Odpowiedz 
"Łosoś" (na Sołaczu)
06-03-2014, 23:09 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 06-03-2014 23:25 przez kapuczino. Powód: Nowe informacje)
Post: #1
"Łosoś" (na Sołaczu)
"Łosoś" to wprawdzie nie sklep zoologiczny, a... rybny (Biggrin), ale p. Tomek ponoć na zapleczu ma trochę zbiorników.
Na Tablicy ma dość bogatą ofertę:
http://tablica.pl/oferty/uzytkownik/1cYtJ/
http://tablica.pl/oferty/uzytkownik/286S/
Planuję wkrótce zmianę obsady i chciałabym dowiedzieć się, czy warto się u niego zaopatrzyć w rybcie i roślinki.
Jakieś opinie? Smile

Mam akwarium zamiast telewizora.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-03-2014, 23:26
Post: #2
RE: "Łosoś" (na Sołaczu)
Jak dla mnie to taki drugi filomucha, rybki te same źródła i straszny gaduła.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-03-2014, 09:13
Post: #3
RE: "Łosoś" (na Sołaczu)
bardzo w porzadku gosc, polecam Smile .
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-03-2014, 00:35
Post: #4
RE: "Łosoś" (na Sołaczu)
Robiłem u niego kilka razy zakupy i do dnia dzisiejszego wszystko żyje :-)
Ceny też rozsądne

Akwarium 300 l |Pielęgnice: Miodowe i Meeka | Filtracja - HW-302 i JBL e901|
Akwarium 50 l | Kotnik: mieczyki zielone odmiany dzikiej i młode Miodowe
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-04-2016, 07:46
Post: #5
RE: "Łosoś" (na Sołaczu)
Pan Tomek to w porządku gosc i widac ma wiedzę przez telefon udzielił mi kąkretnych rad co do akwarium gdzie na forach kazdy sie wymadrzal i nikt nie pomógł tylko sie czepiał ze cos z malej litery napisane albo kropki brakuje polecam p Tomka w 100% i jego bogata i rozsądna cenowo ofertę.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-04-2016, 09:14
Post: #6
RE: "Łosoś" (na Sołaczu)
Jaka piękna samoreklama do tego z błędami. Pierwszy post na forum i zaraz chwalenie ...ale to śmierdzi.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-04-2016, 11:42
Post: #7
RE: "Łosoś" (na Sołaczu)
Mi to bardziej wygląda na kryptoreklamę Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-04-2016, 18:39
Post: #8
RE: "Łosoś" (na Sołaczu)
hehe gbur a nie doradca-miałem okazje udawać idiotę akwarystycznego w tym przybytku. Ryby-sam import z Azji i tyle na temat jakości ryb. Niech sprzedaje, bo kto mu broni ale bardziej halibuta mrożonego jak akwariowe.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-04-2016, 20:28 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 23-04-2016 20:29 przez edison.)
Post: #9
RE: "Łosoś" (na Sołaczu)
Trochę myślałem czy napisać czy nie ale jednak napisze Smile bo niektóre komentarze są takie jakie są.

Znając Tomka (Łosoś) myślę że raczej nie ma z tym wpisem Omena nic wspólnego.

Adam jeśli udawałeś idiote to może też tak Cię potraktował. Sam wiesz jak masz kontakt z ludzmi z branży że często ludzie kompletnie bez wiedzy trafiają a myślą że rozumy pojedli lub robią zakupy pod dyktando żony/dziewczyny a wiadomo jak to się kończy. Po kilku takich dziennie pewnie psycha wysiada. Smile

Nie wiem czy ma import z Azji ale jeszcze mi od niego żadna ryba nie padła inaczej od zacięcie bronionego przez Ciebie Muszki.

A co do Omena to chyba nadal nie wyciągnął wniosków z tego czy innego forum odnośnie polskiej pisowni.

http://www.facebook.com/AmatorskaHodowlaKrewetek
http://www.facebook.com/Rośliny-Akwariow...017673358/
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-04-2016, 07:18
Post: #10
RE: "Łosoś" (na Sołaczu)
w cale się nie dziwię, bo pewnie kupiłeś badziew typu razborki borneańskie itp. czego nikt w PL nie rozmnaża więc to loteria. Ja brałem od muszki rybki do hodowli dla wymieszania genów i o dziwo nie padają-tyle,że to samolotem nie leciało pół świata.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-04-2016, 15:54
Post: #11
RE: "Łosoś" (na Sołaczu)
No tak zawsze coś Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-04-2016, 20:01
Post: #12
RE: "Łosoś" (na Sołaczu)
Morskie zwierzaki jakoś dają radę przelecieć pół świata. W obu przypadkach największym problemem jest źródło. Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-04-2016, 11:27 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 27-04-2016 11:28 przez tomi8. Powód: Nowe informacje)
Post: #13
RE: "Łosoś" (na Sołaczu)
Witam nikogo nie proszę o jakąkolwiek reklamę i to co ktoś o mnie napisze to jego prywatna sprawa!!!Każdy ma prawo napisać lub wypowiedzieć się to co sądzimy, żyjemy w wolnym kraju.Ja robię to co lubię i co sprawia mi przyjemność.Co do osób nie znających się akwarystyka to ręce mi opadają codziennie z wiadomości jakie dostaje z ludzi którzy mnie odwiedzają.Proponuję jedno czytanie nie kosztuje ale daje dużą wiedzę i to powinien robić każdy czy doświadczony czy też nie.Odnośnie ryb przelatują tysiące km i wszystko zależy od tego w jakich są warunkach.Może założę odrębny wątek aby coś na ten temat opowiedzieć.Proszę mnie nie porównywać do Filomuchy bo to jest nie hallo!!! Nie sprowadzam ryb skąd on sprowadza.Ja udzielam się i nie biorę za to pieniędzy wystarczy fakt targów co mało kto wie skąd pochodziły akwaria 112l pompy itd.Szkoda że Poznań tak mało się rozwija pod względem akwarystyki ale i tak już jest o niebo lepiej niż np 4 lata temu.Dla ludzi którzy mnie znają wiedzą jaki jestem na co dzień, jak mogę to pomogę doradzę taki już jestem.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-04-2016, 11:54
Post: #14
RE: "Łosoś" (na Sołaczu)
Bo widzisz Tomek są ludzie którzy krytykują wszystko i wszystkich nie należy się nimi przejmować bo oni już tak mają Smile

było 112 litrów morszczyzna
jest 300 litrów w obiegu
Akwarium ukwiałowe z błazenkami 100 litrów
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-04-2016, 20:38
Post: #15
RE: "Łosoś" (na Sołaczu)
Maciej nie chodziło o krytykę sklepu bo nie o tym szło ale o fakt że rejestruje się ktoś na forum tylko po to by napisac jedna opinię. I już wiecej się nie pojawił na forum -te informacje sa przeciez w profilu Omena. Ostatecznie przyniosło to wiecej szkody niż pożytku.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 





Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości