Odpowiedz 
Salon Zoologiczny AQUA&ZOO 22-23 października 2016r
24-10-2016, 16:40
Post: #106
RE: Salon Zoologiczny AQUA&ZOO 22-23 października 2016r
Myślę, że na przyszły rok trzeba będzie zorganizować, jakąś formę nagród/upominków, dla juniorów. Myślę, że to dość mocno zmobilizuje młodzież do działania Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-10-2016, 18:38 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 24-10-2016 18:39 przez Grzegorz.)
Post: #107
RE: Salon Zoologiczny AQUA&ZOO 22-23 października 2016r
tomi8 napisał(a):Ps.chyba zmienię ksywkę na carbo
Aloo
Proponuję wersję w bengalskim - কয়লা - będzie oryginalnie.
G.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-10-2016, 18:38 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 24-10-2016 18:56 przez utopia.)
Post: #108
RE: Salon Zoologiczny AQUA&ZOO 22-23 października 2016r
Daliście radę . Wszyscy . Nie miałem czasu by z każdym przybić piątkę i pogadać ale wielki szacunek dla wszystkich .

Inna sprawa to ogólnie targi czyli to na co NIKT z was /nas nie ma wpływu . Pozwolę sobie zaprezentować własne zdanie ..
Wszystkie targi w Polsce umierają . Ceny biletów są niewspółmierne do prezentowanej treści .Poznań , Katowice ,Wrocław .. jeden pies . Wszędzie są 3-4 firmy z branży i dziesiątki pasjonatów robiących za "zapchajdziury" na placu w hali.
Zabrałem pierwszy raz córkę - studentka więc już raczej osoba mająca jakiś samodzielny umysł .
Zapytała co to są te akwaria w kwadracie gdzie tata gadałeś z ludźmi . Jaki sens bo ja się nie znam ale wygląda to na przypadkową kompozycję . Każde z osobna idealne ale nie wiadomo dlaczego tu stoją co prezentują . Córa jako osoba nieobeznana z branżą pierwsza pokazała mi że brakuje informacji że jesteśmy grupą pasjonatów . Brak info że jesteśmy zorganizowani, że są spotkania , jest forum ... Owszem ci bardzo upierdliwi dowiadywali się ale informacji było za mało .


A to że targi umierają .. temat zupełnie inny . W przypadku np targów modelarskich( Hobby) bo tę branże znam od podszewki od wystawców w Polsce żąda się więcej niż na identycznych targach w Hanowerze nie dając NIC w zamian. Nadal nikt nie potrafi od lat 80 sprawić by wystawianie się na targach było swego rodzaju nobilitacją,obowiązkiem towarzyskim.Pokazać się znaczy być KIMŚ . Dlaczego za odrą ceny wystawiennicze są niższe niż w Polsce ? Umierają już nawet targi motoryzacyjne bo światowe koncerny zwyczajnie zlewają oferty jakie dostają od Polskich organizatorów . W umowach jest więcej warunków i żądań niż praw .
Kupując bilet na targi w Hanowerze jednocześnie masz prawo poruszania się przez cały czas trwania targów komunikacją miejską . Dostajesz wszędzie zniżki - może symboliczne ale jednak pokazujesz bilet i w knajpie minus 15% w hotelu minus 40% Dlaczego tam można tu nie . Tam wszędzie gdzie pokażesz bilet mówią - fajnie że do nas wpadasz .. tutaj raczej dzień dobry jak możemy Cię wydoić ?
Dobrze że nie czytają co godzinę apelu smoleńskiego ale może za rok.. kto wie ?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-10-2016, 19:09
Post: #109
RE: Salon Zoologiczny AQUA&ZOO 22-23 października 2016r
Ja w przyszłym roku bardzo chętnie Was wspomogę Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-10-2016, 19:13
Post: #110
RE: Salon Zoologiczny AQUA&ZOO 22-23 października 2016r
Każda osoba będzie się liczyć . Ja nie mogłem z powodów zawodowych i tak jakoś smutnawo mi było .. jednak wspólne spotkania mają swoją atmosferę
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-10-2016, 19:14
Post: #111
RE: Salon Zoologiczny AQUA&ZOO 22-23 października 2016r
może i ja w przyszłym roku wystawie mój jak to mówi bohen "nie wystawowy" baniak Smile

wyszło mimo wszystko fajowo
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-10-2016, 20:21
Post: #112
RE: Salon Zoologiczny AQUA&ZOO 22-23 października 2016r
A ja chce bardzo wszystkich przeprosić że nie udało mi się dotrzeć i z Wami spotkać. Niestety. Mam duże zamieszanie w życiu prywatnym i inne rzeczy były ważniejsze. Czekam na fotorelacje aby choć troche poczuć ten klimat, no i obiecuje poprawę w przyszłym roku!

Wysłane z mojego SM-G357FZ przy użyciu Tapatalka
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-10-2016, 21:10
Post: #113
RE: Salon Zoologiczny AQUA&ZOO 22-23 października 2016r
Szacun dla gościa co wypisał się ze szpitala żeby pokazać akwarium.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-10-2016, 21:12
Post: #114
RE: Salon Zoologiczny AQUA&ZOO 22-23 października 2016r
i szacun dla spinninga do dzisiaj nie wiem jak on tak szybko sie zawinął Smile
myślałem że znowu bedzie jako ostatni a on chyba 1 wyjechał Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-10-2016, 21:41
Post: #115
RE: Salon Zoologiczny AQUA&ZOO 22-23 października 2016r
Tym razem jak nigdy to ja byłem pierwszy Smile ale zależało mi na czasie aby strat nie było Smile Spining miał zgraną ekipę do pomocy Smile

było 112 litrów morszczyzna
jest 300 litrów w obiegu
Akwarium ukwiałowe z błazenkami 100 litrów
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-10-2016, 21:42
Post: #116
RE: Salon Zoologiczny AQUA&ZOO 22-23 października 2016r
Ja na wstępie chce podziękować, za nakłonienie na wystawienie "nie wystawowego zbiornika" i przewiezienie go tam i z powrotem. Byłem codziennie po trochu i prawie cała niedziele, od dawna nie pamiętam tak pozytywnego tygodnia. Mnóstwo uśmiechu, wiele rozmów z ludźmi równie zakręconymi jak ja. pomimo 3 dni przygotowań zwijanie zajmuje nam zaledwie ponad godzinęSmile

Bardzo miłe jest spotkać np osoby które rok temu w domu kupiły ode mnie roślinki lub krewetki i zostały zarażone pasją. Osoby które potrafią podziękować za rady które wtenczas otrzymały i dzięki nim ich akwarium cieszy i podoba się, a nie jak to miało miejsce przed przyjściem do mnie irytowało i zrażało do dalszych działań. Takie sytuacje zachęcają bardziej doświadczonych akwarystów do dzielenia się wiedzą nawet jeśli pytania na początku są laickie i denerwujące.

Zachęcam również poznaniaków do wystawiania swoich rybek w konkursach PKMD, wbrew pozorom nie jest to totalnie zamknięte środowisko, ja nie będą członkiem PKMD zostałem przyjęty bardzo ciepło i udało mi się wywalczyć 3cie miejsce w gładkiej grupie barwnej. Niby nie wiele ale radość przeogromna więc jeszcze raz zachęcam zarówno do pokazania się na stoisku WTMA jak i konkursie PKMD
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-10-2016, 15:06
Post: #117
RE: Salon Zoologiczny AQUA&ZOO 22-23 października 2016r
Czarna bluza (cienka kurtka) jest moja bylbym wdzieczny o nie utylizowanie jej
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-10-2016, 16:02
Post: #118
RE: Salon Zoologiczny AQUA&ZOO 22-23 października 2016r
utopia napisał(a):Wszystkie targi w Polsce umierają . Ceny biletów są niewspółmierne do prezentowanej treści

O to mi chodziło.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-10-2016, 17:32
Post: #119
RE: Salon Zoologiczny AQUA&ZOO 22-23 października 2016r
To, że targi umierają, to nie jest wina cen biletów. Kiedyś proporcjonalnie do zarobków bilety były dwa-trzy razy droższe i nie było problemu. Malkontenci zawsze wszystko będą tłumaczyć cenami. Tym czasem, jest to wina, całkowitej zmiany kursu jak chodzi o rozrywkę. Kiedyś, aby zobaczyć coś ciekawego, trzeba było się wysilić i pojechać gdzieś, czy też iść na targi. Dziś uruchamia siętablet czy telefon komórkowy.

Z drugiej strony zbiorniki na targach wyglądają coraz lepiej, coraz więcej wystawców przywozi gotowe zbiorniki i to procentuje.

Z drugiej strony, targi które mają kilkadziesiąt tysięcy odwiedzających trudno nazwać umieraniem.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-10-2016, 22:40
Post: #120
RE: Salon Zoologiczny AQUA&ZOO 22-23 października 2016r
Frekwencja jest taka ,bo są 3 czy 4 w 1 (PGA nie liczę).
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 



Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  7-8 maja 2016r. VI Wystawa Zwierząt Egzotycznych w Poznaniu edison 8 18,176 08-05-2016 22:48
Ostatni post: edison
  Aqua Jura 2016r. edison 0 4,879 04-04-2016 18:54
Ostatni post: edison



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości