Odpowiedz 
Salon Zoologiczny AQUA&ZOO 22-23 października 2016r
23-10-2016, 22:58 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 24-10-2016 10:30 przez edison.)
Post: #98
RE: Salon Zoologiczny AQUA&ZOO 22-23 października 2016r
Dziś już nic nie napisze sensownego bo jestem tragicznie zmęczony, dopiero zalałem zbiorniki w domu.
Podziękowania dla wszystkich za pomoc w organizacji tej wystawy, za pomoc w przewiezieniu itd.
Bez waszego wsparcia i pomocy to by się nie udało. Nie będę wyszczególniał po kolei, osoby zaangażowane wiedzą.
Z roku na rok jest coraz lepiej wśród wystawionych zbiorników ale powiem szczerze, poziom wiedzy odwiedzających jest tragicznie niski, mam taką satysfakcje że choć troszke niektórych ludzi można naprowadzić na prawidłowe tory i pokazać jak to powinno wyglądać i porozmawiać z ludźmi bo w taki sposób można spopularyzować akwarystykę. Co do ceny jest ona taka jaka jest i dla mnie jest ona zrozumiała, napisze to brzydko ale czasem trzeba odsiać bydło aby nie narobiło smrodu.

Pit zamiast wiecznie narzekać proponuje przyłączyć się i zrobić coś od siebie a na razie to próbujesz wsadzać ten kij ale jak wiadomo byli tu tacy i już ich nie ma. Prowokatorzy nie są nam potrzebni.

Atmosfera jak zwykle wspaniała, myśle że szczególne podziękowania wystosuje dla pary krewetkomaniaków z forum krewetka.net którzy przyjechali do nas jeśli się nie myle z Brzegu i Katowic razem ze swoimi krewetkami. Tak samo jak dla Gosi (Podwodne Ogrody) która przyjechała choć na krótką chwile z Łodzi.

http://www.facebook.com/AmatorskaHodowlaKrewetek
http://www.facebook.com/Rośliny-Akwariow...017673358/
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 



Wiadomości w tym wątku
RE: Salon Zoologiczny AQUA&ZOO 22-23 października 2016r - edison - 23-10-2016 22:58

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  7-8 maja 2016r. VI Wystawa Zwierząt Egzotycznych w Poznaniu edison 8 18,548 08-05-2016 22:48
Ostatni post: edison
  Aqua Jura 2016r. edison 0 4,959 04-04-2016 18:54
Ostatni post: edison



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 7 gości