Odpowiedz 
Repashy Morning Wood
20-12-2015, 15:31
Post: #1
Repashy Morning Wood
Witam

W paru a może kilku słowach oraz zdjęciach postaram się wam przedstawić pokarm Repashy Morning Wood .


Tak wygląda buteleczka :

[Obrazek: 1jpeg_sxqwewq.jpg]

A tak wygląda zawartość :

[Obrazek: 2jpeg_sxqwesn.jpg]

Sposób przygotowania według producenta :

Aby przygotować jedną filiżankę produktu , dodać 1/4 szklanki proszku do 3/4 szklanki zimnej wody i wymieszać . Włożyć do kuchenki mikrofalowej na 2 do 3 minut i czekać aż zacznie wrzeć . Wyjąć i wymieszać . Alternatywnie , doprowadzić wodę do stanu wrzenia na kuchence , zdjąć z ognia , zalać i wymieszać z proszkiem . Natychmiast wlać do zbiornika magazynowego lub formy i odstawić w temperaturze pokojowe . Gotowy żel może być pocięty , rozdrobniony lub podany w całości . Można go przechowywać w lodówce , przez okres do dwóch tygodni lub w zamrażalniku do sześciu miesięcy . Aby dostosować jędrność żelu , należy użyć mniej lub więcej wody w razie potrzeby .

Mój sposób przygotowania Icon_cool :

Porcja jest dostosowana do zalania formy po mrożonkach typu oczlik , rurecznik , ochotka itp .

Do szklanki wsypujemy 1,5 cm proszku a następnie zalewamy wrzącą wodą do 4,5 cm . Razem daje nam to 6cm ( na zdjęciu znajduje się szklanka na której zaznaczyłem obie wartości a także zobrazowałem to za pomocą ekierki ) . Intensywnie mieszamy , w przypadku gródek rozgniatamy je łyżeczką . Na etapie mieszania można odczuć woń paszy Kwasny ( karmy ) , która z biegiem czasu zanika ( a raczej stygnięcia ) . Wlewamy do formy . Odstawiamy w temperaturze pokojowej do chwili ostygnięcia i wkładamy do lodówki . Gotowe

Foto:

[Obrazek: 3jpeg_sxqwesq.jpg]

Zalana forma :

[Obrazek: 4jpeg_sxqweah.jpg]

Gotowy produkt :

[Obrazek: 5jpeg_sxqwear.jpg]

[Obrazek: 6jpeg_sxqwwrr.jpg]

Porcję bardzo szybko się przygotowuję dlatego warto trzymać ją w lodówce ( systematycznie przygotowywać ). W zamrażalniku wygląda to tak jakby woda z żelu się wydostała i otuliła go . Dodam że żel bez problemu można nałożyć na kamień czy korzeń i w tej formie podać do spożycia . Bardzo szybko opada na dno ( chyba że znajdował się w zamrażalniku to do czasu odwilży będzie pływał - mowa o lodzie który go otula ) i zachowuje swoją formę do czasu pożarcia przez ryby . Ogólnie rewelacja , jeśli chodzi o przygotowanie , podanie a także całokształt . Kto by się spodziewał że moje e'lki tak go polubią od pierwszego gryza . Polecam Thumbsup . Pozdrawiam
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-12-2015, 09:56
Post: #2
RE: Repashy Morning Wood
Kwestia gdzie to kupiłeś ,bo w Polsce chyba ciężko.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-12-2015, 20:26
Post: #3
RE: Repashy Morning Wood
Witam

Co prawda jestem skonany po powrocie z Pruszcza Gdańskiego Asleep ale zdradzę ci tajemnice gdzie to kupiłem . Otóż pokarm Repashy Morning Wood był wystawiony na allegro . Obecnie aukcja została zakończona . Sądzę że zostanie ponowiona po Nowym Roku . Tu masz namiary na sklep oraz właściciela , który posiada ten pokarm w swojej ofercie :

Sklep HABISTAT należy do firmy:
Sklep Zoologiczno Wędkarski "SZREK" Marcin Toczko
Horbaczewskiego 9/20, Warszawa, 03-996

e-mail: szrek@szrek.pl
tel: +48 888 424 209

Zerknij na jego stronkę internetową . Po lewej stronie masz MENU , wchodzisz w pokarmy , dla ryb i pokarze ci się to czego pragniesz . Jak się zorientujesz to ujrzysz również że posiada na sprzedaż Repashy Meat Pie Fish .

Osobiście mogę go polecić , zamówienie złożyłem w poniedziałek a w środę była już przesyłka ( kurier k-ex ) .

Powiem więcej jeśli będziesz składać zamówienie to skontaktuj się ze mną ( pw , e-mail ) bo chętnie dołączę do zakupów i zamówię Repashy Meat Pie Fish .

Niech cena cię nie zraża bo w porównaniu z Tropical Tabl Pleco's Tabin ( jumbo size ) to groszowe sprawy a ilość karmy Icon_biggrin no porównywalna . Pozdrawiam
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 





Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości