Odpowiedz 
Wystawa w Poznaniu 25-27.02.2011
27-02-2011, 10:49
Post: #76
 
PL@STI napisał(a):Żałuję że się spóźniliśmy, ale mnie się bardzo podobało, szczególnie akwa ze skalarami, zakochałem sie w tych obrośniętych mchem korzeniach

widzę ze nie tylko ja zakochałam się w tych korzeniach, baniaczek był cudowny i pomimo ze niektórym nierówności w tym baniaczku się nie podobały dla mnie były super :spoko:
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-02-2011, 15:43
Post: #77
 
Ja targi odwiedziłem dopiero dzisiaj. WTMA wystawiło piękne akwarium - zapragnąłem takich skalarów Smile
Przekazuję wszystkim pozdrowienia od ALARMA. Prosił przekazać, że jeśli ktoś może nagrać to na WTK chyba o każdej pełnej godzinie powinien być pokazywany wywiad jakiego udzielił.
Ja nie mam jak tego zrobić - więc może ktoś jego prośbę spełni.

Pozdrawiam - Rafał - rafknaf - SQ3KO
450l. - Malawi Thumbup
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-02-2011, 16:13
Post: #78
 
Żebym ja miał tv w domu... ale na stronie wtk można obejrzeć live w słabej jakości, wiec trzeba wypatrywać (http://www.wtk.com.pl zakładka live).
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-02-2011, 23:25
Post: #79
 
Biter napisał(a):Żebym ja miał tv w domu... ale na stronie wtk można obejrzeć live w słabej jakości, wiec trzeba wypatrywać (http://www.wtk.com.pl zakładka live).
No widziałem. Wyszło bardzo fajnie. Na powyższej stronie będzie pewnie dostępne od jutra.
Zapewne wycieli 99% tego co Alarmowiec powiedział. Szkoda, że przy okazji tej wypowiedzi, nie zrobili przebitki na te właśnie krewetki.
Przy okazji, dowiedziałem się, że byłem na targach wędkarsko-akwarystycznych :o
I chcę jeszcze zaznaczyć, że WTMA zaistniało w mediach, a to może spowodować to co nieuniknione Smile
Odpowiedz cytując ten post
27-02-2011, 23:27
Post: #80
 
No właśnie wędkarskie ... nic o tym nie wiedziałem ... a gdybym wiedział to bym się wtedy na 100 % wybrał Er
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-02-2011, 23:36
Post: #81
 
Mystik napisał(a):I chcę jeszcze zaznaczyć, że WTMA zaistniało w mediach, a to może spowodować to co nieuniknione Smile
Chciałbym podkreślic że musiałem Alarma popchnąć przed tą kamerę,bo on taki nieśmiały jest.A ja miałem służbową koszulkę i tak głupio mi było,a poza tym kto inny by mógł tam być.

http://ukajali.bloog.pl/
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-02-2011, 23:41
Post: #82
 
witam!
wrażenia z targów - haha - całe szczęście, że dostałem ulotkę i namiar na forum, bo bym wrócił do domu całkowicie rozczarowany - szumne zapowiedzi a oferta - tragedia - sprzętu jak na lekarstwo, a i stoiska mizerne ciche... gratuluję roboty osobom zaangażowanym, bo te akwa, które były - profeska, ale cóż...mało... i niedosyt pozostał - a specjalnie po to się wybrałem Smile
no cóż... przynajmniej spacer z żona odrobiliśmy Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-02-2011, 23:55
Post: #83
 
Duże podziękowania za poświęcony czas dla kolegów Alarmowca i Sławka,
oraz brawa za przygotowanie pięknych zbiorników.

Osobiście mam nadzieję, że przy następnej imprezie będę mógł pomóc bardziej niż tylko roślinami i grzałką.

pozdrawiam Maciej



Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-02-2011, 01:35
Post: #84
 
Przede wszystkim chciałem wam wszystkim podziękować . Ta lista to nie tylko Sławek i Ja to również
Doli to ogromny wkład pracy i pomoc w instalacji , sprzęt i pomoc w trakcie wystawy i w kontaktach z Aquaelem .
Tu też pomoc kierowniczki sklepu w Swadzimiu oraz
Mystik - korzenie , transport, krewetki Yelow
Asia - korzenie , żwirek do krewetek , pomoc w ewakuacji
Ivan (krewetki Sakura , Stripesy oraz CPO )
Stiep (krewetki CR)
Jacek( Rosliny i pomoc w kontaktach z Orką )
Pacmann (rosliny , sprzet )
Rafał(rosliny )
Kruszyna (transport i ewakuacja ) ,
Lermi (ewakuacja )
i pozostali ktorych przez zmęczenie może pominąłem lub przyczynili się do tego i nawet o tym nie wiedziałem jak np. rośliny . Wszystkim tym jak i pozostałym którzy trzymali za nas kciuki serdecznie dziekuję . Udowodniliście że można na was liczyć .
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-02-2011, 15:20
Post: #85
 
popieram wypowiedz ivana w 1000000 % Smile

to ze my tam bylismy juz bylo sukcesem no i to ze szefuncio wywiadu udzielil Biggrin

________________________________________________________
rozpowszechniona na całą WLKP hodowla Pisti (pistia stratiotes) Biggrin
(chwilowy brak)

112 l. zupa rybna : Pielęgniczka Ramireza – Microgeophagus ramirezi, Kirysek albinos - Corydoras albinos, Anentome HelenaA
60 l. krewetkarium : RC + badziewiaczki, Ampularia Blue, Brotia Pagodula, Tylomelania Devil
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-02-2011, 15:35
Post: #86
 
Chmm muszę powiedzieć że duzym sukcesem jest też to że daliśmy radę oddać zywe stwory praktycznie w całości i zdrowe . To najlepszy dowód że daliśmy radę przygotować zbiorniki zdrowe co na wystawach nie jest rzeczą oczywistą . A swoją liczną obecnością na targach daliście dowód swojego zaangażowania jeszcze raz dziękuję Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-03-2011, 02:41
Post: #87
 
Zielony napisał(a):No właśnie wędkarskie ... nic o tym nie wiedziałem ... a gdybym wiedział to bym się wtedy na 100 % wybrał Er

Wędkarskie to słowo mooooocno na wyrost Wink Wystawców było dwóch:
- firma produkująca główki jigowe ze swoim patentem mocowania gumki
- starsze małżeństwo ze Szwecji, zapraszali na połowy szczupłych.

O stronie akwarystycznej zostało chyba powiedziane wszystko, akwaria jak na oko amatora prezentowały się okazale, od siebie tylko dodam, że posiadanie kawałka życia morskiego w domu to coś o czym marzę od dłuższego czasu.

Podsumowując mile spędzone niedzielne południe Biggrin

Edycja:
Faktycznie pominąłem stoisko z woblerami, nie było to zamierzone. Dziękuję Koledze za czujność Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-03-2011, 01:33
Post: #88
 
Ja byłem na trzech stoiskach wędkarskich bo był jeszcze producent woblerów Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-03-2011, 15:26 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 28-03-2011 15:33 przez Arturo.)
Post: #89
RE: Wystawa w Poznaniu 25-27.02.2011
No cóż..... sporo się napracowałem przez ostatnie parę lat, by wystawy akwarystyczne wróciły na Targi Poznańskie, ale tegoroczna edycja w lutym była totalną porażką, nie pod względem atywności Was czy innych wystawiających się osób i firm, bo byłem i miałem okazję parę osób pozytywnie zakręconych poznać, ale pod względem ilości zaproszonych gości.....
Niestety, jak samemu się czegoś nie zrobi to inni mają to w.......... przemilczę...
Postaramy się, by edycja jesienna była bardziej okazała, ale to się jeszce okaże, jest sporo konkurencyjnych imprez na jesieni....
A jeśli ktoś nadal uważa, że to był wielki sukces wystawowy, zapraszam do Norymbergi albo Duisburga, u nas wystarczy się wybrać do Łodzi lub Wrocławia by wypowiedzieć się o jakości wystawy...
Sam nie miałem w tym roku czasu by budować swoje stoisko, ale chyba nie żałuję..... choć może było by to z korzyścią..... pozdrawiam

Rybka lubi pływać... http://www.paletki.com
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
29-03-2011, 11:55
Post: #90
RE: Wystawa w Poznaniu 25-27.02.2011
nie dziwię się skoro za kilka metrów i kilka dni wystawy chcieli po 15000zł a to chyba jeszcze nie wszystko, bo jeszcze coś doliczali jak śmieci itd.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 



Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  7-8 maja 2016r. VI Wystawa Zwierząt Egzotycznych w Poznaniu edison 8 18,418 08-05-2016 22:48
Ostatni post: edison
  Wystawa Akwarystyczna Zoo Expo 2011 - 30.09-02.10.2011 kocan1 0 4,410 02-09-2011 17:38
Ostatni post: kocan1



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości