Odpowiedz 
Gruzowisko
17-09-2010, 22:57
Post: #1
Gruzowisko
Tak mnie natchnęło po powrocie z Wrocławia i wykładach pana Baszuckiego więc sobie zrobiłem w pracy taki mały Ragwork [Obrazek: 1d6ad08951a24957med.jpg]

http://ukajali.bloog.pl/
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-09-2010, 00:32
Post: #2
 
Świat cały czas schodzi na psy . Muzyka , sprzęt Audio i w ogóle cała otaczająca nas chinszczyzna . Jak widać niestety zaczyna zaglądać również do akwarystyki i do tego jeszcze nie z Chin . No tak ale może w tym też sztuka żeby nawet śmietnik był ładny . Zobaczymy jak to się dalej rozwinie Smile.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-10-2010, 19:12
Post: #3
 
To zielone to gałęzatka?

http://www.flickr.com/photos/48151985@N03/
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-10-2010, 19:58
Post: #4
 
We własnej osobie. Tongue

http://ukajali.bloog.pl/
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-10-2010, 00:43
Post: #5
 
Nie nadmieniłem nic o mieszkańcach,dlatego że to jest zbiornik sprzedażowy u mnie w pracy.Ale zazwyczaj mamy tam amanki i redki. Tongue można go podziwiać Lol w Swadzimiu w wiadomym sklepie Lol

http://ukajali.bloog.pl/
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-10-2010, 20:42
Post: #6
 
Widziałam dzisiaj gruzowisko na żywo i wcale nie jest złe. To zdjecie kiepsko wyszło Rolleyes

Nie tylko chłopaki lubią robaki
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-10-2010, 00:54
Post: #7
 
A dziękuje wzorowałem sie na najnowszym stylu pan Amano(t.z.n. Ragwork).Staram się brać przykład z najlepszych.A co do zdjęcia to chyba lepszy ze mnie akwarysta niż fotograf.

http://ukajali.bloog.pl/
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-10-2010, 09:54
Post: #8
 
To tak od siebie tylko dodam, że ja miałam misję nanoakwarium. Wymarzyłam sobie kostkę z mchami, korzeniami i takie tam. No i co wymarzyłam to zrobiłam. Wyszedł mi biotop osiedlowego trawnika. :cry:
Czasami takie projekty lepiej zrobić, gdy już się nabędzie doświadczenia z podstawowymi kompozycjami. Małe litraże są największymi wyzwaniami. Nie mówię, że to jest złe. Spróbuj jednak zadziałać z roślinnością w takim małym zbiorniczku.
Z gruzu można zrobić coś pięknego, ale tam potrzeba wieloletniego doświadczenia aranżacyjnego i wyjątkowej wyobraźni przestrzennej. Możesz powiedzieć, że aranżację roślinną małego akwarium doprowadziłeś do perfekcji? Wbrew pozorom to bardzo ważne - im mniej roślin - tym muszą być piękniejsze i posadzone akurat w odpowiednim miejscu.
Nie przejmuj się Amano. Widziałeś sposób robienia zdjęć zbiorników przez niego, lub takich konkursowych? Przy odpowiednim studio Twój też może wyglądałby podobnie.
Na koniec mój faworyt mini komozycji.
[Obrazek: nanozaka2.jpg]
8 litrów. Nic dodać, nic ująć.

Nie tylko chłopaki lubią robaki
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-10-2010, 13:03
Post: #9
 
Kiedyś też tak uważałem . Nawet nie wierzyłem . Teraz mam trzy akwa no może nie aż tak małe bo 20 , 25 i 30 litrów wody ale bez nawożenia i dobrej filtracji to raczej nic dobrego sie nie uzyska. Gotowy Cube ze sklepu 25 litrów ma się najgorzej . I jak tu początkujący akwarysta ma sobie z tym poradzić Smile

[ Dodano: 2010-10-17, 13:28 ]
Te 8 litrów to jednak widać że świeżo urządzone . Taka wystawowa aranżacja ale faktycznie ładna i myślę że do utrzymania na dłużej Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-10-2010, 14:40
Post: #10
 
alarmowiec napisał(a):Gotowy Cube ze sklepu 25 litrów ma się najgorzej .
A u mnie malutki Shrimpset ma sie najlepiej. Lampka mocowo dobrana i może nic nie rośnie jakoś zabójczo, ale i glony też nie Smile.
alarmowiec napisał(a):Taka wystawowa aranżacja ale faktycznie ładna i myślę że do utrzymania na dłużej Smile
Właśnie. Nie sztuka powrzucać i pokazać. Sztuką jest to utrzymać przez dłuższy czas w tak dobrej formie.
To niestety ostro ćwiczę w moich 20l. I muszę powiedzieć, że wychodzi to różnie. Nadal nie doszedłem do optymalnych warunków i dla roślin i dla krewetek. A na jednym i drugim mi zależy. Może za jakiś czas ...
Odpowiedz cytując ten post
17-10-2010, 17:19
Post: #11
 
Mystik napisał(a):Właśnie. Nie sztuka powrzucać i pokazać. Sztuką jest to utrzymać przez dłuższy czas w tak dobrej formie.
Tylko ja nawet tak nawrzucać nie umiem Rolleyes Co do utrzymania, to się zgodzę. Potrzeba do tego dużego wkladu pracy i cierpliwości, żeby osiągnąć wspaniały efekt, ale pocieszające jest to, że z każdym kolejnym zbiornikiem jest łatwiej. Wspierajmy więc Dolichopterusa w walce, a może jak stworzy własną ADA, dostaniemy 10% rabatu Lol

Nie tylko chłopaki lubią robaki
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-10-2010, 18:38
Post: #12
 
Za wsparcie dziękuje,i krytyki się nie boje a co do rabatu no to 5 procent wszyscy macie.
A 10 sam nie mam.

Miną miesiąc a w krewetkarium bez zmian(bo tu sie niema co zmieniać)

http://ukajali.bloog.pl/
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-10-2010, 19:07
Post: #13
 
Na spotkaniu krewetkomaniaków Mehi pokazała swój najmniejszy zbiornik 3cmx3cmx3cm i nie było puste hodowała w nim stułbie Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-10-2010, 19:10
Post: #14
 
3x3x3 ?! :shock: O w mordę! coś tam się zmieściło?

Pozdrawiam
Michał . Biggrin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-10-2010, 20:20
Post: #15
 
A ja mówię Dolichopterus o Twojej firmie - konkurencji Pana Amano - jaką stworzysz robiąc aranże Smile Jak to się nic nie zmieniło? Łe tam, ja bym chyba czuła, że mi w życiu czegoś brakuje jakbym nie miała glonów i krasnorostów Lol

Nie tylko chłopaki lubią robaki
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 



Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  [25l] Robalove gruzowisko fazi_poz 14 25,976 01-12-2015 07:28
Ostatni post: fazi_poz
  Moje nowe Gruzowisko dolichopterus 4 14,176 29-12-2010 14:09
Ostatni post: dolichopterus



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości