Odpowiedz 
Gdzie kupić Opti White
06-11-2015, 08:46
Post: #16
RE: Gdzie kupić Opti White
Może pomyśl o zamówieniu szkła przez szanujący się sklep akwarystyczny.Wtedy nie jesteś ograniczony do wykonawców z Poznania ,a gwarantem jest sklep.
Niestety mistrz jakości -NACD- zwinął żagle,więc nie doradzę ci nikogo konkretnego.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-11-2015, 09:36 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 06-11-2015 09:48 przez Swoje2. Powód: Nowe informacje)
Post: #17
RE: Gdzie kupić Opti White
Co raz bardziej skłaniam się ku zamówieniu przez internet, jednak mam pewne wątpliwości co do dostawy. Czy nieprawidłowy transport może nieść za sobą jakieś negatywne skutki, których nie jestem w stanie zauważyć podczas odbioru ? Macie jakieś doświadczenie lub wiedzę w tej materii ?

Macie jakieś namiary na sklep godny polecenia? Może któryś z zaprzyjaźnionych z forum ?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-11-2015, 09:54
Post: #18
RE: Gdzie kupić Opti White
Ludzie polecają gościa ze Szczecina :

http://akwarium.szczecin.pl/
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-11-2015, 10:25 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 06-11-2015 10:26 przez Swoje2. Powód: Nowe informacje)
Post: #19
RE: Gdzie kupić Opti White
Na szybko, "google" pokazuje same pozytywnie opinie. Wysłałem zapytanie. Dzięki Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-11-2015, 16:38
Post: #20
RE: Gdzie kupić Opti White
Jak ktoś nie widzi jak powinno wyglądać perfekcyjne akwarium to zawsze będzie chwalił.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-11-2015, 17:46
Post: #21
RE: Gdzie kupić Opti White
Ale zauważ Marcin że perfekcja się skończyła Smile a sam wiesz że w Poznaniu w tej chwili ciężko żeby komuś zlecić zrobienie akwarium Smile

było 112 litrów morszczyzna
jest 300 litrów w obiegu
Akwarium ukwiałowe z błazenkami 100 litrów
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-11-2015, 17:51 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 06-11-2015 17:53 przez Swoje2.)
Post: #22
Gdzie kupić Opti White
@Aqua Store
Piszesz ogólnie o jakości zbiorników czy a propos wyrobów wspomnianej firmy?
A może składasz ofertę ?


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-11-2015, 00:26
Post: #23
RE: Gdzie kupić Opti White
Nic nie zaproponuje ,a się czepia -nie cierpię takiego podejścia.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-11-2015, 10:47 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-11-2015 11:03 przez matoole. Powód: Nowe informacje)
Post: #24
RE: Gdzie kupić Opti White
maciejk1976 napisał(a):Ale zauważ Marcin że perfekcja się skończyła Smile a sam wiesz że w Poznaniu w tej chwili ciężko żeby komuś zlecić zrobienie akwarium Smile
Nie tylko w Poznaniu.Nie wiem ,gdzie ADA klei swoje szkła,ale ... Wink
Widziałem kiedyś akwarium ADA w Czerwonej Torebce,jakością klejenia daleko mu było do jakości NACD.
Mimo,,że akwaria ze Szczecina ludzie sobie chwalą to nie zdecydowałbym się na zakup nie mając możliwości ocenić osobiście chociaż jednego ich wyrobu.
Zrób rekonesans po poznańskich sklepach typowo akwarystycznych i popatrz na ich zalane szkła,ich jakość wykonania.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-11-2015, 17:19
Post: #25
RE: Gdzie kupić Opti White
Masło jak krytykujesz zbiorniki Przemka Wieczorka to sorry, ale śmiech...
Złego słowa o jego szkłach powiedzieć nie można, a kilka ich widziałem.

Ja swoje zbiorniki po przeprowadzce zamierzam zamawiać właśnie w Akwarium Szczecin.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-11-2015, 17:10
Post: #26
RE: Gdzie kupić Opti White
Ale ja nigdzie nie napisałem, że robi złe akwaria. Tylko zwróciłem uwagę na to, że pozytywne opinie na temat wytwarzanych akwariów, są mało wiarygodne, szczególnie w internecie. Czy akwarium jest dobrej jakości to można powiedzieć dopiero jak się zobaczy je na własne oczy i ma porónanie do zbiornikó najlepiej wykonanych.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-11-2015, 18:43
Post: #27
RE: Gdzie kupić Opti White
Ciupakus napisał(a):Nic nie zaproponuje ,a się czepia -nie cierpię takiego podejścia.


Już ze swojego doświadczenia, powiem, że jak było NACD to większości akwarystów było drogo, teraz NACD nie ma, Jowi nie przyjmuje zamówień i zapada konsternacja, bo nie ma gdzie zamówić przyzwoitego akwarium. Owszem są firmy które zrobią tak perfekcyjnie jak NACD, ale szanują siebie i swoją pracę, czego wynikiem jest cena NACD x2, a kostek, czy innych mini m to w ogóle nie robią, bo to nie jest dla nich zlecenie tylko zawracanie głowy. Takie niestety są realia firm, które potrafią coś robić perfekcyjnie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-11-2015, 19:26
Post: #28
RE: Gdzie kupić Opti White
Przemek z Akwarium Szczecin ma jakość na poziomie NACD.

Reszta się zgadza - małe zbiorniki raczej u niego odpadają, bo w tym samym czasie może skleić coś dużego i sprzedać to na zachód (ma jakość i ma wieczną kolejkę). Za pół darmo też zbiornika nie zrobi.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-11-2015, 20:30 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-11-2015 20:39 przez Swoje2.)
Post: #29
Gdzie kupić Opti White
(08-11-2015 18:43 )Aqua Store napisał(a):  (...) Jowi nie przyjmuje zamówień (...)

Wiesz może dlaczego?
Macie jakieś zdanie o firmie AquaMedic?


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-11-2015, 20:54
Post: #30
RE: Gdzie kupić Opti White
widziałem akwaria Wieczorka i mam akwaria NACD, jeśli chodzi o szlif oraz klejenie to nie są na równym poziomie. Ja akurat cenie sobie jakość więc mam spory dylemat bo trzeba będzie nie długo skleić kolejną 500kęTongue a w poznaniu nie ma gdzieSmile a nie wyobrażam sobie wysyłki takiego zbiornika bo już z 200-kami zaczynają się schody
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 



Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Rośliny - gdzie kupić? Chilus 9 16,788 05-11-2014 23:57
Ostatni post: jedi1978
  Akwaria opti white Benon 8 17,016 17-10-2013 22:52
Ostatni post: Mikołaj



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości