Odpowiedz 
pielęgniczki do akwarium towarzyskiego
05-01-2011, 01:06
Post: #16
 
Dokładnie, najlepiej napisać na GG: 6170772. Ceny aktualne a czasem niższe (np. Galaxy z jego własnej hodowli w czerwcu po 3 zł kupowałem u niego). Dostępnością nie ma co się sugerować, ta strona to raczej strona "informacyjna", zakupić w tym "sklepie internetowym" nic nie można, trzeba pytać bezpośrednio. Z jakością bywa różnie, np. kakadu nie polecam. Ale borelki i borelki opal były super.

edit: ostatnia oferta ryb, jaką znalazłem od Adama - z przełomu października i listopada, w sumie niewiele się ona zmieniała, więc całkiem prawdopodobne, że w dużej części jest aktualna (na pewno doszło trochę kirysów):
BRZANKA RÓŻOWA-3CM-1,60ZŁ
BYSTRZYK OZDOBNY-2CM-1,40ZŁ
BYSTRZYK MINOR-1,40ZŁ
RAZBORA KLINOWA-2CM-1,50ZŁ
SKALAR BIAŁY-2CM- 1,50ZŁ
SKALAR KOI-2,40ZŁ
SKALAR STANDARD-1,80ZŁ
SKALAR MARMUR-1,80ZŁ
KIRYSEK SPIŻOWY-2CM-1,20ZŁ
KIRYSEK PSTRY 2-3CM- 1,20ZŁ
KIRYSEK ALBINOS-3CM-1,50ZŁ
BRZANKA SUMATRZAŃSKA-2,5CM-1,20ZŁ
BRZANKA SUMATRZAŃSKA ALBINOS-2,5CM-1,20ZŁ
GUPIK MIX KOLOR-3-5CM-1,50ZŁ
DANIO MALABARSKIE-4-5CM-1,0ZŁ
MIEDZIK-2CM-1,20ZŁ
DANIO PRĘGOWANE-2CM-0,70ZŁ
BŁYSZCZYK PARAŃSKI-2,0ZŁ
TETRA KERII-2,0ZŁ
TĘCZANKA NEONOWA-4CM-2,50ZŁ
MOLINEZJA CZARNA-3CM- 1,20ZŁ
MOLINEZJA ŻÓŁTA-1,20 ZŁ
NEON INESSA-2CM-1,30ZŁ
NEON CZERWONY-2CM-2,40ZŁ
PIELĘGNICZKA KAKADU-3,5CM-2,80ZŁ
PIELĘGNICZKA RAMIREZA-2,5CM-2,50ZŁ
PIELĘGNICZKA BOLIWIJSKA-3CM-5ZŁ
PIELĘGNICZKA BORELLI-3-4CM-4,0ZŁ
GURAMI DWUPLAME-3-4CM-1,50ZŁ
GUPIK ENDLERA-1-1,5CM-2,0ZŁ
SZCZELINOWIEC LELUPI-3-4CM-4,50ZŁ
NASKALNIK DICKFELDA-3-4CM-4,50ZŁ-kilka sztuk
NASKALNIK MARLIERA-4,50ZŁ
NASKALNIK WĘŻOGŁOWY-4,50ZŁ
PSEUDOTROPHEUS SOCOLOFII-4-5CM-4,50ZŁ
PRĘTNIK KARŁOWATY-3,0ZŁ
MICRORAZBORA GALAXY-6,0ZŁ
BRZANKA WYSMUKŁA-1,50ZŁ
BRZANKA BROKATOWA-1,60ZŁ
TĘCZANKA WERNERI-3,50ZŁ
KARDYNAŁEK-1,0ZŁ
KARDYNAŁEK ALBINOS-1,20ZŁ
BRZANKA PURPUROWA-1,60ZŁ
ŻAŁOBNICZKA-1,0ZŁ
PIELĘGNICA MEKKA-3,0ZŁ
PIELĘGNICA SKOŚKOPRĘGA-3,0ZŁ
BARWNIAK CZERWONOBRZUCHY-1,50ZŁ
ŚLIMAK HELENKA-2,50ZŁ-DUŻY
RODOSTOMUS-3,50ZŁ
PLECOSTOMUS-3,50ZŁ
DANIO CZERWONE-1,0ZŁ
DANIO LAMPARCIE-0,80ZŁ
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-01-2011, 19:59
Post: #17
 
Zgadzam się co do Adama. Ma tanio i zawsze zdrowo Smile
Odpowiedz cytując ten post
07-01-2011, 22:02
Post: #18
 
Moje źródło spasowało, do Adama wysłałem zapytanie ale jeszcze nie odpowiedział. Za to Robercik ze skalara zapowiedział że prawdopodobnie za dwa tygodnie będą wraz z nową dużą dostawą.

[ Dodano: 2011-01-12, 22:41 ]
Ok, Adam z corydoras.pl którego polecacie może i ma tanio oraz fajnie, tylko że w moim odczuciu jest to osobnik normalny inaczej. Próbowałem sie z nim skontaktować przez tydzień, totalna olewka (na gg pojawiał sie i znikał), w końcu go na gg przyłapałem i pozwolę sobie przytoczyć naszą krótką i bardzo owocną korespondencje:

Kod:
Ja: witam, widze ze jestes dostepny to skorzystam z okazji. Pisałem juz tutaj dwukrotnie, przedwczoraj dodatkowo maila przysłałem ale bez odzewu - rybki chciałem kupic tylko nie wiem co i kiedy mozna zrealizować ponieważ na stronie wszystko ma status "Ten produkt jest obecnie niedostępny"

Adam: <luzik>

i tu po dłużej chwili następuje rozłączenie

Drugie pojawienie sie:

Kod:
Ja: czyli nie da sie nic kupic?

Adam: <milczek>

Ja: W każdym razie gdyby sie coś dało jednak kupić to ja poproszę o listę oraz info kiedy można zakup zrealizować, oczywiście zdaje sobie sprawę ze hurtownie teraz stoją i jest problem z rybami ogólny

(dłuższa przerwa)

Adam: <nie>

(dłuższa przerwa)

Ja: To sie dogadaliśmy, swoją drogą dbałość o potencjalnego klienta niespotykana, widać nie zawsze polecenia sie sprawdzają

Adam: :)

i tu nastąpiło drugie rozłączenie sie, już bez powrotu

Człowiek normalny/trzeźwy/powyżej 10 lat raczej inaczej biznes prowadzi, że o wysłowieniu sie ponad stosowanie emotikonów nie wspomnę. Dlatego nie polecam bo niepoważny osobnik.
Wole liczyć na Skalara Smile
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-01-2011, 10:26
Post: #19
 
A ja z nim rozmawiałem i okazało się,że córka uszkodziła mu klawiaturę tylko, że niektórzy chyba nie potrafią tego zrozumieć i robią z niego jakiegoś dziwaka. A sklep działa, bo widzę, że zmieniła się dostępność. Nie wszystko jest, bo i też sklepy nie wszystko mają no ale ryb dostępnych przybywa. A co do tego dziwaka to są tu na forum osoby, które u niego już kupowały i chyba w rozmowie z nimi nie odbiegał od normy, bo ja tego nie zauważyłem.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-01-2011, 10:39
Post: #20
 
Adam napisał(a):A ja z nim rozmawiałem

Adam z Adamem Smile, a to czasami nie jest ta sama osoba ?? Smile

pozdrawiam Maciej



Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-01-2011, 11:00
Post: #21
 
Adam napisał(a):A ja z nim rozmawiałem i okazało się,że córka uszkodziła mu klawiaturę tylko, że niektórzy chyba nie potrafią tego zrozumieć i robią z niego jakiegoś dziwaka.
Przepraszam, ale ja z powyższego dialogu nie wywnioskowałem, że zepsuła mu się klawiatura :shock:
Pisząc wprost, ktoś robił z Bitera kompletnego idiotę i tyle.
To wyglądało, mniej więcej tak jak moje rozmowy ze skalarem, również telefoniczne (w tym dzisiejsza).
"Dziwny jest ten świat" i już Biggrin

SPROSTOWANIE
Kurcze. Napisałem, ze skalarem? Cholercia. Ale kicha. Miałem na myśli SKORPIONA Oops
Ale mi się dostanie od Roberta Help Wszem i wobec go serdecznie PRZEPRASZAM.
Ale ten Skorpion mi ostro wlazł w mózg, a jednocześnie zakupy w Skalarze planuje i mi się pomyliło.
Odpowiedz cytując ten post
20-01-2011, 13:05
Post: #22
 
Chyba trafiacie na jakieś ufo . Ja od Adama brałem ryby w ta niedziele i dwa tygodnie temu w sobotę. Nie licząc 3 dni co miał awarie klawiatury to kontakt z nim był bezproblemowy. To samo ze skalarem zamówiłem coś u niego , potwierdziłem przez telefon i następnego dnia odebrałem.
Pozdrawiam porządnych sprzedawców.

KIEROWNIK BUDOWY

2016 l -10x Cyphotilapia Frontosa Blue Mpimbwe F1 + 6x Altolamprologus Calvus Black Zaire F1+5x Synodontis Petricola F1+ 10x Cyprichromis Microlepidotus Kasai F0 + 4x Neolamprologus Buescheri Katoto + 4x Plathythelphus Armata WF/ krab biały + Para Neolamprologus mustax Mbita WF + 9x Paracyprichromis blue neon WF
450l - morszczak
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-01-2011, 13:10
Post: #23
 
Ja o nim do tej pory też słyszałem same pozytywne opinie.
Sam przymierzam się do kontaktu z w/w w sprawie zakupu ryby.

pozdrawiam Maciej



Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-01-2011, 15:16
Post: #24
 
Adam napisał(a):A ja z nim rozmawiałem i okazało się,że córka uszkodziła mu klawiaturę tylko, że niektórzy chyba nie potrafią tego zrozumieć i robią z niego jakiegoś dziwaka. A sklep działa, bo widzę, że zmieniła się dostępność. Nie wszystko jest, bo i też sklepy nie wszystko mają no ale ryb dostępnych przybywa. A co do tego dziwaka to są tu na forum osoby, które u niego już kupowały i chyba w rozmowie z nimi nie odbiegał od normy, bo ja tego nie zauważyłem.

No ok. Ale skąd ja mam takie rzeczy wiedzieć? Jak ostatnio sprawdzałem to jasnowidzem nie jestem. Mogę tylko się ustosunkować do tego co powyżej. Jeśli faktycznie Adam=Adam to napisze wprost Wink

Ja wszystko rozumiem, awarie rzecz normalna. Tylko jeśli już sprzedawca decyduje sie na kontakt z klientem to nie może on wyglądać w ten sposób. To już lepiej byłoby sie wcale nie odzywać niż urządzać mi taką głupawkę (zresztą w każdym systemie jest klawiatura programowa i można napisać za jej pomocą jedno zdanie informacji - ale powiedzmy że nie każdy o tym pamięta).
Inna rzecz że prowadząc biznes w jakimś stopniu zależny od komputera dziwie się że przez tydzień (bo tyle trwały moje próby kontaktu) tej klawiatury nie kupiłeś.

Postaw sie obiektywnie z mojej strony. Wchodzisz do sklepu i pytasz sprzedawce o towar, chcesz zostawić tu pieniądze. A sprzedawca na każde Twoje pytanie robi tylko nic nie mówiące miny. Jedyne co ci pozostaje to wyjść z takiego sklepu przeklinając pod nosem.

Nie robię z Ciebie dziwaka tylko ustosunkowuję sie do sytuacji jaka miała miejsce. Handel w dużej mierze opiera sie na opiniach, a te opinie wypływają między innymi z kontaktu klient-sprzedawca. To nie jest personalny atak tylko krytyka z której można wyciągnąć wnioski aby to poprawić w przyszłości. I obrażanie sie tu na klienta jest całkowicie nietrafioną reakcją Smile
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-01-2011, 15:48
Post: #25
 
Biter napisał(a):Jeśli faktycznie Adam=Adam

to tylko moje niepotwierdzone skojarzenie Evil

pozdrawiam Maciej



Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-01-2011, 17:19
Post: #26
 
Toteż napisałem tak tylko w razie czego, zresztą nic złego tudzież nieprawdziwego chyba nie powiedziałem Smile
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-01-2011, 10:24
Post: #27
 
Co do Skorpiona to faktycznie rozmowa czasami dziwnie wygląda, bo akwaria kto inny klei a zamówienia i rozmowa kto inny przeprowadza a ta pani ma czasami humorki. Co do mnie to ja mieszkam na Sołaczu tzn dokładnie na ul. Nad Wierzbakiem a wpisałem nick -Adam, bo był wolny.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-01-2011, 15:54
Post: #28
 
Adam napisał(a):Co do mnie to ja mieszkam na Sołaczu tzn dokładnie na ul. Nad Wierzbakiem a wpisałem nick -Adam, bo był wolny.

heheh luz, może Adam właściwy tez tu zajrzy to sobie przeczyta - zresztą prawie to samo napisałem mu w mailu jak mi o tej klawiaturze info w końcu przysłał Smile
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-01-2011, 17:41
Post: #29
 
Ja kupiłem od Adama ryby i nie narzekam. Kontakt bardzo dobry. Zero problemu Biggrin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-01-2011, 18:13
Post: #30
 
Zielony napisał(a):Ja kupiłem od Adama ryby i nie narzekam. Kontakt bardzo dobry. Zero problemu Biggrin

Widocznie miałem pecha i trafiłem na gorsze dni, w każdym razie odpowiedzi na maila(e) się nie doczekałem do dnia dzisiejszego, pewnie tak to działa - i tak zresztą nie ma tego co chciałem wiec się nie będę prosić, przeżyjemy bez siebie Wink
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 



Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Pielęgniczki APISTOGRAMMA BORELLI z krewetkami sajmon12 12 24,409 18-02-2014 14:12
Ostatni post: Adam
  Proporce i pielęgniczki. Patyczak97 1 5,049 26-01-2014 13:17
Ostatni post: Adam



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości