Odpowiedz 
Taki tam przedsmak :) 160x60x60
23-03-2015, 13:30
Post: #16
RE: Taki tam przedsmak :) 160x60x60
Widzisz, nie chodzi tu o złotówę ... sam narzekasz na wiele sklepów (wielu sprzedawców) w naszym mieście i daruję sobie tutaj jakieś cytaty Twoich wypowiedzi, chodzi o to jakie piszesz pierdoły twierdząc, że w poznaniu dostaniemy to czego nie ma w necie na dodatek nie masz pojęcia, że sprzedawca zwraca koszty dostawy również, a przesyłki oscylują dziś na poziomie 4-8 zł.
Dlaczego narzekam na nasze sklepy ? ... no cóż, odpowiem inaczej: może za sprawą kolegi Marcina wreszcie będziemy mieć w Poznaniu sklep akwarystyczny.

◄'))))►◄ ►◄(((('►
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-03-2015, 13:40
Post: #17
RE: Taki tam przedsmak :) 160x60x60
znam Marcina od kilku lat i nie które rzeczy on w polsce rozpropagował, kiedyś tylko na allegro od masła szło kupić atomizery które się przyjęły i sklepy je wprowadziły. teraz widać jakie robisz zakupy skoro twoje przesyłki oscylują między 4-8 zł bo tyle mnie kosztuje wysłanie pocztówki na święta do matki, ciekaw jestem kto ci wyśle np kubełek za 8 zł. i w dodatku ty będziesz mu w stanie za tyle odesłać. a co do oddawania kosztów zwrotu towaru to nawet na allegro jest szemrana sprawa bo powinno sie ale niestety nie trzeba i jest to dobrą wolą sprzedającego, wiem bo niedawno z tym walczyłem a allegro w tym wypadku jak i w wielu innych nie pomaga w takich sporach.

wiec skończmy zbaczać z tematu bo dotyczy on aranżacji akwarium a nie opinii o sklepie którego jeszcze teoretycznie nie ma.

moje zdanie: zbiornik zapowiada sie ciekawie, zobaczymy jak posadzi rośliny, choć spodziewałem sie bardziej ambitnego ułożenia korzeni i kamieni. ale moze jak nie w tym to w innym zbiorniku masło mnie zaskoczySmile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-03-2015, 13:49
Post: #18
RE: Taki tam przedsmak :) 160x60x60
Sklep jest niewielki, ale oferta dobrze przemyslana, żeby było to co wszędzie jest "na zamówienie" oczywiście z podstawowych rzeczy. Zestawy CO2 na miejscu przynajmniej kilka sztuk, możliwość wymiany butli na pełną. Butle z reduktorami, będą podlegały nieograniczonej czasowo możliwości zwrotu, tak że jest to krok w stronę osób ,które rozważały zakup zestawu, ale nie były przekonane do tego. Teraz takie osoby będą mogły nawet po roku, dwóch, trzech zwrócić butlę z reduktorem i otrzymać zwrot gotówki.

Ryb będzie nie za wiele (glonożercy, ryby do akwariów roślinnych), bo lokal na to nie pozwala. A z pewnością znajdzie się towar którego w necie nie ma do kupienia, albo będzie w necie do kupienia ale tylko u nas Biggrin

Estimative Index (EI) i sole są jak socjalizm, czyli "Bohaterskie pokonywanie trudności, nieznanych w żadnym innym ustroju" Biggrin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-03-2015, 13:50 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 23-03-2015 13:52 przez Sezar.)
Post: #19
RE: Taki tam przedsmak :) 160x60x60
bohen21 masz naprawdę jakieś ograniczenia, skoro dla Ciebie zakupy przez internet to allego ... nadal nie podałeś nazwy produktu, który kupię w Poznaniu a nie kupię go w necie ...

◄'))))►◄ ►◄(((('►
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-03-2015, 13:55
Post: #20
RE: Taki tam przedsmak :) 160x60x60
Atomizery ja miałem jako pierwszy w Polsce, przez prawie półtora roku tylko ja je sprzedawałem Smile

Tak czy inaczej będzie kilka produktów które tylko u nas będą Smile

Estimative Index (EI) i sole są jak socjalizm, czyli "Bohaterskie pokonywanie trudności, nieznanych w żadnym innym ustroju" Biggrin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-03-2015, 13:59
Post: #21
RE: Taki tam przedsmak :) 160x60x60
Obyś kolego miał rzeczywiście pomysł na ten interes, a Poznaniowi życzę otwarcia pierwszego sklepu akwarystycznego.

◄'))))►◄ ►◄(((('►
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-03-2015, 14:09
Post: #22
RE: Taki tam przedsmak :) 160x60x60
Przypominam że wątek jest w dziale Pokaż swój zbiornik. Dyskusje dotyczące sklepu, który jeszcze nie działa są pozbawione sensu. Jak Marcin zrobi już huczne otwarcie, sprosi oficjeli i wpuści klientów to pewnie pojawi odpowiedni wątek dotyczący sklepu.
Na teraz wracamy do komentowania powstającego zbiornika, który zapowiada się ciekawie. Więcej będzie można napisać jak będzie gotowy.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-03-2015, 16:16
Post: #23
RE: Taki tam przedsmak :) 160x60x60
Nie mogę się doczekać otwarcia i tylko pytanie mniej więcej kiedy za miesiąc , za dwa ?

Ja z mojej trony mogę zaproponować pomoc z zakresu remontów itp jakieś malowanie czy inne .

Pozdrawiam
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-03-2015, 18:28
Post: #24
RE: Taki tam przedsmak :) 160x60x60
No za jeden, dwa, ale jednak dni, nie miesiące Biggrin

Estimative Index (EI) i sole są jak socjalizm, czyli "Bohaterskie pokonywanie trudności, nieznanych w żadnym innym ustroju" Biggrin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-03-2015, 18:58
Post: #25
RE: Taki tam przedsmak :) 160x60x60
A nad zbiornikiem jakie lamy zaświecą? Jest to już ustalone?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-03-2015, 19:02
Post: #26
RE: Taki tam przedsmak :) 160x60x60
8x80W

Estimative Index (EI) i sole są jak socjalizm, czyli "Bohaterskie pokonywanie trudności, nieznanych w żadnym innym ustroju" Biggrin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-03-2015, 20:02 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 23-03-2015 22:14 przez arrowb.)
Post: #27
RE: Taki tam przedsmak :) 160x60x60
lampy konkretne bo widzialem

MASŁOP zbiornik, a mogl byc taki piekny !!
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-03-2015, 21:51
Post: #28
RE: Taki tam przedsmak :) 160x60x60
pniewiaki napisał(a):lampy konkretne bo widzialem
MASŁOP zjebales zbiornik, a mogl byc taki piekny !!

No to już totalne przegięcie językowe
Zmień nicka na Badziewiaki..

Masło będzie dobrze.Po otwarciu sklepu będę jednym z pierwszych klientów.
Zbiornik ok.mi osobiście się podoba.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-03-2015, 21:59
Post: #29
RE: Taki tam przedsmak :) 160x60x60
Temat powinien brzmieć :

Polak - Polakowi to nawet i porażki by zazdrościł.
Albo : Modlitwa Polaka: Panie spraw by temu sąsiadowi kura znosząca te złote jajka zdechła.


Wcześniej chciałem zażartować w temacie ale nie żałuję że się wstrzymałem.
Odpowiedz cytując ten post
24-03-2015, 08:39
Post: #30
RE: Taki tam przedsmak :) 160x60x60
całkiem możliwe że jak będziecie mieli co potrzebuje to zostawię kilka stówek na dzień dobry
Powodzenia życzę
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 



Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Taki tam przedsmak numer dwa :) 70x45x50cm maslo_82 11 21,875 31-03-2015 19:39
Ostatni post: bohen21



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości