Odpowiedz 
Gdzie kupić Opti White
03-11-2012, 19:10
Post: #1
Gdzie kupić Opti White
Witam serdecznie szukam akwarium opti white 80x35x40 , chciałem zamówić w R.A lecz dobiła mnie cena przesyłki.
Macie jakieś doświadczenie z akwa OW ze skorpiona?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-11-2012, 19:45
Post: #2
RE: Gdzie kupić Opti White
Zerknij do tego wątku:
http://www.akwarysci-poznan.pl/forum/sho...p?tid=1695
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-11-2012, 19:57
Post: #3
RE: Gdzie kupić Opti White
OW dobrze zrobione musi kosztować, i w zasadzie nie bardzo są odstępstwa od cen RA, jak jest taniej, to zazwyczaj kosztem wykonania.

Jowi za odpowiednio zrobione OW też kasuje nie mało
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-11-2012, 04:14
Post: #4
RE: Gdzie kupić Opti White
Nie mam pojęcia czy kupić w skorpionie czy plantica z Wrocławia , a może odpuścić i kupić float?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-11-2012, 18:31
Post: #5
RE: Gdzie kupić Opti White
Sprawdź Alhen w Poznaniu . Oni ci tylko przytną i zrobią szlif . Skleić trzeba samemu ale wychodzi znacznie taniej Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-11-2012, 10:04
Post: #6
RE: Gdzie kupić Opti White
Skorpion dawniej miał tańsze OW bo robił szlif matowy wiertarką, a nie poler profesjonalną maszyną. Jak dla mnie robienie akwarium z OW z fatalnym szlifem jest nieporozumieniem, to już lepiej zrobić akwarium ze zwykłego float-a.

Jeśli chodzi o samodzielne klejenie to szkło ze szlifem można kupić kontaktując się ze mną. Z czego trzeba kupić pół tafli o wymiarach 1,6 x 2,25; szlif- faktyczne metry bieżące. Większość szklarzy też tak policzy bo też musi kupić minimum pół tafli i tylko jeżeli mają resztki na innych zleceń to można liczyć na niższą cenę, ale to szkło nie jest zbyt chodliwe, więc znalezienie resztek szkła będzie trudne.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-10-2015, 19:52
Post: #7
RE: Gdzie kupić Opti White
Zamierzam zamówić akwarium OW 60x30x40, zastanawiam się na firmą Jowi, ale słyszałem też o facecie, który klei doskonałe akwaria na Smochowicach.
Ktoś? Coś? Jakiś namiar?
Może jakaś inna propozycja?
Tongue
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-10-2015, 20:39
Post: #8
RE: Gdzie kupić Opti White
Chcesz tanio szukaj używki . Jak widzę wszystko schodzi na kierunek cena czyni cuda.
Następny zawsze jest płacz .
Takich tematów było już wiele .
Kiedyś ludzie mawiali - tanie mięso psy jedzą ..
Odpowiedz cytując ten post
20-10-2015, 20:46
Post: #9
RE: Gdzie kupić Opti White
Faktycznie lepiej czasem kupić używane, bo jak się chce kupić nowy, tanio, to zawsze przychodzi gorzkie rozczarowanie. A tak się chociaż widzi co się kupuje i wie ile chcemy dać za konkretny zbiornik w określonym wykonaniu.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-10-2015, 20:51 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 20-10-2015 20:52 przez melag. Powód: Nowe informacje)
Post: #10
RE: Gdzie kupić Opti White
Koledzy, ale ja nigdzie nie napisałem, że chcę tanio. Tanio to mam teraz - float.
Po przejściu z kostki OW, jak patrzę na nowy zbiornik to się wk....am.
Oczekuję dobrej jakości, w przyzwoitej cenie. Tylko gdzie zamówić?
Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-10-2015, 16:03 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 22-10-2015 16:06 przez matoole. Powód: Nowe informacje)
Post: #11
RE: Gdzie kupić Opti White
Jowi odradzam.Miałem problem ze spoiną w akwarium klejonym u nich.Reklamacja mimo ,że uwzględniona bezproblemowo została wykonana fatalnie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-10-2015, 16:42
Post: #12
RE: Gdzie kupić Opti White
(22-10-2015 16:03 )matoole napisał(a):  Jowi odradzam.Miałem problem ze spoiną w akwarium klejonym u nich.Reklamacja mimo ,że uwzględniona bezproblemowo została wykonana fatalnie.

Jesteś kolejną osobą, która odradza mi zakup akwarium w Jowi, także Jowi odpada definitywnie.
Dzięki za sugestię.
Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-10-2015, 17:01
Post: #13
RE: Gdzie kupić Opti White
Także odradzam zakupu w Jowi, posiadam kostkę (OW 30x30x40 8mm) od nich i samo wykonanie pozostawia wiele do życzenia nie mówiąc już o klejeniu. Następne zbiorniki zamawiałem z Wrocławia z portalu aukcyjnego mimo iż z wysyłką to cena i tak lepsza niż w Poznaniu. Dodatkowo przepaść w porównaniu z wymienianym sklepem.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-10-2015, 07:21
Post: #14
RE: Gdzie kupić Opti White
melag napisał(a):Oczekuję dobrej jakości, w przyzwoitej cenie. Tylko gdzie zamówić?
http://akwarium.szczecin.pl/#
nic lepszego nie znajdziesz,sam tam teraz zamawiam.

Mój kanał na Youtube
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-11-2015, 23:43
Post: #15
Gdzie kupić Opti White
Skoro nie Jowi, to gdzie w Poznaniu można szkło zamówić?

Używki nie kupię, ponieważ potrzebuję dość nietypowy rozmiar: (d)1300 x (s)300 x (w)500.


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 



Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Rośliny - gdzie kupić? Chilus 9 16,978 05-11-2014 23:57
Ostatni post: jedi1978
  Akwaria opti white Benon 8 17,210 17-10-2013 22:52
Ostatni post: Mikołaj



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 12 gości