Odpowiedz 
Taki tam przedsmak :) 160x60x60
23-03-2015, 13:40
Post: #17
RE: Taki tam przedsmak :) 160x60x60
znam Marcina od kilku lat i nie które rzeczy on w polsce rozpropagował, kiedyś tylko na allegro od masła szło kupić atomizery które się przyjęły i sklepy je wprowadziły. teraz widać jakie robisz zakupy skoro twoje przesyłki oscylują między 4-8 zł bo tyle mnie kosztuje wysłanie pocztówki na święta do matki, ciekaw jestem kto ci wyśle np kubełek za 8 zł. i w dodatku ty będziesz mu w stanie za tyle odesłać. a co do oddawania kosztów zwrotu towaru to nawet na allegro jest szemrana sprawa bo powinno sie ale niestety nie trzeba i jest to dobrą wolą sprzedającego, wiem bo niedawno z tym walczyłem a allegro w tym wypadku jak i w wielu innych nie pomaga w takich sporach.

wiec skończmy zbaczać z tematu bo dotyczy on aranżacji akwarium a nie opinii o sklepie którego jeszcze teoretycznie nie ma.

moje zdanie: zbiornik zapowiada sie ciekawie, zobaczymy jak posadzi rośliny, choć spodziewałem sie bardziej ambitnego ułożenia korzeni i kamieni. ale moze jak nie w tym to w innym zbiorniku masło mnie zaskoczySmile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 



Wiadomości w tym wątku
RE: Taki tam przedsmak :) 160x60x60 - bohen21 - 23-03-2015 13:40

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Taki tam przedsmak numer dwa :) 70x45x50cm maslo_82 11 21,928 31-03-2015 19:39
Ostatni post: bohen21



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości