Odpowiedz 
"Zoo Centrum" centrum handlowe M1
26-07-2011, 09:42
Post: #16
RE: "Zoo Centrum" centrum handlowe M1
ja tam nie wiem jak jak to jest że tam ktokolwiek z Was kupuje tam, ceny najwyższe w Poznaniu, tu nie ma nic do bojkotowania, tam się nie kupuje z zasady.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-07-2011, 12:29
Post: #17
RE: "Zoo Centrum" centrum handlowe M1
copella jest. W dobrej kondycji(nawet). Ale za ryby byli rozliczani Piotr i Kuba, jak coś chcieli żeby tam było to się trochę napocili aby załatwić. Można było z nimi pogadać zawsze znaleźli czas aby pogadać, albo coś podpowiedzieli ciekawego. Ciekawe kim ich zastąpią??? Szefostwo chyba oszalało, że ich zwolniono.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-07-2011, 13:02
Post: #18
RE: "Zoo Centrum" centrum handlowe M1
bo to nie jest sklep w któym mają pracować fachowcy, tylko lemingi które robią co się im każe, a fachowcy później kreują sklep tak jak by był ich.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-07-2011, 14:59
Post: #19
RE: "Zoo Centrum" centrum handlowe M1
z tego co ja wiem, to nikogo z nich już nie ma, pracowały tam również dwie dziewczyny, które znały się na gryzoniach- tez zostały zwolnione...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-07-2011, 15:29 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 26-07-2011 15:32 przez SzymonPieta97.)
Post: #20
RE: "Zoo Centrum" centrum handlowe M1
Jedyne co tam kupowałem to były 2 szt Atyiody pilpes i muszę powiedzieć że nawet ładnie się wybarwiły . Co do cen - jak w każdym sklepie zoo w centrum handlowym . Jak ostatnio byłem ( 2 tygodnie temu ) to smukleni nie widziałem , była typowa zupa rybna , z tego co mnie interesowało to mieli jakieś Red Cherry ( 6 zł za szt. ) bez czerwieni , Amano ( kiepskiej jakości ) i kilka filtrujących z których połowa miała ubytki na pancerzu .
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
31-07-2011, 13:10
Post: #21
RE: "Zoo Centrum" centrum handlowe M1
Z ostatniej rozmowy wynikało, że Piotrek tam jeszcze z doskoku pracuje ale reszta ekipy to faktycznie spore zmiany. Miałam przyjemność tam miesiąc pracować, szybko się ewakuowałam to i reszta też pewnie...
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-10-2014, 16:29
Post: #22
RE: "Zoo Centrum" centrum handlowe M1
Byłem w tym sklepie niedawno,chciałem kupić jakieś roślinki ale były tak zaglonione...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 





Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości