Odpowiedz 
sprzedawanie ryb do sklepu
18-09-2012, 15:06
Post: #1
sprzedawanie ryb do sklepu
Znacie może jakieś zoologi, które przyjmą ryby/krewetki od indywidualnej osoby? nie chodzi mi generalnie o forsę tylko żeby się pozbyć nadmiaru inwentarza Wink
Odpowiedz cytując ten post
18-09-2012, 15:26 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 18-09-2012 15:27 przez maslo_82.)
Post: #2
RE: sprzedawanie ryb do sklepu
Mało jest sklepów które przyjmują w ogóle ryby, takie które obcej osobie zapłacą bądź wymienią na coś, praktycznie nie istnieją. Przyczyna jest prosta, ludzie przynoszą duże ryby, których nikt nie kupi, jak ryby są młode to się ich nie przyjmuje, żeby nie zawlec sobie problemów do zbiornika.
Czasem na Małeckiego da się coś zrobić.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-09-2012, 16:16
Post: #3
RE: sprzedawanie ryb do sklepu
Może warto było by zacząć od pytania Smile : o jakich rybach i krewetkach mówimy ?

Masło niestety ma rację większości ryb/krewetek nie sprzedasz, ale jeżeli są jako tako chodliwe i dobrze zagadasz to dostaniesz np: żywy pokarm lub roślinkę ......

pozdrawiam Maciej



Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-09-2012, 18:56
Post: #4
RE: sprzedawanie ryb do sklepu
Młode ryby niechętnie się przyjmuje, gdyż na "zapleczu" i tak trzeba ją podciągnąć do odpowiedniej wielkości , stare dorosłe ryby są zazwyczaj pojedynczymi sztukami , które nie rzadko swoje ostatnie dni spędzą właśnie w sklepowym wystawowym... Są oczywiście wyjątki , rzadko ale są.

200L.............Loading
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-09-2012, 20:48
Post: #5
RE: sprzedawanie ryb do sklepu
Na strzeleckiej jest mały sklepik czasem na pokarm wymieniają.
Odpowiedz cytując ten post
18-09-2012, 23:24
Post: #6
Odp: sprzedawanie ryb do sklepu
Napisz na forum co masz na sprzrdaz/wydanie zawsze się znajdzie ktoś chętny, jakie masz krewetki może wezmę
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-12-2012, 21:32
Post: #7
RE: sprzedawanie ryb do sklepu
Ja również przyjmę krewetki oraz rybki w zależności jakie masz. W swoim czasie kiedy miałem mniejsze akwarium gdzie trzymałem gupiki i molinezje (wiadomo rybki które nie znają granic rozrodczych) popytałem się po sklepach w brico przynajmniej koło mnie w kościanie bez problemu lecz jedynie za cos innego np. pokarm czy też inną za kilka rybek mogłem sobie jedną inną wybrać lecz nie za pieniądz z uwagi na fakt iż muszą mieć fakture na zakupiony towar chyba że jesteś w stanie taką wystawić Wink Więc może w innych sklepach typu brico też przyjmą ci za jedzenie. Napisz co masz to ja też przyjmę może; )

Sklep zoologiczno-akwarystyczny AQUAZOO
www.aquazoo24.pl

Moje akwaria: 220l malawi z pyszczakami yellow
30l kostka aquael bojowniki + neonki
20l kostka aquael krewetkarium red cherry
10l kostka aquael krewetkarium
10l kostka aquael danio lamparcie zielone
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 





Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości