Odpowiedz 
Korzenie do akwa
15-01-2019, 11:46
Post: #1
Korzenie do akwa
Witam, gdzie obecnie w Poznaniu dostanę korzenie mangrowca? jeszcze nie dawno kupiłam piękne egzemplarze w sklepie Osmotica (dawne Zoogrande) ale chyba się przenieśli i przebranżowali? nie mogę znaleźć już u nich oferty sprzedaży a jedynie pracownia. Tak więc poszukuję sklepu gdzie można jeszcze dostać korzenie i inne naturalne ozdoby.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-01-2019, 18:05
Post: #2
RE: Korzenie do akwa
Cześć
W miejsce „ osmotica ” powstał nowy sklep pod nazwą AquaSzop . Adres ten sam , nawet na olx wystawiają korzenie i różne ozdoby . Standardowo polecę zakupy u Tomka ( sklep rybny łosoś , Małopolska , Sołacz ) , szczególnie jeśli chodzi o korzenie mangrowca . Jednak wszystko sprowadza się do hurtowni happet Sp. z o. o. ( Kotowo 42, Poznań ) . Największy wybór , właściciele sklepów mogą wybierać do bólu , mają super ceny właśnie dla nich , jeśli chodzi o przeciętnego kowalskiego hm ... towar zamówiony zazwyczaj jest już gotowy do odbioru ( jeśli chodzi o korzenie - pierwsze z brzegu , losowe ) . Jednak nie zawsze jest na wszystko czas tak jak mi się udało dwa razy . Dzięki miłej obsłudze jednocześnie narażając się przełożonym przemiła Pani potrafiła mnie zrozumieć i dać swobodną rękę podczas wyboru . Za co ponownie dziękuje Heart .

PS. Super prezentują się korzenie mangrowe z happetu w poznańskiej palmiarni .
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-01-2019, 00:27
Post: #3
RE: Korzenie do akwa
A rozumiem, czyli jednak coś tam jest na miejscu Osmotici. Tak, u Pana Tomka kupowałam nie raz ale nigdy jeszcze korzeni więc nie orientuję się zbytnio. No ale rozumiem, że w hurtowni zwykła prywatna osoba kupowac nie może? a jedynie właśnie firmy? nie zbyt tu też jestem ogarnięta.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-01-2019, 18:02
Post: #4
RE: Korzenie do akwa
Witam
Mała korekta
Po konsultacji i odświeżeniu tematu , na dzień obecny nie prowadzą już sprzedaży detalicznej . Po całkowitej przeprowadzce ( Luboń - Poznań ) z tej formy sprzedaży zrezygnowali . Nawet ceny są dostępne tylko dla sklepikarzy . A jest to wielka szkoda ..... , nieświadomość przepłacania w sklepie za dany produkt . Obecnie jeśli chodzi o korzenie płacimy za wygląd a nie za wielkość . Sklepowy bonus w postaci dopłaty od 32 - 42 % do ceny hurtowej . Ten kto był to wie dokładnie ile .

A za pięknych czasów było następująco dla kowalskiego : złożenie zamówienia internetowego , płatność gotówkowa na miejscu , okazanie faktury , kompletowanie i odbiór produktów .

Widocznie chcą mieć do czynienia tylko z grubymi rybami Censored.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-01-2019, 19:59
Post: #5
RE: Korzenie do akwa
Ach no i tego właśnie się spodziewałam Sad typowe zagranie dla hurtowni. No trudno, to pomyślę w takim razie o wizycie u Tomka albo może się trafi jeszcze jakieś źródło. Dzięki wielkie za info.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-01-2019, 10:05
Post: #6
RE: Korzenie do akwa
Przecież tak działają hurtownie w wielu branżach i chwała im za to. Hurtownia jak nazwa wskazuje ma za zadanie zaopatrzenie punktów sprzedaży detalicznej. Gdy sprzedaje "Kowalskiemu" to to jest patologia.

420
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-01-2019, 18:12
Post: #7
RE: Korzenie do akwa
hm ... trafiła kula w płot ... Tongue
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-02-2019, 17:45 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 19-02-2019 17:46 przez leeusr. Powód: Nowe informacje)
Post: #8
RE: Korzenie do akwa
Czas odkurzyć temat Biggrin . Trochę czasu minęło, gdzie dzisiaj dostanę korzenie. Interesuje mnie zakup detaliczny w Poznaniu
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-02-2019, 17:23
Post: #9
RE: Korzenie do akwa
Do Tomka na Małopolską pojedź.

420
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-02-2019, 14:12
Post: #10
RE: Korzenie do akwa
Thx, zdążyłem trafić do AquaSzop i wybrałem, co potrzebowałem.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 





Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości