Odpowiedz 
Przywitaj się
30-01-2011, 01:57
Post: #31
 
Witam

No to i ja się przywitam, choć pierwsze wpisy mam już za sobą z okazji zakupu Otosków.
Adres dostałem od kol. Doli... Dzięki Wink

Kilka lat temu dostałem od dzieciaków bojownika w kuli. I tak się zaczęło;o)

Stopniowo jak czytałem , zamieniłem mu kulę na 30l "kwadrat" z pokrywą, filterek i grzałeczkę, jakieś roślinki, a ostatnio nawet towarzystwo gupików które sie rozmnożyły.
Teraz czekamy na otoski i planujemy jeszcze kiryski. Chyba na razie wystarczy.

Pozdrawiam, szanowne towarzystwo

P L @ S T I - Poznań
Otoski; Black Molly; RED'ki; Gupiki; Helenki; Świderki
Moja Galeria
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-01-2011, 21:45
Post: #32
 
Witam wszystkich

Jestem Jacek, natura wyposażyła mnie w 160tkę i jedną 25tkę która ma się niedługo zmienić w 60tkę
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-01-2011, 23:47
Post: #33
 
Witam PL@STI i Yacek (swoją droga też bym chciała żeby natura mnie tak obdarzyła Lol )

[Obrazek: FMn7BkQ.jpg][Obrazek: FMn7p2.png]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
31-01-2011, 10:21
Post: #34
 
witamy was nowicjusze Smile ja podpisze sie pod cavią bo miałam to samo napisac Lol Lol Lol chojna ta nasza natura ale tylko dla wybranych jak widac Lol ja mam skromną 112 Smile

________________________________________________________
rozpowszechniona na całą WLKP hodowla Pisti (pistia stratiotes) Biggrin
(chwilowy brak)

112 l. zupa rybna : Pielęgniczka Ramireza – Microgeophagus ramirezi, Kirysek albinos - Corydoras albinos, Anentome HelenaA
60 l. krewetkarium : RC + badziewiaczki, Ampularia Blue, Brotia Pagodula, Tylomelania Devil
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
31-01-2011, 14:34
Post: #35
 
Witajcie i na spotkania przybywajcie Smile

Cavia: no kto jak kto ale Ty narzekać nie powinnaś, też masz przecież bojowniczkę w kuli Wink
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
31-01-2011, 20:13
Post: #36
 
Witam! Mam na imię Szymon mieszkam w Luboniu . Akwarystyką zajmuje się od kiedy pamiętam przez welony do totalnego miksu przez paletki i teraz krewetki karłowate. Posiadam 2 zbiorniki 30 i 45 litrowe oczywiście krewetkaria (przedstawie je niebawem w dziale galeria) i w dalekich planach zbiornik 10 l Sulawezi Rolleyes .
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-02-2011, 22:34
Post: #37
 
Witam
Mam na imię Aśka jestem z Poznania.
Przede mną stoi piękny 112 l. zbiornik. Jeszcze pusty ale już niedługo... Marzy mi się akwarium typu holenderskiego, uwielbiam również japońskie kompozycje ale to może troszkę później.
Pozdrawiam wszystkich forumowiczów.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-02-2011, 22:52
Post: #38
 
witamy i zapraszamy na środowe spotkania Smile

________________________________________________________
rozpowszechniona na całą WLKP hodowla Pisti (pistia stratiotes) Biggrin
(chwilowy brak)

112 l. zupa rybna : Pielęgniczka Ramireza – Microgeophagus ramirezi, Kirysek albinos - Corydoras albinos, Anentome HelenaA
60 l. krewetkarium : RC + badziewiaczki, Ampularia Blue, Brotia Pagodula, Tylomelania Devil
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-02-2011, 09:04
Post: #39
 
No to Aśka stoi przed Tobą istotne wyzwanie (oczywiście jeśli to pierwszy baniaczek). Cierpliwość + praca i masz ślicznego holendra własnej produkcji. Witam na forum Smile

Nie tylko chłopaki lubią robaki
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-02-2011, 02:12
Post: #40
 
Witam,

Mam na imię Paweł. Zawodowo zajmuję się "internetem" w Poznaniu i szeroko rozumianych okolicach w oparciu o własną sieć radiowo - światłowodową.

Mam 34 lata, pierwsze akwarium miałem w wieku 17 lat. Po ślubie była 12 letnia przerwa, teraz moja luba odwzajemniła moje uczucie do wody, tak więc od około 2 miesięcy zaczynamy na nowo, razem.

Obecnie posiadamy:

aquael'a 30l z heremikiem bojownika + neonki
aquael'a 54l z molnezjami

planowane jest tanganika około 400l (150x50x50/60)

pozdrawiam
Paweł

PS. Jeśli były by kiedyś problemy z hostingiem forum, mailami to zapraszam za free
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-02-2011, 02:24
Post: #41
 
witaj Pawle Smile

pozdrawiam Maciej



Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-02-2011, 05:39
Post: #42
 
Witam Akwamaniaków Biggrin
Mój nick to moje imię, 35 lat, mieszkam w Poznaniu, do akwarystyki wróciłem po kilkunastu latach, o istnieniu forum dowiedziałem się w sklepie akwarystycznym, zaglądam tu od jakiegoś czasu, atmosfera jak najbardziej mi odpowiada, więc się zarejestrowałem.
Moje "zbiorniki" to:
- 60l z inneskami, lśniącooczkami, kiryskami panda oraz otoskami (w trakcie przebudowy)
- 25l z krewetkami red cherry
- 10l kostka z red cherry kupione jako Sakury Smile
Pozdrawiam wszystkich użytkowników forum!
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-02-2011, 13:13
Post: #43
 
Witaj na forum i zapraszamy na srodowe spotkania Smile

pozdrawiam Maciej



Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-02-2011, 13:24
Post: #44
 
ooo nowy użytkownik Smile witamy witamy Smile i w środę na spotkanie zapraszamy Biggrin Lol

________________________________________________________
rozpowszechniona na całą WLKP hodowla Pisti (pistia stratiotes) Biggrin
(chwilowy brak)

112 l. zupa rybna : Pielęgniczka Ramireza – Microgeophagus ramirezi, Kirysek albinos - Corydoras albinos, Anentome HelenaA
60 l. krewetkarium : RC + badziewiaczki, Ampularia Blue, Brotia Pagodula, Tylomelania Devil
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-02-2011, 15:13
Post: #45
 
Witamy Biggrin

KIEROWNIK BUDOWY

2016 l -10x Cyphotilapia Frontosa Blue Mpimbwe F1 + 6x Altolamprologus Calvus Black Zaire F1+5x Synodontis Petricola F1+ 10x Cyprichromis Microlepidotus Kasai F0 + 4x Neolamprologus Buescheri Katoto + 4x Plathythelphus Armata WF/ krab biały + Para Neolamprologus mustax Mbita WF + 9x Paracyprichromis blue neon WF
450l - morszczak
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 





Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości