Odpowiedz 
Przywitaj się
31-10-2013, 12:51
Post: #271
RE: Przywitaj się
witam wszystkich

Jestem Karol z Poznania wczesniej ok 7 lat parałem się akwarystyką morską teraz czas na zmiany Smile

akwa 182 litry 90x45x45 . ;JBL e1501 ; C02; oświetlenie Led Sunrise 48w ;eheim skim350;
zlikwidowane akwarium morskie: http://www.youtube.com/watch?v=opIc5qZ89E4
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-11-2013, 13:16
Post: #272
RE: Przywitaj się
Witam wszystkich,

Przemek, lat prawie 40 i 3 małych dzieci (3-5 lat). Akwarysta od 10 roku życia z kilkunastoletnimi przerwami. Ostatnio wróciłem 6 lat temu do pasji (były paletki, skalary, gurami). Ale ostatni rok to kompletne zaniedbanie akwarium i została tylko jedna gurami niebieska. Obecnie ważna decyzja - wracam do tego tematu. Akwarium 240 litrów. Mam mnóstwo pytań i wątpliwości, więc nie ukrywam, ze liczę na Wasze fachowe wsparcie. Akwarium ma być również dla dzieci jako jedyne zwierzątka w domu Smile i coś czym się będą opiekować a także poznawać ten fascynujący świat. Pozwolę sobie założyć nową wątek i opisać moje przemyślenia, pomysły, wątpliwości i obawy i liczę na Wasze wsparcie.

pozdrawiam
Przemek
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-11-2013, 13:37
Post: #273
RE: Przywitaj się
Witajcie

Mieszkam w Poznaniu (Jeżyce).
Lubie akwarystykę morską i akwaria roślinne.

Jeszcze nowe i nieużywane: szczepkarium.
A to forum już jest używane: Poznań - forum.pozek.pl
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-11-2013, 18:01 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 12-11-2013 18:01 przez johny76. Powód: Nowe informacje)
Post: #274
RE: Przywitaj się
Witam wszystkich. Mam na imię Artur, mieszkam w okolicach Kalisza. Na forum trafiłem za sprawką wujka (google). Po kilkunastoletniej przerwie za namową syna postanowiłem wrócić do akwarystyki. To moja pierwsza próba (po kilku latach poza tematem).
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-11-2013, 19:13
Post: #275
RE: Przywitaj się
Witam wszystkich.
Mam na imię Patryk, mieszkam w Skórzewie. Akwarystyka towarzyszy mi od 4 roku życia. Dołączyłem do tego forum, aby poszerzyć swoją wiedze z zakresu akwarystyki i dzielić się własnymi spostrzeżeniami. Posiadam akwarium 112l (Malawi) oraz 53l (Ogólniak).
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-11-2013, 19:21
Post: #276
RE: Przywitaj się
Witam i zapraszam do aktywnego uczestnictwa w życiu forum.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-12-2013, 02:50
Post: #277
RE: Przywitaj się
Część Patryk

Wysłane z mojego Nexus 7 przy użyciu Tapatalka

pozdrawiam Maciej



Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-02-2014, 03:27
Post: #278
RE: Przywitaj się
Witam wszystkich serdecznie
Mam na imię Adam, mieszkam na Ratajach i właśnie zaczynam swoją przygodę z akwarystyką. Sprzęt już jest (póki co 72L) - pozostała tylko kwestia podłoża, wystroju i po pewnym czasie rybek. Mam nadzieję, że w trudnych chwilach będę mógł liczyć na waszą pomoc - chociaż i tak już dużo dzięki wam się dowiedziałem.
Pozdrawiam
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-02-2014, 10:41
Post: #279
RE: Przywitaj się
Witamy na forum.

pozdrawiam
Andrzej
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-02-2014, 21:03
Post: #280
RE: Przywitaj się
Witam,

Kuba, mieszkam 10km od Poznania.
Interesuje się akwarystyką od 10 roku życia. W tej chwili, ze względu na bardzo ograniczoną ilość miejsca musiałem zlikwidować 72l i ostał się jedynie słoik 10l - mały, ale uwielbiam goSmile

pozdrawiam
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-02-2014, 21:12 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-02-2014 21:13 przez DUANDR.)
Post: #281
RE: Przywitaj się
Witamy na forum.Thumbsup

Małe może zagiąć niejednego, patrz ostatnia wystawa WTMA na MTP.
Zachęcam do fotoprezentacji zbiornika. Wink

pozdrawiam
Andrzej
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-02-2014, 03:42
Post: #282
RE: Przywitaj się
Witam
Mam na imię Maciej ,o akwarystyce nie wiem nic .No może niezupełnie bo kiedyś jako dzieciak miałem skalara w 5 litrowym słoju i tyle moich doświadczeń.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-02-2014, 09:17
Post: #283
RE: Przywitaj się
Hej Maciej Smile jako dziecko też miałem welony w kuli więc początek nie był najlepszy ale na tym forum jest naprawdę dużo mądrych i doświadczonych ludzi, którzy świetnie pomagają i mozna na nich liczyć Smile Witamy Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-02-2014, 13:45
Post: #284
RE: Przywitaj się
Witam! Na imię mam Jeremiasz, mam 13 lat i mieszkam w Swarzedzu. Na forum jestem już prawie rok. Teraz mam drugie konto, do pierwszego zapomnialem hasła. Jak narazie mam 1 akwarium 45 l.

Tak przy okazji-mam na zbyciu 9 gupików. Mają 2 tygodnie i ok. 8 mm.
Chciałby ktoś? Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-02-2014, 22:54
Post: #285
RE: Przywitaj się
I na dzień dobry dostaniesz bęcki. Następnym razem jak zapomnisz hasło to poproś o pomoc.
Kontakt bezpośredni na PW. Wyjątkowo!!!
Twoje poprzednie konto zostanie usunięte. Devilred

pozdrawiam
Andrzej
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 





Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości