Odpowiedz 
Salon Zoologiczny AQUA&ZOO 22-23 października 2016r
24-10-2016, 21:42
Post: #116
RE: Salon Zoologiczny AQUA&ZOO 22-23 października 2016r
Ja na wstępie chce podziękować, za nakłonienie na wystawienie "nie wystawowego zbiornika" i przewiezienie go tam i z powrotem. Byłem codziennie po trochu i prawie cała niedziele, od dawna nie pamiętam tak pozytywnego tygodnia. Mnóstwo uśmiechu, wiele rozmów z ludźmi równie zakręconymi jak ja. pomimo 3 dni przygotowań zwijanie zajmuje nam zaledwie ponad godzinęSmile

Bardzo miłe jest spotkać np osoby które rok temu w domu kupiły ode mnie roślinki lub krewetki i zostały zarażone pasją. Osoby które potrafią podziękować za rady które wtenczas otrzymały i dzięki nim ich akwarium cieszy i podoba się, a nie jak to miało miejsce przed przyjściem do mnie irytowało i zrażało do dalszych działań. Takie sytuacje zachęcają bardziej doświadczonych akwarystów do dzielenia się wiedzą nawet jeśli pytania na początku są laickie i denerwujące.

Zachęcam również poznaniaków do wystawiania swoich rybek w konkursach PKMD, wbrew pozorom nie jest to totalnie zamknięte środowisko, ja nie będą członkiem PKMD zostałem przyjęty bardzo ciepło i udało mi się wywalczyć 3cie miejsce w gładkiej grupie barwnej. Niby nie wiele ale radość przeogromna więc jeszcze raz zachęcam zarówno do pokazania się na stoisku WTMA jak i konkursie PKMD
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 



Wiadomości w tym wątku
RE: Salon Zoologiczny AQUA&ZOO 22-23 października 2016r - bohen21 - 24-10-2016 21:42

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  7-8 maja 2016r. VI Wystawa Zwierząt Egzotycznych w Poznaniu edison 8 18,553 08-05-2016 22:48
Ostatni post: edison
  Aqua Jura 2016r. edison 0 4,959 04-04-2016 18:54
Ostatni post: edison



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 7 gości