 14:56
Post: #16
 
Witajcie,

startuje akurat z Amazonką 180l, szukam trochę info w necie i tak trafiłem tutaj.
Planowana obsada: bystrzyk Pereza, żałobniczki, kakadu, otoski, kirysek sterby,
Jak będę trochę dalej, pochwalę się w galerii,

pzdr,

łukasz
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-11-2010, 15:01
Post: #17
 
Witam wszystkich!Ja posiadam 60l ogólniak oraz 25l krewetkarium. Nietstety będę musiał zrobić restart krewetkarium, bo zasiedliły się glony nitkowe i krasnorosty, niestety muszę poczekać trochę aż maluchy RC podrosną.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-11-2010, 12:50
Post: #18
 
Przywrócę ten wątek na właściwe tory Smile

Witam wszystkich serdecznie Smile
Mieszkam w Swarzędzu , ale jestem rodowity Gdynianin Smile
Po 4 letniej przerwie z akwarystyką powracam do hobby.
Jutro zalewam nową 300 Smile , pewnie w najbliższym czasie zakupie jakieś kolejne Tongue
O forum dowiedziałem się od sprzedawcy ze sklepu zoologicznego w Auchan Biggrin
Za co dziękuję Smile

ps. po korzeń wróciłem i kupiłem właśnie się moczy w wannie Biggrin

Pozdrawiam
Smoko

KIEROWNIK BUDOWY

2016 l -10x Cyphotilapia Frontosa Blue Mpimbwe F1 + 6x Altolamprologus Calvus Black Zaire F1+5x Synodontis Petricola F1+ 10x Cyprichromis Microlepidotus Kasai F0 + 4x Neolamprologus Buescheri Katoto + 4x Plathythelphus Armata WF/ krab biały + Para Neolamprologus mustax Mbita WF + 9x Paracyprichromis blue neon WF
450l - morszczak
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-11-2010, 18:57
Post: #19
 
Bardzo mi miło że kolejna osoba za moją namową przystała do naszych szeregów.Mam nadzieje że korzonek szybko pójdzie na dno Lol .

http://ukajali.bloog.pl/
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-11-2010, 16:44
Post: #20
 
hehe 2 dni temu wtaszczyłem sam 300l akwarium na pięterko i postawiłem na szafkę bo moja kobieta ma kontuzje reki Smile
Korzeń po drobnych przycinkach leży już w akwarium wraz z roślinkami i zalany woda (korzeń zatonął od razu - wiec chyba szczerze sprzedany Biggrin ) Tongue
teraz 3 tyg wyczekiwania Biggrin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-12-2010, 15:38
Post: #21
 
Cześć! Rafał z Gorzowa Wielkopolskiego. Lat 30, z wykształcenia nauczyciel matematyki, fizyki, informatyki. W wolnym czasie administrator Forum akwarystycznego Gorzowa i okolic - akwarystyczne info i współadministrator Zachodniopomorskiego Forum Akwarystycznego - akwa.szczecin.pl
Z akwarystyką związany jestem od dziecka, z długoletnią przerwą. Powróciłem do akwarystyki ok. 6 lat temu, obecnie w domu mam 4 zbiorniki - 460 l z paletami, 450 l z welonami, 112 l w którym pływa mix rybnyWink i 64 litrowe krewetkarium z crystal red i biene. Z planów na najbliższą przyszłość - jeszcze jedno (mniejsze) krewetkarium z krewetkami z Sulawesi - najprawdopodobniej stanie w połowie stycznia.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-01-2011, 15:51
Post: #22
 
Witam
Asia z Poznania, akwarystyką zajmowałam się od dzieciństwa (jedyne zwierzęta na jakie pozwolili mi rodzice), po wyprowadzce mam kilkuletnią przerwę, ale po rozmowach z jednym z forumowiczów postanowiłam powrócić do hobby.
W chwili obecnej jestem na etapie planowania wielkości akwarium i rozglądania się za osprzętem.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-01-2011, 15:31
Post: #23
 
Witam Michał z Poznania. Zaczynam z pierwszym 112 l akwarium. Pozdrawiam
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-01-2011, 16:39
Post: #24
 
Hello. Ja też mam 112. To teraz zakładasz temat o zbiorniku i piszesz co się w nim znajduje. Ale jak jest ładniejszy niż mój, to nie dawaj zdjęcia Lol

Nie tylko chłopaki lubią robaki
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-01-2011, 12:45
Post: #25
 
Cześć,

Mirek z GruszczynaSmile

Akwarium towarzyszy mi od początku szkoły podstawowej, niedługo planuję zalać roślinne, około 300l.

Na forum trafilem przypadkiem... "googlując" Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-01-2011, 02:14
Post: #26
 
Po prostu w Malcie słowo ciałem się staje i zasiada miedzy nami Lol .Tylko musi uważać żeby nie usiadło między Alarmem i p.Grzegorzem Lol

http://ukajali.bloog.pl/
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-01-2011, 11:51
Post: #27
 
Witam Was dziś się zarejestrowałem fajowe forum pozdrowionka dla wszystkich Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-01-2011, 13:01
Post: #28
 
Każdy kilogram akwarysty więcej szczególnym dobrem narodu! ;P

Powitać Smile
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-01-2011, 13:12
Post: #29
 
Witamy i zachęcamy bardzo do przeczytania działu Na dobry początek, zapraszamy tez na nasze spotkanie do malty gdzie również można uzyskać doraźną pomoc.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-01-2011, 00:30
Post: #30
 
Widzę że zaczynamy się robić międzynarodowi super Cool2

http://ukajali.bloog.pl/
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 





Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości