Odpowiedz 
Sklep zoologiczny "GUCIO" w Swarzędzu na osiedlu Macieja Mielżyńskiego 138/24
02-11-2011, 09:04
Post: #1
Sklep zoologiczny "GUCIO" w Swarzędzu na osiedlu Macieja Mielżyńskiego 138/24
Skopiowane z ogłoszenia z Gumtree.pl

"

Data dodania 02/11/2011
Adres Wielkopolskie / Poznań
Pokaż mapę


"Witajcie!
Mam do oddania w dobre ręce 11 pyszczaków (m.inn. yellow, zebra, snow). Wszystkie te rybki kupiłam wczoraj w zoologicznym. Chce je oddać, bo jak się okazało wiedza Pani w tym sklepie daleko odbiega od rzetelnej. Poleciła do akwarium 25l takie właśnie pyszczaki i to w ilości 11 sztuk. Przyznaję, że moja znajomość akwarystyki jest niewielka i decyzję wyboru rybek oparłam właśnie na zdaniu Pani ze sklepu, co jak widać było ogromnym błędem. Bardzo mi przykro z tego powodu, że wcześniej nie zajrzałam na jakiekolwiek forum. Teraz żal mi rybek i chciałabym jak najszybciej przekazać je komuś kto umie się nimi zajmować a przede wszystkim ma do tego warunki (moje akwarium jest jakieś 10x za małe). Próbowałam oddać rybki do sklepu (Sklep zoologiczny "GUCIO" w Swarzędzu na osiedlu Macieja Mielżyńskiego 138/24) ale Pan stwierdził, że ich nie przyjmie. Wiadomo tylko zysk się liczy. Nasze rybki długo nie wytrzymają w tych warunkach. Proszę o kontakt wszystkich, którzy mogą stworzyć im dobry dom.
Pozdrawiam,
Marta"

ehhhh
Duży błąd Pani Marty ale podejście sklepu ...

KIEROWNIK BUDOWY

2016 l -10x Cyphotilapia Frontosa Blue Mpimbwe F1 + 6x Altolamprologus Calvus Black Zaire F1+5x Synodontis Petricola F1+ 10x Cyprichromis Microlepidotus Kasai F0 + 4x Neolamprologus Buescheri Katoto + 4x Plathythelphus Armata WF/ krab biały + Para Neolamprologus mustax Mbita WF + 9x Paracyprichromis blue neon WF
450l - morszczak
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 



Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Thumbs Down sklep "zoologiczny" CH Pestka globoos 6 22,064 26-06-2013 14:09
Ostatni post: Fretka



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości