Odpowiedz 
Mini Oczko wodne w domu ( :o )
02-04-2016, 10:29
Post: #1
Mini Oczko wodne w domu ( :o )
Witam
Chcę trochę pokombinować ! NP: Z łupków skalnych i z cementu i silikonu złożyć małe oczko wodne (DIY) . Taka nanoakwarystyka plus aquascaping... Wink
Do tego przydała by się fontanna lub fontanienka Tongue

Znalazłem coś co daje 60 cm słupa wody za 20kilka zł POMPA FONTANNA NP-400 5W OCZKO 400L/H AQUA NOVA

Stąd pytanie : W którym sklepie w Poznaniu kupię coś takiego ?
I co myślicie o tym pomyśle? bo to nie prima apilis...

Endlery
https://www.facebook.com/groups/Poznań/
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-04-2016, 16:12
Post: #2
RE: Mini Oczko wodne w domu ( :o )
bajcik ma strone, gdzie możesz zobaczyć co maja na sklepie http http://www.bajcik.pl/index.php?cPath=142_147
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-04-2016, 19:48
Post: #3
RE: Mini Oczko wodne w domu ( :o )
Witam
„ Mini Oczko wodne w domu ” ... hm to trochę ogólnie ujęte . Możesz napisać nieco więcej ?. Przede wszystkim gdzie będzie się znajdowało , jaką formę wybrałeś , jakie rośliny planujesz posadzić , czy znajdą się tam zwierzęta , czy poza pompą podwodną planujesz dodatkowy filtr itp.

Jeśli chodzi o pompę to ciężko doradzić . Nie wiem jaki efekt chcesz osiągnąć . Jednak ta którą znalazłeś uważam że jest za słaba . Na YouTube masz sporo filmików z pompami . Zobacz jaki efekt najbardziej cie usatysfakcjonuje . Pozdrawiam
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-04-2016, 16:07
Post: #4
RE: Mini Oczko wodne w domu ( :o )
Pierwsze słyszę aby w domu stawiac oczko wodne, ale cóz, może to i fajny pomysł będzie, szczeólnie jak już zostanie wykonany i będzie widoczny efekt
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-04-2016, 08:42
Post: #5
RE: Mini Oczko wodne w domu ( :o )
kto bogatemu zabroni Wink
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-04-2016, 15:24
Post: #6
RE: Mini Oczko wodne w domu ( :o )
bogatemu? Nie sadzę by było drożej niż załozenie akwarium
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-04-2016, 15:26
Post: #7
RE: Mini Oczko wodne w domu ( :o )
Witam
Osobiście widziałem mini oczko w domu . Coś pięknego . Tylko trzeba mieć sporo miejsca . Znam nawet osobę która wykonała takie cudeńko . Potrafi z kamieniem zrobić wszystko . Gdy byłem po dostawę otoczaka ( wyselekcjonowane sztuki ) pracował nad fontanną . Po prostu bajka jak zobaczyłem .... szczęka opadła Shocking .

Na jesień będę zmieniać obsadę oraz szkiełko na optiwhite . Planuję belkę podwieszaną . Również zastanawiam się nad wodospadem czy strumykiem znajdującym się powyżej szkiełka . Pewna osoba zdeklarowała się pomóc przy projekcie ( już ma wizję i zarys całości - przeją inicjatywę ) . Ale czy projekt zostanie wykonany to się okaże .

Skoro ma być to akwarium otwarte to z pewnością będzie w stylu mizube . I nie zabraknie storczyka !.

Sądząc po braku odpowiedzi ze strony użytkownika Zenwalker to z pewnością z jego strony był to dowcip . Szkoda czasu ....
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-04-2016, 18:32
Post: #8
RE: Mini Oczko wodne w domu ( :o )
no przecież żartowałem. Akwarium wychodzi tanio jak się bierze z pominięciem 10 pośredników no ale nie każdy tak robi.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 



Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  oczko wodne- filtracja dario263 0 4,077 31-03-2015 18:39
Ostatni post: dario263



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości