Odpowiedz 
pierwsze 112 l. :)
02-01-2011, 23:14
Post: #16
 
Osobiście polecał bym ci zostawić to co masz.A jeśli już koniecznie chcesz zmienić obsade to 20 neonów czerwonych i około 8 - 10 rybek dennych czyli pare kirysów i zbrojników.

http://ukajali.bloog.pl/
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-01-2011, 18:52
Post: #17
 
Coś mi się zdaje, że Codi swoich simulans nie zamieni na nic innego ;D A kiryski to ma.

Pozdrawiam
Michał . Biggrin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-01-2011, 19:44
Post: #18
 
tak dokladnie to sum rekini ma super 6 wąsów, wiesz co jak i sie uda zrobic im fotke to wrzuce ale juz kilka dni temu to probowałam i nic z tego Smile dzis doszedl do rodziny Węgorek Smile
a molinezja Moro to tak moj 6 letni synek ja nazwal i bardzo mi sie spodobalo Smile

a z tym ze Codranger mi tu na siebie uwage zwraca to sie policze na środowym spotkaniu Smile oczywiscie to zart i najmniejszych złosci nie mam Smile jestem niekonfliktowa Smile

________________________________________________________
rozpowszechniona na całą WLKP hodowla Pisti (pistia stratiotes) Biggrin
(chwilowy brak)

112 l. zupa rybna : Pielęgniczka Ramireza – Microgeophagus ramirezi, Kirysek albinos - Corydoras albinos, Anentome HelenaA
60 l. krewetkarium : RC + badziewiaczki, Ampularia Blue, Brotia Pagodula, Tylomelania Devil
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-01-2011, 20:15
Post: #19
 
Jordan68 napisał(a):Coś mi się zdaje, że Codi swoich simulans nie zamieni na nic innego ;D A kiryski to ma.

A mnie się coś zdaje że Doli proponował SVENJI pozostanie przy obsadzie, Tobie Jordan zdaje się że Codiemu Doh
Eh.. Codi nie wiem jak Ty to robisz, że nie prowokujesz a i tak zwracasz uwagę na siebie. Zdradzisz? :hyhy:

Svenja, mam nadzieję, że ktoś pomoże Ci wstawić zdjęcia, ja niestety nie mam pojęcia jak to się robi Oops Fajnie gdybyś pochwaliła się całym akwarium. Sum rekini dorasta do pokaźnych rozmiarów, wszak to ta sama panga co na talerzach ląduje, więc obawiam się, że może stanowić poważne zagrożenie dla krewetek. Jeśli nie zamierzasz zmieniać mieszkańców na drobniutkie rybki, to lepiej je sobie odpuścić narazie Wink

[Obrazek: FMn7BkQ.jpg][Obrazek: FMn7p2.png]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-01-2011, 20:43
Post: #20
 
no na razie dam sobie spokój z krewetkami i raczkami Smile ok zrobilam zdjecia moim 4 latnim Nikonem (szału nie ma) ale co? gdzies kabel sie podzial ... zlosliwosc rzeczy martwych Smile jak poszukam kabel to sprobuje wstawic Smile

________________________________________________________
rozpowszechniona na całą WLKP hodowla Pisti (pistia stratiotes) Biggrin
(chwilowy brak)

112 l. zupa rybna : Pielęgniczka Ramireza – Microgeophagus ramirezi, Kirysek albinos - Corydoras albinos, Anentome HelenaA
60 l. krewetkarium : RC + badziewiaczki, Ampularia Blue, Brotia Pagodula, Tylomelania Devil
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-01-2011, 18:53
Post: #21
 
Póki masz suma, nie masz nawet co marzyć o skorupiakach.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-02-2011, 18:23
Post: #22
 
Aktualizacja:

[Obrazek: 110203013718.th.jpg] [Obrazek: 110203013702.th.jpg] [Obrazek: 110203013646.th.jpg] [Obrazek: 110203013620.th.jpg] [Obrazek: 110202235025.th.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-02-2011, 02:38
Post: #23
 
ja wiem, że o gustach się nie dyskutuje ale co robi ta starożytna Grecja Smile po prawej ??
wiem wiem ..... Tongue
czy to czarne dno, to nie jest bazalt czasami?

pozdrawiam Maciej



Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-02-2011, 10:22
Post: #24
 
No to na plus można dać rozmieszczenie elementów wystroju. Roślinki rosną ok, nie ma krasnych, nitek, no naprawdę widać, że dbasz o zbiorniczek. Nawet zestawienie hydrocotyle ze świątynią Zeusa daje radę Lol
Jednak....
Natychmiast do zmiany ta totalna zupa rybna. Ja wiem, że ładne i kolorowe i żywe ale naprawdę masz tam tego duuużo.
Widzisz, że akwarium Pacmana jest śliczne a jakoś ryby mu się ze zbiornika nie wysypują. Kwestia aranżacji.
Niestety trzeba wyrzucić muszlę. W szczególności z taką ilością żywca. Już ją czyściłaś? Zasyfi się nielitościwie.
Co do świątynki, to problem jest podobnego typu. Przy podstawie takich dekoracji osadza się dużo mułu. Czyszczenie tego z biegiem czasu będzie katorgą.
Uwierz mi, bo też przerabiałam i muszle i świątynki w akwarium. Moja bardziej podpadała pod Atenę.
Lol
Mam nadzieję, że będziesz nadal robić duże postępy, bo czekają na Ciebie wielkie litraże. Gdzieś trzeba pomieścić te sumy z sześcioma wąsami Wink

Nie tylko chłopaki lubią robaki
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-02-2011, 10:27
Post: #25
 
Do świątyni Zeusa dodałbym na aut te marine dodatki (muszle) , ale o gustach się oczywiście nie dyskutuje :mrgreen: .
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-02-2011, 12:23
Post: #26
 
przerybienie mam dlatego ze brat jeszcze nie przyszedł po te rybki, no nie chcialam ich trzymac we wiaderku os srody. uznałam ze to bedzie bardziej humanitarne Smile

co do muszli : mi sie tez nie podobaja Lol trzymam je ze względu na wegorki bo one je uwielbiaja Smile

________________________________________________________
rozpowszechniona na całą WLKP hodowla Pisti (pistia stratiotes) Biggrin
(chwilowy brak)

112 l. zupa rybna : Pielęgniczka Ramireza – Microgeophagus ramirezi, Kirysek albinos - Corydoras albinos, Anentome HelenaA
60 l. krewetkarium : RC + badziewiaczki, Ampularia Blue, Brotia Pagodula, Tylomelania Devil
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-02-2011, 15:22
Post: #27
 
Svenja: ja sobie myślę, że bardzo masz fajne akwarium i już Biggrin
I powtózrę, to co piszę od jakiegoś czasu każdemu: Ono ma się podobać TOBIE, a nie nam. Można doradzać w sprawie obsady i ilości ryb. Ale to co włożysz do środka, to jest tylko Twoja sprawa.
W pierwszym akwarium miałem plastikowy wrak statku. Do tej pory, kto do mnie przychodzi pyta: a gdzie ten statek? Smile

Nie wątpię też, że za kilka miesięcy zrobisz kilka zmian, jak każdy z nas. W końcu ewolucja musi potrwać. A akwarium, to bardzo miły obiekt, w którym wiele można zmienić.
Odpowiedz cytując ten post
06-02-2011, 15:32
Post: #28
 
Widzę Svenko że popularyzujesz akwarystykę w rodzinie, brawo! a jakie rybki chcesz bratu oddać?

[Obrazek: FMn7BkQ.jpg][Obrazek: FMn7p2.png]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-02-2011, 16:34
Post: #29
 
cavka moj brat ma akwa jakies 10 lat ale ubogo u niego, dlatego od bruna wzielam wiecej rybek zeby bratu dac, a lepiej miec przerybienie jakis czas niz by rybki mialy we wiaderku tydz pływac

________________________________________________________
rozpowszechniona na całą WLKP hodowla Pisti (pistia stratiotes) Biggrin
(chwilowy brak)

112 l. zupa rybna : Pielęgniczka Ramireza – Microgeophagus ramirezi, Kirysek albinos - Corydoras albinos, Anentome HelenaA
60 l. krewetkarium : RC + badziewiaczki, Ampularia Blue, Brotia Pagodula, Tylomelania Devil
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 





Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości