Odpowiedz 
Hurt
06-01-2014, 16:10
Post: #1
Hurt
Wita.
Orientuje się może ktoś, gdzie w Poznaniu lub w okolicach można kupić ryby w ilościach i cenach hurtowych??

Nawet za tysiąc dolarów, nie pozbędę się Skalarów Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-01-2014, 16:19
Post: #2
RE: Hurt
zależy jakie ryby cię interesują?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-01-2014, 16:23
Post: #3
RE: Hurt
Drobne, stadne, typu neon, kardynałek itp.

Nawet za tysiąc dolarów, nie pozbędę się Skalarów Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-01-2014, 16:39
Post: #4
RE: Hurt
Prowadzisz, sklep, ze chcesz wiedzieć gdzie się hurtowo kupuje ??
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-01-2014, 16:41
Post: #5
RE: Hurt
W hurtowniach Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-01-2014, 16:59
Post: #6
RE: Hurt
Nie prowadzę sklepu. Chodziło mi o to czy ktoś z Poznania lub okolic prowadzi sprzedaż ryb np w ilości 500 szt po cenie hurtowej.

Nawet za tysiąc dolarów, nie pozbędę się Skalarów Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-01-2014, 21:55
Post: #7
RE: Hurt
Myślę, że jak jak zapytasz jakiegoś sprzedawcę ze sklepu akwarystycznego, że chciałbyś kupić taka ilość to nie będzie problemu. Może nie będzie to najniższa hurtowa cena, ale na pewno niższa po jakiej sprzedają w sklepach.

Malawi 450L (150x50x60) w składzie:
Sciaenochromis fryeri "Iceberg" 1+1
Protomelas taeniolatus 1+1
Otopharynx lithobates (Zimbawe Rock) 1+1
Aulonocara fire fish 1+1
Metriaclima sp. "Zebra Chilumba" (Maison Reef) 1+3
Metriaclima msobo „Magunga" 1+5

[Obrazek: ob46.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-01-2014, 22:01
Post: #8
RE: Hurt
Jak to ktoś kiedyś wspomniał, że każdy chce zarobić..... patrząc na ostatni przykład i dyskusję krewet amano, to chyba przy takiej ilości wolałbym zatankować auto i jechać do Łodzi na giełdę.... Smile

Nie wyobrażam sobie nie mieć w domu "kawałka szkiełka z wodą" Biggrin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-01-2014, 23:02
Post: #9
RE: Hurt
fredy1 w ciemno to możesz się bujać do tej Łodzi heh. Na pewno tam czekają jak brakuje jakiegoś stwora na osobę, która raz kiedyś coś kupi albo jeszcze lepiej kupi i więcej już ich nie zaszczyci swoją wizytą. JA działam na rynku hurtowym i wiele gatunków dostaję spod stołu a nie z giełdy ot taka prawda o tej waszej Łodzi. Kuki nikt tak naprawdę za free nie poda ci jedź tam a tam i kupuj do woli, bo zoologia to też sposób na życie i zarabianie. Tyle ode mnie.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-01-2014, 23:19
Post: #10
RE: Hurt
Ale wykład Smile Tongue

Nie wyobrażam sobie nie mieć w domu "kawałka szkiełka z wodą" Biggrin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-01-2014, 00:07
Post: #11
RE: Hurt
Wykład czy nie wykład swego czasu proponowałem po forach wypad na takie giełdy żeby co niektórych oświecić co tam naprawdę jest. Jeżeli chcecie wiadro gupików z importu czy jakiś danio albo brzanek to jedzcie ale zapomnijcie, że ktoś na was tam czeka z rybami mniej znanymi. Tam jest hurt a w hurcie idzie ryba z masówki i tyle. Niektórzy ale to rodzynki kombinują tam sprzedać jakieś wynalazki typu zagrzebki i potem się z nimi bujają pół sezonu, bo to nie schodzi na ilość a jak ktoś kupi to kilka, bo znajomość tematu prawie żadna u kupujących. Ale zachęcam do jazdy-oczywiście a co. Giełda jest co czwartek od 15-17 ul. Równa 3 wjazd od zaplecza aż 10zł od 2 osób lub 20zł/3 osób i szukajcie szczęścia.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-01-2014, 00:16
Post: #12
RE: Hurt
Ja nawet nie myślałem o gatunkach mniej znanych, rozumiem ze tam są pospolite gatunki, a na kaski trzeba mieć kontakty tak przecież jest wszędzie i tak było od zawsze. Ale jeśli zainteresowany chce coś pospolitego w takiejilosci to i tak kalkuluje mu sie pojechać na tzw. Waleta.... No chyba, ze sie mylę i da mu tutaj ktoś mega dobra cenę Smile

Nie wyobrażam sobie nie mieć w domu "kawałka szkiełka z wodą" Biggrin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-01-2014, 00:21
Post: #13
RE: Hurt
No właśnie nie opłaci mu się, bo barany na allegro sprzedają po 1,2zł kiedy w hurcie są po 0,80-1zł.

Co to jest za towar to już inna para kaloszy, ale cena jest ceną.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-01-2014, 00:43
Post: #14
RE: Hurt
Nikogo nie zreformujecie, póki sam się nie przekona. Amen.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-01-2014, 08:34
Post: #15
RE: Hurt
masło doczytaj sobie co wyżej napisałem. Jak jesteś nikomu nie znany to masz to co trzeba wypchnąć i za taką cena jakbyś przyjechał raz a jak ktoś jest od lat w temacie to ma zupełnie inną ofertę i bez problemu dostanie taniej jak to co Ty tam zobaczysz a co do jakości to Ci kilka razy napisałem-wcale to drogie nie jest lepsze jak nie masz znajomości. Na stołach w 90% dostaniesz import z Azji, który jest syfem a ja takich ryb nie dostane Tongue więc jeździć i dalej płakać, że albo nie macie kontaktów albo ktoś wam padakę wciska. Koniec tematu-amen.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 





Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości