Odpowiedz 
Małe rybki do 5cm
10-10-2013, 00:51
Post: #16
RE: Małe rybki do 5cm
Problem w tym że trzeba te rybki "wyłuskać" z tych 7500 zdjęć i tu zasługa kolegi niewątpliwa Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-10-2013, 08:26
Post: #17
RE: Małe rybki do 5cm
alarmowiec napisał(a):Problem w tym że trzeba te rybki "wyłuskać" z tych 7500 zdjęć i tu zasługa kolegi niewątpliwa Smile
No tak skomplikowana czynność-faktycznie-ciekawe ile koledze,któremu nie ujmuje wkładu zajmie zebranie chociaż 500 gatunków ryb to 5 cm, bo ja to zrobię z tą książką w 1-2 godz a tu jeszcze trafi na błędne wymiary (jeden już skorygowałem-danio choprae) no i znowu fałsz pójdzie na forum. Ja to wyłapie a osoba, która woli inne hobby rozwijać a w akwarystę bawi się od święta raczej nie. Za chwile jak ktoś ogarnięty a są tu tacy przejrzy listę to stwierdzi, że ma albo miał jakieś ryby i są większe lub mniejsze od podanych na forum i robi sie błędne koło no ale cóż..................róbta jak chceta-ale nie zawalać mi PW.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-10-2013, 08:42 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-10-2013 08:42 przez Benon.)
Post: #18
RE: Małe rybki do 5cm
Adam, jak sama nazwa wskazuje to forum jest towarzystwem miłośników akwarystyki a nie zrzeszeniem profesjonalnych hodowców zwierząt akwariowych. Mikołaj się napracował i czy się to komuś przyda, czy nie, to już indywidualna sprawa. Niepotrzebnie wprowadzasz niefajną atmosferę i jeszcze się oburzasz na odpowiedzi na PW.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-10-2013, 09:44
Post: #19
RE: Małe rybki do 5cm
No chyba następny nie rozumie-że to syzyfowa praca. Chcecie-to przejrzę książkę i jak ktoś podpłynie ze sprzętem do skanów to ją tu umieścimy-i chyba szybciej to się zrobi jak czas jaki poświęci Mikołaj.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-10-2013, 10:29
Post: #20
RE: Małe rybki do 5cm
Skanowanie i umieszczanie tej książki jest naruszeniem praw autorskich skasować nie trzeba spróbuję ją poszukac W pdf i przejrzec
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-10-2013, 12:44
Post: #21
RE: Małe rybki do 5cm
No sorki a myślicie że te w pdf to są legalnie umieszczone w necie?

Apistogramma norberti; Taeniacara candidi; Apistogramma sp.Nanay/Melgar; Apistogramma gibbiceps; Lamontichthys llanero; Nannostomus mortenthaleri; Nannostomus trifasciatus; Axelrodia riesei; Loricaria simillima; Nannoptopoma sp. Peru; Hypoptoma gulare; Rivulus rectocaudatus; Betta brownorum; Otocinclus affinis; Colisa fasciata; Rasbora hengeli; Carinotetraodon travancoricus; Neolebias unifasciatus; Danio tinwini; Poecilocharax weitzmani; Hyphessobrycon scholzei; Hemigrammus erythrozonus;
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-10-2013, 14:16
Post: #22
RE: Małe rybki do 5cm
Może nie Ale przejrzeć mogę a zapewne Nie będę wklejać na forum
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-10-2013, 16:11 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-10-2013 16:13 przez Barbosa. Powód: Nowe informacje)
Post: #23
RE: Małe rybki do 5cm
Cała ta dyskusja jest moim zdaniem niedorzeczna! Bo co? Bo to, że mam akwarium 112l za 180zł z grzałką tetry i filtrem turbo 1000 aquaela i tani żwir i "roślinki z przycinki" to znaczy że nie jestem akwarystą? Czy to znaczy, że aby zacząć i mieć jakąś pasję nie można jej rozwijać stopniowo? Trzeba mieć odrazu sprzęt za 2 lub 3 kawałki? Bzdura!!! Mnie osobiście takie podejście obraża i fora takie jak to (na marginesie jest to najlepsze forum na jakim się czasem udzielam i jakie czytam) powstały właśnie po to aby pomóc Hobbystom takim jak ja i myślę, że wielu innym nie śpiącym na pieniądzach w rozpoczęciu swojej zajawki. I moim zdaniem to zestawienie to potwierdza i jest bardzo pomocne a mi na pewno się przyda w dobraniu rybek do mojego krewetkarium Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-10-2013, 19:59
Post: #24
RE: Małe rybki do 5cm
Widzę że co niektórzy mają straszny ból ***** nikt wam nie kazał kupować książki i nikt was nie krytykuje za brak profesjonalnego sprzętu, każdy robi to co lubi i jak lubi wiem że niektóre rybki z zestawienia nie są i nie będą dostępne w naszym kraju a nie które mają błąd w wymiarze sugerowałem się źródłem na wikipedi i innych
książkę jakby ktoś chciał prawdo podobnie można wypożyczyć w Raczyńskiej (nie jestem pewien postaram się dowiedzieć)
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-10-2013, 19:04
Post: #25
RE: Małe rybki do 5cm
W naszym Kraju obowiązuje tzw. prawo własności intelektualnej (obejmuje to również fotografie).
W porozumieniu z Mikołajem miałem usunąć całość, ale wydaje mi się, że lista jest na tyle wartościowa, że brak zdjęć to tylko niewielka niedogodność.

pozdrawiam
Andrzej
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-10-2013, 19:26
Post: #26
RE: Małe rybki do 5cm
postaram się dodać zdjęcia które umożliwiają wstawienie zdjęcia tzw licencja która pozwala wykorzystywać i modyfikować zdjęcia w celach komercyjnych
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 





Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości