Odpowiedz 
sklepy warte polecenia
19-05-2013, 10:14
Post: #1
sklepy warte polecenia
witam chciałbym polecić 2 sklepy gdzie znajdziecie fachową obsługę i co najważniejsze bardzo dobre ceny ) anwit na kopaninie i oczywiście czerwona torebka na szwajcarskiej 1 .
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-05-2013, 10:34
Post: #2
RE: sklepy warte polecenia
Ja dołożę LEMUR Gniezno...

Nie wyobrażam sobie nie mieć w domu "kawałka szkiełka z wodą" Biggrin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-05-2013, 12:03
Post: #3
RE: sklepy warte polecenia
Ja mam taka liste, podzielilem ja tematycznie, bo kazdy sklep oferuje cos innego:

Exofish - sprzet, bojowniki, proporczykowce, krewetki, akcesoria hodowlane, najwiekszy powiew swiezosci jak do tej pory w Poznaniu

Czerwona Torebka - ryby, rosliny

Sklep na Małeckiego - żywy pokarm i ryby

Aniwit - sprzęt

Lupus Wink - rosliny, mrożonki - trzeba uczywie przyznać, ze rosliny w dobrej kondycji i jak sie trafi na dostawę to duży wybór. Z nowym kierownikiem do przodu Biggrin

Sara - terrarystyczna karmówka

W każdym ze sklepów można liczyć na miła pogawędkę w czasie zakupów i nie zakupów Wink

Pozdrawiam Bartosz
YT: exoticHobby
FB: exoticHobby
@arrowsworld

Akwarystyka
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-06-2013, 11:18
Post: #4
RE: sklepy warte polecenia
Witam, gdzie jest na prawdę duży wybór akwariów dostępnych od ręki a nie na zamówienie i ceny, chodzi mi również o zakup wyposażenia...
Właśnie się zastanawiam nad zmianą akwaria na troszkę więcej.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-06-2013, 12:01
Post: #5
RE: sklepy warte polecenia
(02-06-2013 11:18 )bartekdj napisał(a):  Witam, gdzie jest na prawdę duży wybór akwariów dostępnych od ręki a nie na zamówienie i ceny, chodzi mi również o zakup wyposażenia...
Właśnie się zastanawiam nad zmianą akwaria na troszkę więcej.


Nigdzie. Kretyńsko niskie ceny na allegro to spowodowały.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-06-2013, 15:32
Post: #6
RE: sklepy warte polecenia
(02-06-2013 12:01 )maslo_82 napisał(a):  
(02-06-2013 11:18 )bartekdj napisał(a):  Witam, gdzie jest na prawdę duży wybór akwariów dostępnych od ręki a nie na zamówienie i ceny, chodzi mi również o zakup wyposażenia...
Właśnie się zastanawiam nad zmianą akwaria na troszkę więcej.


Nigdzie. Kretyńsko niskie ceny na allegro to spowodowały.

Marcin zapytam tylko czy robisz czasem zakupy na alegro ??
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-06-2013, 21:46
Post: #7
RE: sklepy warte polecenia
Zgodzę się z tym ale czasem wolę kupić to co widzę ale , no ale...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-06-2013, 22:18
Post: #8
RE: sklepy warte polecenia
o ile dobrze widziałem to w zoogrande na przyjaźni coś było
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-06-2013, 23:21
Post: #9
RE: sklepy warte polecenia
(02-06-2013 15:32 )Piotras200 napisał(a):  
(02-06-2013 12:01 )maslo_82 napisał(a):  
(02-06-2013 11:18 )bartekdj napisał(a):  Witam, gdzie jest na prawdę duży wybór akwariów dostępnych od ręki a nie na zamówienie i ceny, chodzi mi również o zakup wyposażenia...
Właśnie się zastanawiam nad zmianą akwaria na troszkę więcej.


Nigdzie. Kretyńsko niskie ceny na allegro to spowodowały.

Marcin zapytam tylko czy robisz czasem zakupy na alegro ??


Pewnie że robię, ale szlag mnie trafia jak widzę ludzi którzy nie umieją sprzedawać towaru, i jedyne co potrafią to sprzedawać taniej w detalu, niż właściciel sklepu kupuje w hurcie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-06-2013, 00:10
Post: #10
RE: sklepy warte polecenia
cóż wolny rynek mamy
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-06-2013, 01:15
Post: #11
RE: sklepy warte polecenia
(03-06-2013 00:10 )Mikołaj napisał(a):  cóż wolny rynek mamy

Kolega chyba raczy żartować Smile W Polsce nie ma wolnego rynku.

Po drugie, zobaczymy czy kolega będzie tak entuzjastycznie patrzył na wolny rynek, jak sam znajdzie produkt którego nikt nie sprzedaje. Sam go sprowadzi, wypromuje, włoży w to ciężko zarobione pieniądze. Tylko po to żeby przyszedł później jakiś gamoń i sprzedał to za pół ceny, jak już wszyscy będą znali produkt i go kupowali.

Analogicznie wygląda sytuacja ze sklepami stacjonarnymi i internetowymi. Stacjonarny sklep kupuje towar, wystawia go na półkę, później przychodzi jeden czy drugi łepek ogląda towar i idzie go kupić w sklepie internetowym. Pół biedy jak przychodzi czytać etykietę, ale większość jest tak bezczelnych, że na niczym się nie znają, przychodzą do sklepu, sprzedawca robi wykład którą markę czy model wybrać, a później taka menda idzie kupować w internecie, bo na trzystu złotych zaoszczędził 15zł (bo i tacy się znajdują).

Mało tego, są tacy co filtra złożyć do kupy nawet nie potrafią i idą do sklepu żeby im to pokazali, później idą kupować w internecie, kolega Bohen coś wie na ten temat Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-06-2013, 01:59 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-06-2013 05:04 przez DUANDR.)
Post: #12
RE: sklepy warte polecenia
Masz wyjątkową skłonność do przekuwania własnych frustracji w obraźliwe zwroty w stosunku do ludzi. Nie masz prawa oceniać wszystkich i każdego z osobna tylko dlatego, że świat nie idzie zgodnie z Twoją myślą.
W moim odczuciu to przejaw sporej arogancji. Mnie osobiście stać na to by przepłacić za zawyżoną marżę w sklepie, ale nie pozwoliłbym sobie na określenia: "gamoń, jeden czy drugi głepek, taka menda", A Tobie to przychodzi wyjątkowo lekko.

pozdrawiam
Andrzej
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-06-2013, 04:40
Post: #13
RE: sklepy warte polecenia
DUANDR powiem ci że masło ma sporo racji, jak się trochę popracuje w biznesie to to strasznie widać. ja mam praktycznie na codzień takich ludzi gdzie przychodzą do sklepu się tylko wypytać bo pan na allegro się nie wda w dyskusje która marka lepsza lub jaką obsade sobie dobrać. ci bardziej ambitni przychodzą ze szczątkową wiedzą z for internetowych czy wikipedii. wiadomo że zawsze w sklepie będzie drożej niż w internecie, wkoncu towar musi zarobić na czynsz, na dodatkowych pracowników. a osoby na allegro często się specjalizują ale w strasznie wąskiej dziedzinie. przyład filomucha może mieć tanio rybe bo sprzedaje z zagrzybionej piwnicy osobą które już mniej więcej wiedzą co chcą kupić, do niego nie przychodzą co chwila ludzie po rybke do kuli albo inne rybki żeby dołożyć do gupików. a jeśli chodzi o sprzęt to sam kiedyś szukając unimaxa 500 znalazłem na allegro o 50 zł taniej niż moglem w hutrowni aquaela na giełdzie w łodzi kupić, bo nie kupując za niewiadomo jak niebotyczne ceny nie dostałbym takiego rabatu jak tamten koleś. prawa rynku są bezlitosne, ale czasem głupota niektórych ludzi nie znających się wogóle na handlu też dobija
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-06-2013, 05:01
Post: #14
RE: sklepy warte polecenia
Nie o rację mi chodzi ale o sposób jej przedstawienia. Napisałeś niby to samo, ale poziom wypowiedzi jest już diametralnie inny.

pozdrawiam
Andrzej
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-06-2013, 11:53
Post: #15
RE: sklepy warte polecenia
Andrzeju, piszę tak, bo inaczej do niektórych ludzi to nie dociera i tylko potrafią psioczyć, że czemu te stacjonarne sklepy takie drogie. A swoich frustracji nie wylewam, bo ich nie mam, pewnie dlatego że mało co sprzedaję. Moje wypowiedzi bardziej są spowodowane swego rodzaju solidaryzowaniem się z właścicielami sklepów stacjonarnych, którzy są traktowani nie fair, zarówno przez klientów, jak i przez importerów. Konsekwencją tego jest znikanie ze sklepów wszelkiej maści urządzeń technicznych, tego chyba nikt nie chce.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 





Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości