Odpowiedz 
Przywitaj się
30-09-2010, 13:17
Post: #1
Przywitaj się
Jako że nie znalazłem odpowiedniego działu postanowiłem jako młody użytkownik tego forum tutaj się przywitać.
Mam na imię Waldek, mam 33 lata, mieszkam w Śremie. Akwarystyka - no cóż nie będę ukrywał że to moje nowe hobby (zaczęło się od welona którego syn dostał od znajomych w kuli na urodziny) a że kiedyś epizod z rybkami był to i baniaczek 20 l również się znalazł.
W tej chwili mam kilka zbiorników w których panuje totalny chaos i szukam swojej drogi.
Z takich z których mi się podobają to krewetkarium w 60 l które niebawem Wam pokaże.
W fazie przygotowań jest drugi baniaczek 60 l Tanganika z muszlowcami.
Tyle na chwilę obecną.
Pozdrawiam
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-09-2010, 18:42
Post: #2
 
Witamy serdecznie,jak dasz rade to zapraszamy na spotkania w Poznaniu co środe w Malcie.I zapraszam do działu pokaż swój zbiornik,bo nawet jesli masz tam chaos to ktoś ci podpowie co zmienić lub poprawić.

http://ukajali.bloog.pl/
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-10-2010, 13:11
Post: #3
 
Hello
Witam wszystkich użytkowników forum :mrgreen:
Zapisałam się, bo zostałam okrutnie zaszantażowana. 5% zniżki na ulicy nie leży Wink
Tak na serio to postaram się udzielać - pytać o pomoc i próbować dać ją innym.
Mam aktualnie 2 baniaczki na utrzymaniu - 450l i 100 (120 profil, wiec netto ze 100 wyjdzie). Zdjęcia i opisy dam do galerii. Aktualnie większość czasu zajmuje mi mój 100l roślinniak, bo startuję z nawożeniem solami. Bardzo lubię także pomagać młodszym akwarystom. Można więc powiedzieć, że sprawuję opiekę merytoryczną jeszcze nad dwoma zbiornikami (przyjezdżam też od czasu do czasu na kontrolę Wink) . Zachwyca mnie niesłabnący entuzjazm z jakim podchodzą do swoich zbiorników i życzyłabym takiego zarówno sobie jak i nam wszystkim.
Pozdrawiam,
Kinga

Nie tylko chłopaki lubią robaki
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-10-2010, 13:24
Post: #4
 
No proszę witamy . Choć trudno mi było ustalić współrzędne geograficzne Skątowni to mam nadzieje że nie leży ona zbyt daleko Poznania i akwarystkę z takim zaangażowaniem akwarystycznym i do tego jeszcze roslinkowaca powitamy na naszych spotkaniach w środę w Centrum Handlowym Malta na drugim piętrze Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-10-2010, 13:39
Post: #5
 
Nie wiem, czy roślinkowaca się pojawi, bo Skątownia jest niedaleko Baranowa. Postara się, a przy wypowiedzi na forum za paliwo się nie płaci 8-)

Nie tylko chłopaki lubią robaki
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
31-10-2010, 18:59
Post: #6
 
Przykleję się do postu i się Przywitam
mam na imię Artur mam 29 lat jestem z Koźmina Wielkopolskiego moja przygoda z akwarystyką trwa od 25 lat ,mam dwa zbiorniki 400litrów i 120litrów krewetkarium w fazie przygotowań
Pozdrawiam
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
31-10-2010, 19:33
Post: #7
 
Powitać

http://www.flickr.com/photos/48151985@N03/
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
31-10-2010, 19:40
Post: #8
 
się witamy i na spotkania zapraszamy Wink
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-11-2010, 11:32
Post: #9
 
No to przekroczyliśmy 50 użytkowników . Witamy 50 tego i rozpoczynającego drugą pięćdziesiątkę Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-11-2010, 16:49
Post: #10
 
No proszę, pomału jest nas coraz więcej, oby tak dalej! :mrgreen: również witam nowo przybyłych, do zobaczenia na spotkaniu! Wink

[Obrazek: FMn7BkQ.jpg][Obrazek: FMn7p2.png]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-11-2010, 10:27
Post: #11
 
Witam wszystkich forumowiczów .
Mam na imię Wojtek 32 lata od niedawna powrót do akwamaniactwaSmile
Aktualnie 160 L ogólne + 25 L sterylniak , w przygotowaniach 160 L BW Smile

Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-11-2010, 16:33
Post: #12
 
Witaj imienniku ;p

http://www.flickr.com/photos/48151985@N03/
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-11-2010, 18:55
Post: #13
 
Witam
Sławomir
37 na karku
w baniakach
500 liter trofciarni
160 liter malawy
i apetyt na więcej
"a w sercu ciągle maj"
pozdrowił Smile

SZKŁO POD WPŁYWEM WODY "KURCZY" SIĘ
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-11-2010, 19:36
Post: #14
 
Witam Wszystkich,
Mam na imię Irek, akwarystyką zajmuję się z mniejszym lub większym zapałem od czasów szkoły podstawowej, a mam teraz 35 lat.
Akwaria 4 w domu w tym jedno posolone razem ponad 700 litrów wody będzie....i jeszcze dwa baniaki w pracy ale ostatnio nie ma się czym chwalić bo czasu brak zupełnie.
Jestem tu na forum zupełnie nowy więc chciałem się przywitać, a w wolnych chwilach poczytam Wasze tematy.

Do usłyszenia
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-11-2010, 00:17
Post: #15
 
Witam nowe osoby, spore macie zbiorniki, może w wolnej chwili jakieś fotki do "Pokaż swój zbiornik" ? Wink
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 





Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości