Odpowiedz 
"Zooland" ul.Dąbrowskiego 72 Poznań
29-03-2014, 15:32
Post: #1
"Zooland" ul.Dąbrowskiego 72 Poznań
Byłem już wielokrotnie ale dzisiejsze wrażenia na zdecydowany minus. Na wstępie jakiś starszy pan,heniek czy rysiek etc,mniejsza o to, krzyczy na cały sklep ;''no kto dosypał konopii do karmy dla papug'' ,no i dochodzenie szukanie winnego ,dzwonienie do pracowników ,każdy oczywiście sie wypiera,że to nie ja,tak już było itd. Po 10 min znaleziono winnego który otrzymał publiczny ochrzan przy klientach. Co mnie to wszystko ma obchodzić ? Takie sprawy powinni załatwiać między sobą na zapleczu. Jako przeciętnego klienta takie sytuacje mnie odpychają.
Zbiorniki przeładowane rybkami ,po 5 gatunków razem,w jednym upchneli chyba 7 gatunków brzanek. Podczas wyławiania sprzedawca łapał dużą siatką wszystko co popadnie i z tej masy gołą ręką wyciągał interesujący mnie gatunek,i do naczynia. Może to jednorazowy incydent ,a może nagminna praktyka ,nie wiem nie bywam tam regularnie. W każdym razie do kupienia polecam co najwyżej żywy pokarm,zawsze dostępny i w miarę tani.

300 l ogólniak towarzyski.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
29-03-2014, 16:06
Post: #2
RE: "Zooland" ul.Dąbrowskiego 72 Poznań
ja tez tam bylem kilka razy. mnie zrazila niechec mezczyzn tam pracujacych do swiata czy c*uj wie czego. Podszedlem zapytac sie: "widze, ze urodziły sie młode paletki czy sa one tez na sprzedaż?" a gosc mi na to: "a co mnie to interesuje co sie rodzi czy nie rodzi w tych zbiornikach".

Poza tym, mozecie zwrocic uwage na szczeliny miedzy akwariami - niezłe zbiorowiska wysuszonych rybek, ktore jakos wyskoczyly. Dla mnie sklep mocno sredni.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
29-03-2014, 16:10
Post: #3
RE: "Zooland" ul.Dąbrowskiego 72 Poznań
Ostatnio widziałem tam w jednym zbiorniku 3 martwe rybki, po mojej interwencji zostały wyłowione.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
29-03-2014, 17:21
Post: #4
RE: "Zooland" ul.Dąbrowskiego 72 Poznań
Ja z ciekawośći zapytałem sprzedwców jakie rybki jeszcze by mi polecił do biotopu czarnych wód ,na co obaj roześmieli się mówiąc ''u nas wszystkie się nadają do czarnych " xD . Więc bez komentarza.

300 l ogólniak towarzyski.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
29-03-2014, 17:35
Post: #5
RE: "Zooland" ul.Dąbrowskiego 72 Poznań
tak to jest, jak sie do roboty chodzi z przymusu, a nie robi sie to co sie lubi. Ja z kolei ostatnio byłem u Pani z ichtio.pl na boninie (?) - nieporozumienie, kontrast w pelnym tego slowa znaczeniu do zoolandu. dowiedzialem sie masy rzeczu, smieszne ceny, a kazdy zbiornik udekorowany. Oczywiscie nie wspominajac o Exofish, bo to tam to juz w ogole jak w domu Smile .
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
29-03-2014, 20:54
Post: #6
RE: "Zooland" ul.Dąbrowskiego 72 Poznań
Hehe dokładnie, u Kennego wg mnie jest najlepiej Wink Widać, że lubi to co robi.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
29-03-2014, 21:03
Post: #7
RE: "Zooland" ul.Dąbrowskiego 72 Poznań
A przez takie łapanie w rękę ; właśnie widzę że jedna z rybek ma odstającą pokrywę skrzelową i widać czerwone wnętrze. Pewnie zrobił to paznokciem. Miejmy nadzieje że jakoś wróci wyglądem do normy ,póki co zachowuje się normalnie. Jak coś będe pisał w innym dziale ^^

300 l ogólniak towarzyski.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
29-03-2014, 22:04
Post: #8
RE: "Zooland" ul.Dąbrowskiego 72 Poznań
No już dawno był pomysł, żeby do Kennego dać kanape Biggrin.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-03-2014, 07:53
Post: #9
RE: "Zooland" ul.Dąbrowskiego 72 Poznań
Ja tylko dodam że kiedyś zapytałem tam czy mogą mi ściągnąć channe bleheri a pan powiedział mi że przecież mają pyszczaki... Ja rozumiem że to dość rzadki gatunek ale jak się czegoś nie wie to po co gadać głupoty.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-03-2014, 12:22
Post: #10
RE: "Zooland" ul.Dąbrowskiego 72 Poznań
Ja z kolei byłam tam po neony,po odłowieniu do woreczka Pan stwierdził że mają ospę i przelał je z powrotem do akwa.Natomiast z 4kupionych tam puerków(przywleczonych z zaplecza),okazało się że nie mam 2ch parek tylko 4samce.No i na koniec,ale to odnośnie gryzoni,dwa szczurki które tam zakupiłam miały mały bonus na sobie w postaci pchełek.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-03-2014, 12:48
Post: #11
RE: "Zooland" ul.Dąbrowskiego 72 Poznań
To się zoolandowi zebrało i oberwało jak nigdy Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-03-2014, 12:57
Post: #12
RE: "Zooland" ul.Dąbrowskiego 72 Poznań
Sklep ogólnie fajny akwaria przeładowane ale jest duży wybór przynajmniej jedyne co to obsługa słaba faktycznie bez pasji.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-03-2014, 13:08
Post: #13
RE: "Zooland" ul.Dąbrowskiego 72 Poznań
Hmmm, no jak by to powiedzieć, dwaj panowie którzy tam obsługują mają więcej pasji z osobna, niż wszystkie osoby które wypowiedziały się w tym wątku Smile Myślę, że przyczyna takiego a nie innego stanu rzeczy leży gdzie indziej...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-03-2014, 13:49
Post: #14
RE: "Zooland" ul.Dąbrowskiego 72 Poznań
jakbyście siedzieli cały dzień wysłuchiwali wielu durnych klientów którzy wiedzą wszystko najlepiej za 1300 zł miesięcznie to też byście mieli zlewSmile w poznaniu jest nie wiele sklepów które mają "dobry" towar w postaci ryb a jak już mają to problem z obsługą klienta, albo ceny klientom nie odpowiadają. Poprostu nie da sie wszystkim dogodzić, byłem tam kilka razy (co prawda nie rozmawiałem z personelem) ale sklep nie najgorszy, co prawda nie powala na kolana ale jak na typowego zoologa nie było źleSmile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-03-2014, 16:06
Post: #15
RE: "Zooland" ul.Dąbrowskiego 72 Poznań
Jaki zatem jest ten powód?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 





Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości