Odpowiedz 
"Ramirez" os. Jagiellońskie 31
21-10-2010, 20:24
Post: #1
"Ramirez" os. Jagiellońskie 31
Typowy sklep osiedlowy, pomimo małej powierzchni wybór akwarystyczny spory. Możliwość sprowadzania towaru spoza asortymentu. Właściciel ma sporo wiedzy i dzieli się nią bez oporów. Obok Skalara mój faworyt wśród sklepów na Ratajach.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-11-2010, 11:25
Post: #2
 
Kilka lat temu zamawiałem u niego moje 560 l akwa. Perfekcyjnie sklejone na poziomie baniaków z Aqua Medica. Niestety poźniej chyba zmienił szklarza bo następne, ale już znacznie mniejsze nie było takie dobre. Właściciel ma sporą wiedzę, bo sam był akwarystą z zamiłowania, ale ma też swoje przekonania które nie zawsze są zgodne z rozwojem wiedzy jaki mimo wszystko następuje w każdej dziedzinie jak i w akwarystyce. Nie ma też szczególnie dobrego zdania o wymianie wiedzy przez internet.
Osobiście lubię odwiedzać ten sklep. Akwaria zadbane. Rzadko kiedy można spotkać coś padniętego. Spory wybór, raczej standardowe gatunki, ale zdarzają się perełki. Ogólnie polecam.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-11-2010, 00:12
Post: #3
 
Odwiedziłem dziś ten sklep po raz kolejny, jest to także mój faworyt wśród sklepów w Poznaniu, w których miałem okazję być. Właściciel to człowiek otwarty na propozycje, ceny w sklepie są naprawdę przyzwoite a w baniakach zawsze porządek. Po krótkiej rozmowie na temat naszego forum dowiedziałem się, że nie przepada za internetem, głównie z powodu wydaje mi się wymądrzających się małolatów (uf jak dobrze, że u nas tego nie ma Smile) Zapytałem o chęć współpracy w postaci umieszczenia plakatu/ulotek i Pan z Ramireza bez wahania się zgodził. Przy okazji dostałem sporo gratisowych próbek pokarmu. Gorąco polecam.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-05-2014, 22:12
Post: #4
RE: "Ramirez" os. Jagiellońskie 31
jestem tu początkujący. zakupiłem w tym sklepie roślinydo akwarium. sprzedawca super mi doradził i rosną rewelacyjnie! a ceny najniższe a byłem w paru sklepach. po rybki na pewno też tam pojade!
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 





Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości