Odpowiedz 
Filtr RO
31-01-2017, 17:31
Post: #1
Filtr RO
Witam
Potrzebuje pomocy w wyborze filtra ro . Zbytnio nie mam czasu w przeszukiwaniu stron internetowych ( praca , praca i jeszcze raz praca Evil ) . Ogólnie od zawsze szkiełka były zalewane kranowitem . Jednak przy nowym szkiełku ( 180l ) muszę z pewnych względów zmienić przyzwyczajenia . Co mnie interesuję hm ... z pewnością dobra polecana firma , jakie wkłady do korpusów zastosować a cena w granicach zdrowego rozsądku . Po prostu co polecacie . W sumie jak wyżej napisałem zbytnio nie mam czasu , więc gotowy zestaw interesuje mnie ( kompletny ) . Pozdrawiam
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
31-01-2017, 17:46
Post: #2
RE: Filtr RO
Tzw R03 wystarczy jeśli masz słabe ciśnienie w kranie to wskazana byłaby jeszcze pompka.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
31-01-2017, 20:50
Post: #3
RE: Filtr RO
Witam
O ciśnienie się nie martwię ( mam je pod kontrolą Icon_mrgreen ) . Patrzyłem na filtr RO 4 75 Aqua Vita
z membraną Pentair Water 75 GPD . Z wkładami aquafilter , z żywicą MB20 lub MB400 . Co o tym sądzicie ?. Pozdrawiam
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
31-01-2017, 22:58
Post: #4
RE: Filtr RO
Hej,

polecam Aquaris 75 - http://sklep.osmoza.pl/aquarius-75-najpo...p-573.html

Pozdrawiam Bartosz
YT: exoticHobby
FB: exoticHobby
@arrowsworld

Akwarystyka
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-02-2017, 00:12
Post: #5
RE: Filtr RO
Wkłady z żywicą do akwarium słodkowodnego nie mają wielkiego zastosowania chyba że masz wode z związkami azotu to może żywica troszke ograniczyć inaczej nie widzę sensu stosowania.

http://www.facebook.com/AmatorskaHodowlaKrewetek
http://www.facebook.com/Rośliny-Akwariow...017673358/
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-02-2017, 20:13
Post: #6
RE: Filtr RO
Witam
Trzy tygodnie temu dokonałem wyboru i zakupiłem filtr ro Aquarius 75 firmy Global Water . Po otrzymaniu przesyłki od kuriera oraz rozpakowaniu , okazało się że restryktor ( ogranicznik przepływu ) nosił ślady użytkowania . Co ciekawe według symbolu ( numeru ) powinien być przeznaczony do membrany 50 GPD . Zapoznając się dalej z produktem moją uwagę zwróciła membrana . Wszystkie wkłady były zapakowane natomiast serce filtra znajdowało się w korpusie rozpakowane . Również nosiła ślady użytkowania ( membrana USA FILMTEC 75 gpd ) . Mając na uwadze powyższe spostrzeżenia postanowiłem odstąpić od umowy . Straciłem tylko na zwrocie filtra 23zł . Przeszukując fora w poszukiwaniu informacji dotyczących filtra Aquarius 75 natrafiłem na parę ciekawych wypowiedzi . To nie pierwszy taki przypadek . Po zasięgnięciu języka okazało się że jest to prawdopodobnie zwrócony produkt , który przy nadarzającej się okazji trafia w obieg ( licząc na pobłażliwego klienta ) . Jeśli chodzi o cało kształt : kontakt , dostawę , zwrot pieniędzy to nie mam zastrzeżeń . Natomiast sprzedawanie wybrakowanego produktu ... bez używania wulgarnych słów nie da się opisać co czułem . Jednym słowem - Nie Polecam Thumbdown ( pechowy traf ) . Pozdrawiam
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-02-2017, 22:42
Post: #7
RE: Filtr RO
Aloo
Ciekawe skąd bierze takie mało używane
G.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-02-2017, 21:36
Post: #8
RE: Filtr RO
Przeczytałeś dokładnie -jak byk napisane ,że z zwrotu ktoś rozpakuje ,pogmera i zwróci Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-02-2017, 23:29
Post: #9
RE: Filtr RO
Ciupakus napisał(a):Przeczytałeś dokładnie -jak byk napisane ,że z zwrotu ktoś rozpakuje ,pogmera i zwróci Smile
Aloo
Nie dość,że przeczytałem to jeszcze zrozumiałem.Chcesz mi powiedzieć,że cały czas krąży jedna sztuka.
Poćwicz pisownię.
G.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-03-2017, 21:52
Post: #10
RE: Filtr RO
Witam
Ciupakus przedstawił nam jedną z możliwości . Drugą są zamienniki reklamacyjne . Gdy nie ma na stanie nowych części a dostawa się opóźnia , wtedy przegląda się produkty z reklamacji . Dawno temu , na pewnym stanowisku w firmie postępowałem dokładnie tak samo . Rozpoczynało się od zgłoszenia brygadziście , braku danego produktu lub elementu zestawu , który miał dzisiaj opuścić magazyn . Następowała chwila chaosu ( zamętu ) . Przeglądanie dokumentów , przeszukiwanie magazynu . Aż w końcu po konsultacji z przełożonym dochodziło do przeglądania elementów reklamacyjnych . W ruch szły narzędzia . To co potrzebne demontowało się . Ładnie zapakowało i jechało w świat . Jak już pisałem wcześniej , jeśli trafił się pobłażliwy klient ( przymknął oko ) to produkt nie wracał . Natomiast jeśli trafiła się osoba wymagająca ( zbyt mocne określenie ) to towar powracał . Zamawiając nowy produkt , który jest produkowany w tysiącach - ma być nowym produktem z tym samym standardem ! . Duże kary mówią same za siebie . Lepiej wysłać demobil niż ponieść konsekwencje . A to że na 10 wysłanych takich paczek wróci 8 to nie ma się czym przejmować . Otwieramy paczkę , na język cisną się wulgarne słowa a po chwili ręce opadają . Pozdrawiam
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 





Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości