Odpowiedz 
Salon Zoologiczny AQUA&ZOO 22-23 października 2016r
24-10-2016, 18:38 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 24-10-2016 18:56 przez utopia.)
Post: #108
RE: Salon Zoologiczny AQUA&ZOO 22-23 października 2016r
Daliście radę . Wszyscy . Nie miałem czasu by z każdym przybić piątkę i pogadać ale wielki szacunek dla wszystkich .

Inna sprawa to ogólnie targi czyli to na co NIKT z was /nas nie ma wpływu . Pozwolę sobie zaprezentować własne zdanie ..
Wszystkie targi w Polsce umierają . Ceny biletów są niewspółmierne do prezentowanej treści .Poznań , Katowice ,Wrocław .. jeden pies . Wszędzie są 3-4 firmy z branży i dziesiątki pasjonatów robiących za "zapchajdziury" na placu w hali.
Zabrałem pierwszy raz córkę - studentka więc już raczej osoba mająca jakiś samodzielny umysł .
Zapytała co to są te akwaria w kwadracie gdzie tata gadałeś z ludźmi . Jaki sens bo ja się nie znam ale wygląda to na przypadkową kompozycję . Każde z osobna idealne ale nie wiadomo dlaczego tu stoją co prezentują . Córa jako osoba nieobeznana z branżą pierwsza pokazała mi że brakuje informacji że jesteśmy grupą pasjonatów . Brak info że jesteśmy zorganizowani, że są spotkania , jest forum ... Owszem ci bardzo upierdliwi dowiadywali się ale informacji było za mało .


A to że targi umierają .. temat zupełnie inny . W przypadku np targów modelarskich( Hobby) bo tę branże znam od podszewki od wystawców w Polsce żąda się więcej niż na identycznych targach w Hanowerze nie dając NIC w zamian. Nadal nikt nie potrafi od lat 80 sprawić by wystawianie się na targach było swego rodzaju nobilitacją,obowiązkiem towarzyskim.Pokazać się znaczy być KIMŚ . Dlaczego za odrą ceny wystawiennicze są niższe niż w Polsce ? Umierają już nawet targi motoryzacyjne bo światowe koncerny zwyczajnie zlewają oferty jakie dostają od Polskich organizatorów . W umowach jest więcej warunków i żądań niż praw .
Kupując bilet na targi w Hanowerze jednocześnie masz prawo poruszania się przez cały czas trwania targów komunikacją miejską . Dostajesz wszędzie zniżki - może symboliczne ale jednak pokazujesz bilet i w knajpie minus 15% w hotelu minus 40% Dlaczego tam można tu nie . Tam wszędzie gdzie pokażesz bilet mówią - fajnie że do nas wpadasz .. tutaj raczej dzień dobry jak możemy Cię wydoić ?
Dobrze że nie czytają co godzinę apelu smoleńskiego ale może za rok.. kto wie ?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 



Wiadomości w tym wątku
RE: Salon Zoologiczny AQUA&ZOO 22-23 października 2016r - utopia - 24-10-2016 18:38

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  7-8 maja 2016r. VI Wystawa Zwierząt Egzotycznych w Poznaniu edison 8 18,554 08-05-2016 22:48
Ostatni post: edison
  Aqua Jura 2016r. edison 0 4,959 04-04-2016 18:54
Ostatni post: edison



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 5 gości