Odpowiedz 
45l
31-01-2011, 15:30
Post: #1
45l
Po dzisiejszej aktualizacji mojej 300 i 112 dorzucę jeszcze ten zbiorniczek Smile


Zbiorniczek który postawiłem narzeczonej na szafce Tongue

45x35x30
Oświetleni 1x 11W
Filtr - kaskada 450l/h (gąbka + troche bioceramiki)
grzałka 50W

Obsada :
8x Neon Innesa
6x Kirysek pigmej
xx Red Cherry


[Obrazek: maeakwa.th.jpg]

[Obrazek: maleakwa2.th.jpg]


Pozdrawiam

KIEROWNIK BUDOWY

2016 l -10x Cyphotilapia Frontosa Blue Mpimbwe F1 + 6x Altolamprologus Calvus Black Zaire F1+5x Synodontis Petricola F1+ 10x Cyprichromis Microlepidotus Kasai F0 + 4x Neolamprologus Buescheri Katoto + 4x Plathythelphus Armata WF/ krab biały + Para Neolamprologus mustax Mbita WF + 9x Paracyprichromis blue neon WF
450l - morszczak
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
31-01-2011, 18:09
Post: #2
 
bardzo bardzo ładny Smile wyglada na o wiele wiekszy Smile fajne te 2 roslinki z tyłu Smile

________________________________________________________
rozpowszechniona na całą WLKP hodowla Pisti (pistia stratiotes) Biggrin
(chwilowy brak)

112 l. zupa rybna : Pielęgniczka Ramireza – Microgeophagus ramirezi, Kirysek albinos - Corydoras albinos, Anentome HelenaA
60 l. krewetkarium : RC + badziewiaczki, Ampularia Blue, Brotia Pagodula, Tylomelania Devil
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-02-2011, 11:15
Post: #3
 
Jak tam Smoko, coś się rozwija w tym zbiorniczku? Zapowiada się bardzo ciekawie. A co to jest to brązowe pierzaste na środku?

Nie tylko chłopaki lubią robaki
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-02-2011, 12:29
Post: #4
 
Chyba Fontinalis Moss Smile
Ogólnie teraz głównie zajmuje się moim akwa 112 Biggrin - mini solniczką po prostu nie mogę się napatrzyć co babki złote wyprawiają Tongue

KIEROWNIK BUDOWY

2016 l -10x Cyphotilapia Frontosa Blue Mpimbwe F1 + 6x Altolamprologus Calvus Black Zaire F1+5x Synodontis Petricola F1+ 10x Cyprichromis Microlepidotus Kasai F0 + 4x Neolamprologus Buescheri Katoto + 4x Plathythelphus Armata WF/ krab biały + Para Neolamprologus mustax Mbita WF + 9x Paracyprichromis blue neon WF
450l - morszczak
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 





Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości