Odpowiedz 
Salon Zoologiczny AQUA&ZOO 22-23 października 2016r
21-10-2016, 23:16
Post: #91
RE: Salon Zoologiczny AQUA&ZOO 22-23 października 2016r
to w niedziele wezme wode zbadam na targach bo w domu od 2 tygodni nie mam wenyTongue

oczywiście zapraszam wszystkich na pogaduchy o akwarystyce i nie tylko
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-10-2016, 17:52
Post: #92
RE: Salon Zoologiczny AQUA&ZOO 22-23 października 2016r
Jak na takie mało sprecyzowane targi z "mydło i powidło" ceny biletów są horrendalnie wysokie.
Wejściówka powinna kosztować max 5 zł.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-10-2016, 20:18 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 22-10-2016 20:22 przez alarmowiec. Powód: Nowe informacje)
Post: #93
RE: Salon Zoologiczny AQUA&ZOO 22-23 października 2016r
Elfir byłaś na targach że masz taką opinię
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-10-2016, 18:10 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 24-10-2016 17:47 przez Piter Pit.)
Post: #94
RE: Salon Zoologiczny AQUA&ZOO 22-23 października 2016r
Spam
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-10-2016, 20:12
Post: #95
RE: Salon Zoologiczny AQUA&ZOO 22-23 października 2016r
Ceny biletów ustalają Międzynarodowe Targi Poznańskie i nam nic do tego. Co nie zmienia faktu że gdyby były tańsze to nikt by się nie obraził.
Piter Pit co masz konkretnie na myśli?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-10-2016, 21:55
Post: #96
RE: Salon Zoologiczny AQUA&ZOO 22-23 października 2016r
Wiem, że ustalają targi i tylko to komentuję. I się dziwię wyśrubowanym cenom.

I nie wiem co cię wzburzyło alarmowiec? Przecież są to targi (a w zasadzie wystawa) łączone typu "mydło i powidło". Nie były to targi stricte zoologiczne czy stricte modelarskie. Były zabawki, modele, gry, rękodzieło, produkty dla niemowląt i zwierzęta. A i tak wystawcy zajęli tylko trzy hale - czyli mała skala całej imprezy. A cena wejściówki wyższa niż na Gardenię.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-10-2016, 22:36
Post: #97
RE: Salon Zoologiczny AQUA&ZOO 22-23 października 2016r
Nie no najlepiej jak by wszystko za darmo było. 15zł to cena śmiesznie niska, jak na tak dużą ekspozycję. Ale malkontenci sie zawsze znajdą.

Tak czy inaczej chciałbym podziękować wszystkim za koleją wspaniałą imprezę, która mimo kilku przeciwności losu, była w pełni udana, albo i więcej Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-10-2016, 22:58 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 24-10-2016 10:30 przez edison.)
Post: #98
RE: Salon Zoologiczny AQUA&ZOO 22-23 października 2016r
Dziś już nic nie napisze sensownego bo jestem tragicznie zmęczony, dopiero zalałem zbiorniki w domu.
Podziękowania dla wszystkich za pomoc w organizacji tej wystawy, za pomoc w przewiezieniu itd.
Bez waszego wsparcia i pomocy to by się nie udało. Nie będę wyszczególniał po kolei, osoby zaangażowane wiedzą.
Z roku na rok jest coraz lepiej wśród wystawionych zbiorników ale powiem szczerze, poziom wiedzy odwiedzających jest tragicznie niski, mam taką satysfakcje że choć troszke niektórych ludzi można naprowadzić na prawidłowe tory i pokazać jak to powinno wyglądać i porozmawiać z ludźmi bo w taki sposób można spopularyzować akwarystykę. Co do ceny jest ona taka jaka jest i dla mnie jest ona zrozumiała, napisze to brzydko ale czasem trzeba odsiać bydło aby nie narobiło smrodu.

Pit zamiast wiecznie narzekać proponuje przyłączyć się i zrobić coś od siebie a na razie to próbujesz wsadzać ten kij ale jak wiadomo byli tu tacy i już ich nie ma. Prowokatorzy nie są nam potrzebni.

Atmosfera jak zwykle wspaniała, myśle że szczególne podziękowania wystosuje dla pary krewetkomaniaków z forum krewetka.net którzy przyjechali do nas jeśli się nie myle z Brzegu i Katowic razem ze swoimi krewetkami. Tak samo jak dla Gosi (Podwodne Ogrody) która przyjechała choć na krótką chwile z Łodzi.

http://www.facebook.com/AmatorskaHodowlaKrewetek
http://www.facebook.com/Rośliny-Akwariow...017673358/
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-10-2016, 00:16
Post: #99
RE: Salon Zoologiczny AQUA&ZOO 22-23 października 2016r
Na targi we Wrocławiu trzeba było zapłacić 18 zł a są dużo mniejsze.
Poznańskie targi to targi Hobby i tacy hobbyści maniacy się tam spotykają a że hobby bywa różne to i takie one są więc zupełnie nie rozumiem twoich zarzutów. Czy targi mają określać które hobby jest dobre a które nie? .
Co do wielkości jest to największa impreza tego typu w Polsce a bilety wcale nie są najdroższe. Niestety ogrodnictwa tam nie było i chyba dlatego są te zarzuty.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-10-2016, 00:45
Post: #100
RE: Salon Zoologiczny AQUA&ZOO 22-23 października 2016r
Wracając do zakończonej imprezy to muszę wszystkim biorącym udział podziękować za zaangażowanie i wspaniałą atmosferę nie tylko w ramach naszego forum ale wszystkich akwarystów biorących udział w całej imprezie. Wszystko odbyło się bez najmniejszego zgrzytu i wpadki.

Jako że zamykałem halę razem z jej kierownikiem z ramienia MTP jak zwykle zebrałem trochęe zagubionych rzeczy i tak:
- rozpinana szara bluzeczka z krótkim rękawkiem damska
- czarna bluza męska
- szklanki 3 szt
- łyżeczki chyba 2 szt
- być może jeszcze coś czego nie pamiętam
Jeśli nie mam tego utylizować to proszę o info Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-10-2016, 08:39 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 24-10-2016 12:40 przez maciejk1976.)
Post: #101
RE: Salon Zoologiczny AQUA&ZOO 22-23 października 2016r
Dziękuję wszystkim za udział tak jak niektórzy wspomnieli pomimo z początku paru nieścisłości targi należą do udanych. Mam nadzieję że dyrekcja targów w jakimś stopniu weźmie sobie do serca nasze uwagi aby w przyszlym roku było lepiej. Co będzie zobaczymy. Do zobaczenia w środę.
PS. Wiesiu dwie szklanki prawdopodobnie są moje ale możesz je zutylizować.

było 112 litrów morszczyzna
jest 300 litrów w obiegu
Akwarium ukwiałowe z błazenkami 100 litrów
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-10-2016, 08:53
Post: #102
RE: Salon Zoologiczny AQUA&ZOO 22-23 października 2016r
Na wstępie wielkie dzięki za wspaniała atmosferę. Podziękowania dla chłopaków którzy pomagali mi w załadowaniu zbiornika do auta i wniesienie tego grzmota do sklepu ,było fajowo ale teraz trzeba się zwijać do sklepu ,czas wielkiego sprzątania. Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-10-2016, 13:45
Post: #103
RE: Salon Zoologiczny AQUA&ZOO 22-23 października 2016r
Cześć Smile Jestem tutaj nowa i odnalazłam Was właśnie dzięki targom. Naprawdę świetna ekspozycja, dużo inspiracji i już pojawiła się oczywiście potrzeba nowego baniaczka Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-10-2016, 15:04
Post: #104
RE: Salon Zoologiczny AQUA&ZOO 22-23 października 2016r
Witamy w naszym gronie Smile Służymy pomocą Smile

było 112 litrów morszczyzna
jest 300 litrów w obiegu
Akwarium ukwiałowe z błazenkami 100 litrów
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-10-2016, 15:57
Post: #105
RE: Salon Zoologiczny AQUA&ZOO 22-23 października 2016r
Dzięki wszystkim za pomoc bo wiadomo że byłem w nie najlepszym zdrowiu.Wypisałem się ze szpitala tylko po to aby na targach być i pokazać.Pokazać jak najwięcej i zarazić akwarystyką i pięknem podwodnego świata.Warto takie pokazy robić aby pokazać i porozmawiać.Grono w jakim się spotykamy jest coraz szersze i nowe osoby zawsze są miło widziane.Szczególnie młode pokolenia jakie mają najwięcej zapału i najbardziej podpatrują starszych.Atmosfera jak zawsze dobra.Jest to jedyna taka impreza w Poznaniu i łączenie się akwarystów wspólna pomoc sobie to zawsze pomaga aby wyszło wszystko si.Dzięki raz jeszcze za pomoc.

Ps.chyba zmienię ksywkę na carbo
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 



Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  7-8 maja 2016r. VI Wystawa Zwierząt Egzotycznych w Poznaniu edison 8 18,392 08-05-2016 22:48
Ostatni post: edison
  Aqua Jura 2016r. edison 0 4,925 04-04-2016 18:54
Ostatni post: edison



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości