Odpowiedz 
Przywitaj się
24-10-2014, 23:25
Post: #301
RE: Przywitaj się
Witamy i pokazujcie co macie w zbiornikach Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-10-2014, 18:13
Post: #302
RE: Przywitaj się
Witam. Mam na imię Wiktor i mam 39 wiosen na karku. Dość przypadkowo stałem się właścicielem akwarium i zamierzam ładnie je sobie (hm... może bardziej rybkom) urządzić. Trafiłem tutaj od wujka gugla i choć nie jestem z Poznania, a nawet nie mieszkam w Polsce to mam nadzieję, że nie odmówicie pomocy początkującemu.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-10-2014, 21:24
Post: #303
RE: Przywitaj się
Witamy. Na pewno nie odmówimy więc pytaj Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-01-2015, 00:22
Post: #304
RE: Przywitaj się
hej, kilka postów już nabazgrałem, ale przywitać się zawsze lepiej późno niż wcale Smile
z akwa bawiłem sie już w czasach na przełomie podstawówki/liceum (wtedy głównie lt na torfie), teraz grubo po studiach wróciłem do hobby, aktualnie mam dwa zbiorniki:
- 115 litrow od ~ 2 lat
- 25 litrów - krewetkarium ~ kwartału
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-01-2015, 18:45
Post: #305
RE: Przywitaj się
Cześć. Mam na imię Tomek mam 29 lat i mieszkam w centrum Poznania. Akwarystyką interesuję się tak naprawdę od 4 lat- low tech, akwa żyje własnym życiem ale czas to zmienić. Jako dzieciak miałem w meblościance małe eksperymentalne akwarium - Po rozbiciu się termometru rtęciowego i rozpuszczeniu kleju z modelu łodzi podwodnej, pojawieniu się pijawek przyniesionych z roślinnością z pobliskiego stawku daliśmy sobie spokój z rybkami na sporo lat. Moje akwarium to 112L, filtr JBL CP 250 , w pokrywie standartowo 2x18 W T8 lecz przygotowuję kolejny zestaw dwóch świetlówek, nieruszany od roku zestaw do CO2 -butla ,reduktor itd. , mam sporo soli mineralnych KNO3,KH2PO4,MgSO4x7H20,Intermag,K2SO4,Chelat Fe.
Sprzęt jak i cała reszta raczej nieużywana. Czas przyswoić trochę wiedzy i zacząć działać Smile.

112L
4x18W T8 aquarelle,fluora,biolux
JBL CP 250
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-01-2015, 20:54
Post: #306
RE: Przywitaj się
Witamy na forum. Yes

pozdrawiam
Andrzej
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-01-2015, 22:35
Post: #307
RE: Przywitaj się
Cześć!
mam na imię Jakub, lat 32, mieszkam w Kościanie. Akwarystyką interesuję się od... trzech tygodni - zostałem obdarowany na święta dwoma Welonkami w okrutnej kuli. Chcąc im poprawić żywot za pomocą wujka Google'a trafiłem na Forum. Welonki tymczasowo siedzą w 30 L (największe szkło, jakie udało mi się zdobyć w czasie świąt), ale lada dzień nabywam coś większego. Dostały filtr, trochę roślinek i wydają się zadowolone Wink
Pozdrawiam!
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-01-2015, 13:47
Post: #308
RE: Przywitaj się
Hej jestem, nowa na forum, zamierzam hodować kraba tęczowego. Dlatego zalogowałam się na forum żeby więcej się 9 nim dowiedzieć, i mam nadzieje ze z wszelkimi pytaniami mogę się tu zwracać ;D. Akwarium dla niego jest już w trakcie remontu, jeszcze chce doczytać więcej na jego temat i niedługo możliwe ze wstawię jego zdjęcia Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-01-2015, 14:30
Post: #309
RE: Przywitaj się
Witam. Na imię mam Daniel, wiek 38 lat i .... rośnie Biggrin. Do akwarystyki wracam po latach. Więc będę miał pewnie sporo, może i głupich pytań.
Póki co startuję z 250L. Pozdrawiam Thumbup
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-01-2015, 12:35 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 20-01-2015 12:39 przez kwz1.)
Post: #310
RE: Przywitaj się
Cześć jestem Krzysiek 31 lat mieszkam na Winogradach w Poznaniu. Akwarysta od jakiś 6 lat mam drugi zbiorniczek(pierwszy niestety został w UK)jest to standardowe 112L. Jak co to prowadzę forum o akwarystyce na FB i wszystkich chętnych zapraszam do naszej grupy https://www.facebook.com/groups/813495308715376/
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-10-2015, 08:02
Post: #311
RE: Przywitaj się
Cześć
Na imię mam Szymon i pochodzę z małej wioski położonej koło Pobiedzisk . Mam za sobą 25 wiosen i kilka szklanek z przeróżną obsadą . Ponad rok temu ponownie złapałem bakcyla i od tak sobie postawiłem baniak 240 litrowy . Co się w nim mieści hm ... opiszę to w innym dziale . A po za tym witam stałych bywalców a także osoby , które znają mnie pod innym nickiem Cool . Pozdrowienia
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-10-2015, 10:33
Post: #312
RE: Przywitaj się
Witaj. Zapraszamy na targi Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-10-2015, 11:09
Post: #313
RE: Przywitaj się
Witam, kolej moja na bycie młodym na forum, mam na imię Adam, 26 lat jestem z Szamotuł troszkę zbiorników przewijało się w moim życiu ale ostatecznie zostałem przy krewetkarium 30l. Chciałbym wskoczyć w przyszłości ogarnąć sobie "wypasione nano" ale aktualnie zrestarowałem swój mały zbiorniczek a na bardziej złożony projekt muszę się poduczyć i zmobilizować. Pozdro Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-10-2015, 17:48
Post: #314
RE: Przywitaj się
Cześć, już się witałem ale wypada napisać coś więcej. Mam na imię Błażej, mam 23 latka i mieszkam niedaleko Kościana. Aktualnie posiadam akwarium 54l. Kilka razy robiłem restart i wkoncu udało mi się stworzyć coś ciekawszego(wg. mnieSmile), coś co chętnie oglądam zamiast TV. Może niedługo zmobilizuje sie i pokaże co mi wyszło.

Pozdrawiam forumowiczów bardzo serdecznie no i witam :-P
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-10-2015, 14:17
Post: #315
RE: Przywitaj się
zapraszamy do prezentacji zbiorników w galerii
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 





Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości