Odpowiedz 
Pokarmy Naturefood
09-02-2016, 12:47 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-02-2016 20:46 przez kapuczino.)
Post: #1
Pokarmy Naturefood
Skusił się ktoś może?

Robert
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-02-2016, 20:34 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-02-2016 20:50 przez kapuczino. Powód: Nowe informacje)
Post: #2
RE: Pokarmy Naturefood
Pan Mierzeński słynie z tego, że wszędzie wszystkim wpycha te cudowne pokarmy. Tylko jak to jest takie cudowne, to dlaczego nikt tego nie chce kupować ?? Tak długo jak producent nie zadba o wymianę etykiet rodem z PRL, czy jak kto woli NRD, to nie będzie się sprzedawało i trzeba będzie ten nędzy marketing szeptany, uprawiać.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-02-2016, 20:51
Post: #3
RE: Pokarmy Naturefood
Nie tylko na naszym forum jak zauważyłem Smile

http://www.facebook.com/AmatorskaHodowlaKrewetek
http://www.facebook.com/Rośliny-Akwariow...017673358/
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-02-2016, 21:07
Post: #4
RE: Pokarmy Naturefood
Ja karmię i nie narzekam -kupiłbym jeszcze dla zbrojników ,ale największego rozmiaru nie mają Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-02-2016, 07:47
Post: #5
RE: Pokarmy Naturefood
Dobry i wydajny pokarm.
Karmię nim zbrojniki i drobnice, polecam.

Mój kanał na Youtube
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-02-2016, 23:12
Post: #6
Pokarmy Naturefood
Karmie od kilu lat, wielu znajomych karmi. Bardzo fajny i dobry pokarm. Na szczęście są w Poznaniu tez inne sklep poza AquaStore ;p


Pozdrawiam Bartosz

Pozdrawiam Bartosz
YT: exoticHobby
FB: exoticHobby
@arrowsworld

Akwarystyka
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-02-2016, 13:56
Post: #7
RE: Pokarmy Naturefood
Są w stałej sprzedaży w Ichtio ale myślę że uwagi kolegi masło co do opakowań i opisów nie są bez racji . Pan Mierzeński niczego nie wpycha nie chcesz to nie kupuj ale jakość tych pokarmów jest porównywalna tylko z najlepszymi Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-02-2016, 21:38
Post: #8
RE: Pokarmy Naturefood
Jak ma opakowanie zwiększyć i tak niemałą juz cene to zmiana jest bezsensu.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-02-2016, 23:47
Post: #9
RE: Pokarmy Naturefood
Chyba nie chodziło o wielkość opakowań a ich wygląd. Problemem są też opisy. W czasie krótkiej wizyty u państwa Mierzeńskich dowiedziałem się o dodatkowych zastosowaniach nie zawartych w opisach niektórych pokarmów . Szkoda że tych spostrzeżeń nie publikują. Cena jest rzeczą względną ponieważ są dużo "wydajniejsze" od tych do których jesteśmy przyzwyczajeni. Dobre pokarmy dla psów czy kotów też nie są tanie tylko po nich u ich pupili większości właścicielom łatwiej jest zauważyć różnicę Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-02-2016, 20:46
Post: #10
RE: Pokarmy Naturefood
Nic nie napisałem o wielkości opakowania Wink Akurat sam kupuje największe.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-02-2016, 00:01
Post: #11
RE: Pokarmy Naturefood
alarmowiec napisał(a):Są w stałej sprzedaży w Ichtio ale myślę że uwagi kolegi masło co do opakowań i opisów nie są bez racji . Pan Mierzeński niczego nie wpycha nie chcesz to nie kupuj ale jakość tych pokarmów jest porównywalna tylko z najlepszymi Smile


To akurat informacja z potwierdzonego źródła Biggrin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-02-2016, 22:33 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 15-02-2016 22:52 przez Robert M..)
Post: #12
RE: Pokarmy Naturefood
Ciupakus napisał(a):Ja karmię i nie narzekam -kupiłbym jeszcze dla zbrojników ,ale największego rozmiaru nie mają Wink

Dzień dobry, czy chodzi o rozmiar pokarmu czy opakowania? :-)
Bo to ciekawe - opakowania duże są w ciągłej sorzedaży.

Proszę o informacje!! :-)

Robert

Aqua Store napisał(a):Pan Mierzeński słynie z tego, że wszędzie wszystkim wpycha te cudowne pokarmy. Tylko jak to jest takie cudowne, to dlaczego nikt tego nie chce kupować ?? Tak długo jak producent nie zadba o wymianę etykiet rodem z PRL, czy jak kto woli NRD, to nie będzie się sprzedawało i trzeba będzie ten nędzy marketing szeptany, uprawiać.

Może po kolei.

Nie rozumiem słowa "wpycha". Za to rozumiem słowo cudowne :-) Wiele ryb tak uważa!
Nie wiedziałem, że Pan Przedstawiciel Sklepu ma tak doskonałe dane o sprzedaży pokarmów Naturefood... Pogratulować wywiadowni.

Opakowania to kwestia smaku - jednym się a drugim się nie. Na pewno nie są rewolucyjne od strony artystycznej, zgoda.

Warto może sprawdzić gdzieś cichutko i szybciutko znaczenie określenia " marketing szeptany" :-)
Może i ja się czegoś dowiem?

Bo przecież ten marketing szeptany wcale nie jest nędzny!! Wielkie firmy korzystają z tego typu działań - to czy on może być nędzny?

Miałem nie być świnia ale kłopot mam z powstrzymaniem się... Pan Przedstawiciel Sklepu powinien poznać taką sentencję, starą jak świat - "nie ochlapuj błotem innych - sam się przy tym ubrudzisz".
Spokojnej nocy życzę Panu Przedstawicielowi Sklepu!

Robert Mierzeński

A tak poza tym, chciałem bardzo serdecznie podziękować tym, którzy w sposób spokojny pochwalili pokarmy Naturefood.

Cieszy mnie niezwykle, że miasto, w którym zachwyca mnie najbardziej Rynek, ma akwarystów szukających nowych dróg. A mówi się, że poznaniacy są ........... od krakusów. Nieprawda, panie, nieprawda!

Dobrej nocy


Robert
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-02-2016, 00:25
Post: #13
RE: Pokarmy Naturefood
Robert M. napisał(a):Cieszy mnie niezwykle, że miasto, w którym zachwyca mnie najbardziej Rynek, ma akwarystów szukających nowych dróg. A mówi się, że poznaniacy są ........... od krakusów.

Aż do tej pory rozmowa była ok. Czy to znaczy,że jak nie będę kupował tej karmy to jestem sknerą nie "poszukującym nowych dróg"? Co to w ogóle znaczy-akwarysta szukający nowej drogi?
Bla,bla ,bla.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-02-2016, 08:35
Post: #14
RE: Pokarmy Naturefood
Niepotrzebnie się unosisz, to były żarty - dość czytelne. Nie zamierzałem nikogo obrażać. A ostatnie zdanie było już na zupełnym luzie i ze sporym przymrużeniem oka. Jeżeli poczułeś się urażony to przepraszam.

Robert
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-02-2016, 23:54
Post: #15
RE: Pokarmy Naturefood
Premium Sticks for Catfish 280g (615ml) o ten mi chodziło - pytałem w akwarystycznym24 i odpowiedź brzmiała ,że nie będzie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 



Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Photo Jakość pokarmów Naturefood Robert M. 0 4,331 05-02-2019 12:44
Ostatni post: Robert M.
  Pokarm Naturefood premium PLANKTON Robert M. 4 10,210 16-06-2018 21:06
Ostatni post: Adam



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości