Odpowiedz 
Paludarium
22-04-2015, 00:29 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 22-04-2015 08:52 przez LazaR.)
Post: #1
Paludarium
Witam,

Od jakiegos czasu mam akwarium 112l. Chcialbym sprobowac czegos nowego, a mianowicie zalozyc takie paludarium ( w specjalnie zbudowanej "szafce" trzymalbym czesc z roslinami i oczywiscie moje akwarium. I teraz nasuwa mi sie jedno wazne pytanie. czy woda z podlewania roslin, wpadajac do akwarium nie narobi mi szkod? Woda do podlewania to woda zdemineralizowana. Bardzo prosze o odpowiedz, kogos kto mial juz kontakt z takim zbiornikiem. Z gory dziekuje za odpowiedz.

Pozdrawiam,
LazaR
Ps. Jesli temat byl prosze o przeniesienie w odpowiednie miejsce
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-04-2015, 22:52
Post: #2
RE: Paludarium
Rośliny nadwodne z czegoś muszą czerpać składniki pokarmowe. Jeśli będziesz je uprawiał w ziemi ogrodniczej, to z czasem wyczerpią składniki i będzie wymagane normalne nawożenie - czyli z wodą spod roślin spłynie też część nawozów/składników mineralnych.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-04-2015, 11:50 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 26-04-2015 11:51 przez LazaR.)
Post: #3
RE: Paludarium
i dlatego pytanie czy woda ze skladnikami minerlanymi z podloza nie zaszkodzi "zyciu" w akwariumBiggrinBiggrin.
Bo podlewając zawsze cos spłynie do akwarium...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 





Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości