Odpowiedz 
AQUAKRIS Natural Substrate
20-01-2016, 02:34
Post: #1
AQUAKRIS Natural Substrate
Witam nie wiem czy to właściwy dział na to pytanie ale nie zauważyłem działu odnośnie podłoża. Czy ktoś używał podłożę podżwirowe Natural Substrate p. Wojtaszka chodzi mi o opinie jak się sprawdza i czy trzeba stosować siatkę oraz odstęp od szyby jak to się robi przy ziemi ogrodowej. Posiadam baniak na ziemi ogrodowej i zastanawiam się czy produkt p. Wojtaszka jest lepszy i wydajniejszy od ziemi proszę o rady i opinie

Pozdrawiam Roman
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-01-2016, 03:15
Post: #2
RE: AQUAKRIS Natural Substrate
Siatki nie stosujemy nigdy odstęp od szyby należy zrobić a czy lepsze od tego co już masz to nie można stwierdzić na podstawie tego co podałeś.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-01-2016, 14:07 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 20-01-2016 14:08 przez kapuczino.)
Post: #3
RE: AQUAKRIS Natural Substrate
Tak, jak napisał alarmowiec: bez siatki, z odstępem od szyby. Smile
Czy Natural Substrate się sprawdza? Cóż, ja byłam z niego zadowolona (tak wyglądał mój zbiornik z tym podłożem). Smile

Mam akwarium zamiast telewizora.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-01-2016, 14:48
Post: #4
RE: AQUAKRIS Natural Substrate
Ja posiadam akwa na tym podłożu i jestem zadowolony. Trochę przesadziłem z nawozeniem i rośliny zachamowaly ale powoli akwa wraca do normy. Dodatkowo jak mieszkasz blisko Wojtaszka to zawsze służy rada. Polecam podłoże jak i rośliny oraz rybki od tego gościa.

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 



Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  podłoże tetra active substrate HOLI 0 5,483 12-12-2014 13:58
Ostatni post: HOLI



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości