Odpowiedz 
Przywitaj się
10-09-2013, 00:17
Post: #256
RE: Przywitaj się
Witaj na forum.
Zapraszm na nasze środowe spotkania do Galerii Malta.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-09-2013, 09:36 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 11-09-2013 09:36 przez g.b. Powód: Nowe informacje)
Post: #257
RE: Przywitaj się
Witam. Z akwarystyka doświadczenia mam małe. Za to od wielu lat akwaria są koło mnie; to ktoś w rodzinie lub znajomi... i wogóle sporo zbiorników do okoła. Na wiosnę i w moim domu pojawiły sie rybki w akwarium.
60l mniej więcej. W środku neonki, kirysy, otoski, troszeczkę roślin i korzeń jak w amazonce. Rybki rosły roslinki też. Obecnie przeprowadzam je do standardowej 112 stki. Jak skończę to sie pochwale.

Teraz mam pomysł akwarium. Ozdobno-tarliskowe. Powiedzmy 80x35x50-60h w środku para skalarów stadko neonkow i reszta obsady sprzątającej jakas żabienica korzenie kamienie... ikra po złożeniu odizolowana do osobnego zbiornika. Co wy na to? Pozdrawiam Grzegorz.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-09-2013, 10:58
Post: #258
Wink Witam wszystkich
Sprawa ma się tak. Bardzo chce założyć akwarium,ale jako laik potrzebuje pomocy.Chciałabym zacząć od 45-50l. Moze ktos doradzi mi jakie rybki beda najlepiej współżyć ze sobą?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-10-2013, 14:56
Post: #259
RE: Przywitaj się
Witam serdecznie wszystkim. Mam na imię Seba lat 30 odziedziczyłem akwarium wraz z nowym mieszkaniem .W temacie akwarystyki jestem zielony wiec za wszelką pomoc ben de wdzięczny.Z tego co się dowiedziałem Akwarium 112l z szafka firmy Brillux oświetlenie 2x 24w . fltr zewnętrzny Fluval 205 z wkładami ceramiczno- wulkanicznymi, zewnętrzny aquael FZN1.Zestaw Co2 grzałka 100 w.rybki jakie tam są 16 neon innes 2 labeo 3 brzanki rekinie 1 glonojad syjamski 10 kirysków panda 1 pielegniczka ramireza 2 danio czerwone 2 otoski rośliny 3 gałęzatki aniubas ludwiga jakies podobne do paproci 2 korzenie japońskie kokos akwarium chciałbym doprowadzić do ładu i składu .przepraszam od radzu za nazewnictwo ryb i roślin jeśli są złe.Stwierdziłem ze jeśli już jest te akwarium to cze ba spróbować się nim zająć .Akwarium chciałbym przenieś w inne miejsce i od razu zrobić restart i aranżacje po swojemu pytanie co z obsada.I jakie rośliny w miarę do tego zestawu.Pozdrawiam
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-10-2013, 16:02
Post: #260
RE: Przywitaj się
Witaj na forum. Na pewno znajdziesz tu wiele osób chętnych do pomocy.
Jeśli chodzi o Twoje akwarium, to załóż wątek w dziale Pokaż swój zbiornik.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-10-2013, 14:36
Post: #261
RE: Przywitaj się
Przywituję się.

Akwarystyką zajmuję się 34 lata, ale nie uważam, że staż jest ważniejszy od intensywności. Pozdrawiam Wielkopolskę z Brzóstowa.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-10-2013, 15:03
Post: #262
RE: Przywitaj się
Siemka !
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-10-2013, 09:18
Post: #263
RE: Przywitaj się
Witam
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-10-2013, 09:52
Post: #264
RE: Przywitaj się
Witamy na forum.

pozdrawiam
Andrzej
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-10-2013, 11:59
Post: #265
RE: Przywitaj się
Proponuje dla osób rozpoczynających zabawę o założenie oddzielnych tematów, bo każdy przypadek jest inny i wymaga innej pomocy. Poza tym witam wszystkich a w szczególności Witka, który mam nadzieje, że z wielu spraw związanych z akwarystyką podszkoli stare wygi poznańskie.Clap
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-10-2013, 14:40 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 21-10-2013 18:43 przez SUS SCROFA. Powód: Nowe informacje)
Post: #266
RE: Przywitaj się
Witam wszystkich bardzo gorąco.
Jako że jestem nowy na forum to chciałbym się przedstawić.
Mam na imię Hubert, mam 33 lata.
Na początku tego roku odświeżyłem swoją przygodę z akwarystyką.
Od czasu kiedy miałem bierwszy baniaczek dużo się pozmieniało, ale wkręciłem się do tego stopnia że dzisiaj jestem szczęśliwym posiadaczem 3 baniaków.
2x54l i kostka aquaela 30l.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-10-2013, 20:27
Post: #267
RE: Przywitaj się
Cześć, witam Was serdecznie. Mam małe akwarium i jestem początkujący. Pozdrawiam z Poznania.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-10-2013, 22:06
Post: #268
RE: Przywitaj się
Witajcie, zachęcam do pokazania swoich zbiorników i dzielenia się doświadczeniami i pytaniami.
Pozdro
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
29-10-2013, 00:33
Post: #269
RE: Przywitaj się
Witam serdecznieSmile
Jestem Mateusz z Poznania, lat 24.
Jako samodzielny akwarysta mam zaledwie 8 miesięczny staż, jednak styczność z akwarystyką miałem od maleńkości (tata były akwarysta-amator).
Aktualnie na stanie kostka z serii FA Line o pojemności ok 18l - "drobne" ograniczenia co do innego litrażu na chwilę obecną.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
29-10-2013, 11:36 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 29-10-2013 11:40 przez Kaczmar.)
Post: #270
RE: Przywitaj się
Witam wszystkich serdecznie Smile
Jestem Maciej z Poznania, mam 26 lat..pierwsze kroki w akwarystyce stawiałem jakieś 15 lat temu, zbiornik 30l i gupiki Wink później już tylko więcej i większe, czego w domu do tej pory nie mogą zrozumieć.. Tongue Najwięcej czasu spędziłem do tej pory przy biotopie Malawi, ale ze zmianą zbiornika z 250l na 340 zmieniłem również biotop i w tej chwili od niecałego roku mam prawie biotopowe akwarium z Ameryką Południową. Poza tym mam jeszcze 60l akwarium z parką ramirez i sporą ilością roślin ale tam już o biotopie raczej nie mam mowy Smile

Pozdrawiam!
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 





Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości