Odpowiedz 
Tak się robi akwaria :)
16-11-2011, 15:24
Post: #1
Tak się robi akwaria :)
Kurde, nieźle mu to poszło. Widać że wprawy trochę i można jechać z koksem.



Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-11-2011, 17:48
Post: #2
RE: Tak się robi akwaria :)
tempo imponujące, niezłą ma wydajność godzinową, jak to miło popatrzeć jak inni pracują Wink
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-11-2011, 18:05
Post: #3
RE: Tak się robi akwaria :)
tempo , tempem , wydajność , wydajnością a ciekawe jak się to na jakość przekłada

SZKŁO POD WPŁYWEM WODY "KURCZY" SIĘ
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-11-2011, 22:45
Post: #4
RE: Tak się robi akwaria :)
(16-11-2011 18:05 )Siwy1973 napisał(a):  tempo , tempem , wydajność , wydajnością a ciekawe jak się to na jakość przekłada
Wiesz , naliczyłem 47 szt zborników , które sam skleiłem i z tego co pamiętam (nie chwaląc się :okSmile pierwsze dwa miały przecieki ale były dla mnie na szczęście Lol na resztę reklamacji nie miałem a trzy ostatnie klejone były dla kolegów z naszego forum z tego co pamiętam ... Biorąc teraz pod uwagę gościa , który klei akwa "na morgi" i ma do dyspozycji maszyny do szlifowania i polerki to pod warunkiem , że sam je "utnie" to co do jakości nie powinno moim zdaniem być zastrzeżeń Thumbsup
Odpowiedz cytując ten post
17-11-2011, 23:14
Post: #5
RE: Tak się robi akwaria :)
się ubawiłem tym filmem. Tempo tempem ale kiszkę straszną zrobił. Jako ze skleiłem kilkaset zbiorników zauważyłem, że popełnił kilka błędów. Nie zdziwię się jeśli cześć z nich będzie ciekła no i nie wspomnę o estetyce czyli pozostawionym wyciśniętym silikonie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-11-2011, 23:58
Post: #6
RE: Tak się robi akwaria :)
(17-11-2011 23:14 )berklej napisał(a):  się ubawiłem tym filmem. Tempo tempem ale kiszkę straszną zrobił. Jako ze skleiłem kilkaset zbiorników zauważyłem, że popełnił kilka błędów. Nie zdziwię się jeśli cześć z nich będzie ciekła no i nie wspomnę o estetyce czyli pozostawionym wyciśniętym silikonie.
Skoro jesteś ZAWODOWIEC to podpowiedz przyszłościowo amatorom takim jak np. ja, jak błędów unikać bo przyznam , że do dziś czyszczę z wyciśniętego silikonu choś działa to niewłaściwie na mój układ nerwowy. W akwa (moim zdaniem) klej powinien znajdować się (tylko) na powierzchni stycznej...
Odpowiedz cytując ten post
18-11-2011, 12:49
Post: #7
RE: Tak się robi akwaria :)
Co? To tak wygląda klejenie akwariów? Ja myślałem że trwa to z tydzień a ścianki dociska jakaś prasa hydrauliczna a nie kawałek taśmy klejącej
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 





Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości