Odpowiedz 
Zoo-Grande os. Przyjaźni 132a - stary sklep, nowy właściciel
11-11-2011, 02:08
Post: #1
Zoo-Grande os. Przyjaźni 132a - stary sklep, nowy właściciel
Słysząc ostatnio, że sklep na os. Przyjaźni zmienił właściciela, postanowiłem się wybrać i zobaczyć "co jest grane". Generalnie w porównaniu do tego co było wcześniej, sklep troszkę większy nacisk stawia na psy i koty, ale akwaria, wiadomo pozostały. Z tego co informuje strona internetowa sklepu, to w nowej lokalizacji sklep funkcjonuje od 2 listopada 2011.

W tej chwili widać, że w akwariach zostało to, co zostawił poprzedni właściciel, więc myślę że będę doglądał sklep, może trochę porozmawiam z właścicielem i dam znać kiedy będzie tam wato jechać, przynajmniej z naszego punktu widzenia.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-11-2011, 02:23 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 11-11-2011 02:24 przez Cysterna.)
Post: #2
RE: Zoo-Grande os. Przyjaźni 132a - stary sklep, nowy właściciel
Byłem w tym sklepie na kilka tygodni przed zmiana właściciela, sklep stał na przyzwoitym poziomie, ale są lepszeSmile Pewnie gdybym mieszkał w okolicach PRZ odwiedzałbym go od czasu do czasuSmile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-11-2011, 14:22
Post: #3
RE: Zoo-Grande os. Przyjaźni 132a - stary sklep, nowy właściciel
Poprzedni właściciel nie miał złych cen, tyle że w tej chwili tam są praktycznie puste akwaria, pewnie jeszcze giełdy nie odzwiedzili.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-11-2011, 14:26
Post: #4
RE: Zoo-Grande os. Przyjaźni 132a - stary sklep, nowy właściciel
od dłuższego czasu były pustawe akwaria...najpierw bo lato, później bo jeszcze nie czas...
a kto teraz jest właścicielem sklepu?
jeden z niewielu sklepów w Poznaniu, gdzie był całkiem spory wybór roślinek - zobaczymy, czy to się nie zmieni!
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-11-2011, 14:37
Post: #5
RE: Zoo-Grande os. Przyjaźni 132a - stary sklep, nowy właściciel
teraz rośliny są w sam raz dla Taia, z dziurami w liściach, w stanie pół agonalnym Smile Takie się najlepiej trzymają Biggrin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-11-2011, 18:35 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 22-03-2012 16:59 przez DUANDR.)
Post: #6
RE: Zoo-Grande os. Przyjaźni 132a - stary sklep, nowy właściciel
Ja kilka razy od nich roślinki kupowałem, ale wsio z emersa, więc z przyjmowaniem się bywało różnie...
co do robali... zawsze ich tam kilka mieli, acz ich ekspozycja i ceny zachęcające nie były - podobnie jak ceny mchów :O
myślę, że robaczki to lepiej od kolegów z forum kupować Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-11-2011, 13:39
Post: #7
RE: Zoo-Grande os. Przyjaźni 132a - stary sklep, nowy właściciel
byłem dzisiaj w sklepie - widać, że nowi właściciele, bo zmiany w wystroju istotne i dotowarowanie inne!
rybek też całkiem sporo i widziałem woreczki ze świeżymi, więc będzie więcej - ceny nie są jakieś okrutne - patrzyłem za pandami - 6,50 (po 5 zila na allegro u popularnego poznańskiego sprzedawcy)
tak że....myslę, że nie powinno być źle Wink
z pobieżnych oględzin - jakieś szczupieńczyki, sporo żyworódek, ładnych pare gatunków ławicowych, kilka akwarium malawi... mało czasu miałem, więc wszystkiego nie zakodowałem - trzeba mieć nadzieję, że nowy właściciel się na forum pojawi Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-01-2012, 14:44
Post: #8
RE: Zoo-Grande os. Przyjaźni 132a - stary sklep, nowy właściciel
Ponownie zwizytowałem ZOO-Grande - niespecjalnie zwracałem uwagę na asortyment, ale gołym okiem widać zmiany na lepsze!
Ogromne wystawowe akwarium wygląda już na 2+/6 a nie jak wcześniej na -1
krewetkaria robią wrażenie - ładne aranżacje, ładne mchy i ogólnie zacnie!
podobnie stojąca jedna urządzona kostka aquaela!
dzisiejsze wrażenia - pozytywne!
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
31-01-2012, 16:49
Post: #9
RE: Zoo-Grande os. Przyjaźni 132a - stary sklep, nowy właściciel
Byłem wczoraj w sklepie i zmiany faktycznie bardzo pozytywne,
Ładnie zrobione krewetkaria, dużo gatunków mchow w małych ilościach magazynowych
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
31-01-2012, 17:27
Post: #10
RE: Zoo-Grande os. Przyjaźni 132a - stary sklep, nowy właściciel
To znowu jest tam sklep Wow
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-02-2014, 23:35
Post: #11
RE: Zoo-Grande os. Przyjaźni 132a - stary sklep, nowy właściciel
By nie zakładać nowych tematów dokleję się tuSmile Sklepik mam kolo nosa i co jakiś czas tam zaglądam sporo się zmienia na lepszeSmile Właśnie zmieniają coś w największym akwarium więc większe rybki ze starej obsady są o ile widziałem na sprzedaż Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-02-2014, 00:00
Post: #12
RE: Zoo-Grande os. Przyjaźni 132a - stary sklep, nowy właściciel
Pewnie zrobią kolejnego kosmicznego roślinniaka :-)
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 





Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości