Odpowiedz 
Targi AQUA ZOO 17-18 październik 2015 r.
15-10-2015, 12:59
Post: #91
RE: Targi AQUA ZOO 17-18 październik 2015 r.
Zostało jezcze trochę koszulek WTMA jeśli ktoś by zechciał to proszę pisać . Cena 30 zł
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-10-2015, 13:20
Post: #92
RE: Targi AQUA ZOO 17-18 październik 2015 r.
maciejk1976, super. Smile
Plik z rysunkami jest do pobrania tutaj (PDF ma 3,7 MB).

Mam akwarium zamiast telewizora.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-10-2015, 15:58
Post: #93
RE: Targi AQUA ZOO 17-18 październik 2015 r.
Jeżeli jest rozmiar xl/xxl (zależy jakie wypadają) to ja jestem na jedną chętna!
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-10-2015, 18:36
Post: #94
RE: Targi AQUA ZOO 17-18 październik 2015 r.
Są w tym rozmiarze ale męskie. Damskie są ale chyba max L.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-10-2015, 19:50 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 15-10-2015 19:51 przez Asia.)
Post: #95
RE: Targi AQUA ZOO 17-18 październik 2015 r.
Wydruki kolorowanek dostałam i są na targach.

Grabarzemu
proszę o jakieś informację. Chciałeś robić duże akwarium z polskimi wodami, w poście nr 40 napisałam że nie będzie akwarium 800 tylko 500L. Aqua-nature w poście 42 napisał że jakoś da radę się w tym 500l zmieścić. Wiesiu ze Sławkiem wczorajszy wieczór spędzili na opróżnianiu akwarium żeby je przewieźć na targi, ale teraz nie wiemy czy mamy je przywieść, bo od osób trzecich dochodzą nas słuchy że go nie zrobisz, a nie chcemy żeby stało puste. Bardzo proszę abyś pilnie się określił, bo zostało już bardzo mało czasu, robisz to akwarium czy nie?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-10-2015, 21:30
Post: #96
RE: Targi AQUA ZOO 17-18 październik 2015 r.
(15-10-2015 12:59 )alarmowiec napisał(a):  Zostało jezcze trochę koszulek WTMA jeśli ktoś by zechciał to proszę pisać . Cena 30 zł

(15-10-2015 18:36 )alarmowiec napisał(a):  Są w tym rozmiarze ale męskie. Damskie są ale chyba max L.

Spoko może być męska XL. To kiedy moge odebrać i zapłacić?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-10-2015, 22:48
Post: #97
RE: Targi AQUA ZOO 17-18 październik 2015 r.
Asia napisał(a):Wydruki kolorowanek dostałam i są na targach.

Grabarzemu
proszę o jakieś informację. Chciałeś robić duże akwarium z polskimi wodami, w poście nr 40 napisałam że nie będzie akwarium 800 tylko 500L. Aqua-nature w poście 42 napisał że jakoś da radę się w tym 500l zmieścić. Wiesiu ze Sławkiem wczorajszy wieczór spędzili na opróżnianiu akwarium żeby je przewieźć na targi, ale teraz nie wiemy czy mamy je przywieść, bo od osób trzecich dochodzą nas słuchy że go nie zrobisz, a nie chcemy żeby stało puste. Bardzo proszę abyś pilnie się określił, bo zostało już bardzo mało czasu, robisz to akwarium czy nie?



Nie. W poście nr 59 jest lista zbiorników bez 500ki. Wysłałem do Ciebie pw 7.10.2015 na którą do teraz mi nie odpisałaś. Nie mając pewności czy akwarium będzie nic nie zalatwiałem, więc na dzień dzisiejszy oprócz chęci i rąk do pracy nie mam nic.

Pozdrawiam
Wojtas
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-10-2015, 00:37 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 16-10-2015 00:45 przez alarmowiec.)
Post: #98
RE: Targi AQUA ZOO 17-18 październik 2015 r.
Bardzo pokrętne wytłumaczenie. Jak rozumiem nie udało się ci nic złapać i tyle Smile . Jak masz jak wół że zbiornik będzie to u nas tak jest że będzie a teraz jednak nie będzie a szkoda bo pomysł był dobry.

Ledynaf jutro jestem po południu na targach. Dodatek jeśli nie masz w gratisie wejściówka Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-10-2015, 01:56
Post: #99
RE: Targi AQUA ZOO 17-18 październik 2015 r.
a dla mnie wejścióweczka się znajdzie?? bo jutro kończe (wreszcie ) malowanie i moge podejść popołudniu troszke pomóc
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-10-2015, 08:34
Post: #100
RE: Targi AQUA ZOO 17-18 październik 2015 r.
Grabarzemu to trzeba napisać tu jasno na forum, a nie chodzić po ludziach i im się skarżyć, przynajmniej byśmy wiedzieli na czym stoimy i Sławek z Wiesiem nie spędzali by nocki na wylewaniu wody i wyciąganiu żwiru z akwarium, żeby było gotowe. Tym bardziej że Sławek ma sporo na głowie przy organizacji mistrzostw. Jeśli pytam czy 500l będzie ok, to jest oczywistym że nie robię tego z nudów, tylko dlatego że mamy takie akwarium do dyspozycji. Post 59 powstał gdy jeszcze się nie określiłeś czy tę 500 będziesz robił, dopisałam Ciebie do listy w kolejnych spisach, osobne wysyłanie PW nie miało już sensu, bo ja po prostu nie mam czasu na wykonywanie podwójnej roboty.

Bohen wejściówki jeszcze zostały, tylko przedzwoń do kogoś, żeby podszedł pod bramę wjazdową.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-10-2015, 09:06
Post: #101
RE: Targi AQUA ZOO 17-18 październik 2015 r.
Po ludziach nie chodziłem, napisałem tylko do aqua-nature że nie robie tego akwa bo Asia nie odpisuje na pytanie o dostępność zbiornika. Nie wyszło, trudno. Niedogadanie zarówno z jednej jak i z drugiej strony. Może za rok uda nam się to zorganizować lepiej Smile

Pozdrawiam
Wojtas
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-10-2015, 10:30
Post: #102
RE: Targi AQUA ZOO 17-18 październik 2015 r.
Nie bardzo rozumiem co powinniśmy jeszcze zrobić wszyscy pozostali uczestnicy w tym aqua-nature również informowaliśmy w ten sam sposób tzn. przez stronę i z nikim poza tobą nie było problemu.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-10-2015, 10:57
Post: #103
RE: Targi AQUA ZOO 17-18 październik 2015 r.
Alarm dlaczego na siłę próbujesz zrobić aferę? Nie dogadalismy się i juz. Koniec tematu.

Pozdrawiam
Wojtas
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-10-2015, 11:20
Post: #104
RE: Targi AQUA ZOO 17-18 październik 2015 r.
Dzisiaj musimy jechać do Halinki przewieźć sprzęty. Jeszcze nie wiem o której będzie jej pasowało, ale w poprzednich latach jakoś po 18 jechaliśmy. Na razie wysłałam smsa z zapytaniem, bo nie mogę się dodzwonić.
Proszę abyście tak zaplanowali pobyt, żebyśmy mogli jechać tam większą ekipą.
Alarmowiec kiedy będziesz na targach? Bo coś mówiłeś że masz pojemny samochód.


Oj Grabarzemu Alarm żadnej afery nie robi, niestety swoim zachowaniem narobiłeś sporo bałaganu. Nie potrafiłeś powiedzieć nam że akwarium nie zrobisz tylko chodzisz po ludziach i dziwne historie opowiadasz i akurat to nie Aqua-nature mam na myśli, bo Wojtek nie potrafił nam nic powiedzieć.
W PW nie pytałeś o dostępność dużego akwarium, jak nie pamiętasz, to przypomnę: "Nie odpisałaś mnie do listy zaangazowanych w targi. Jeśli będzie z czego i w czym to chętnie zaaranzuje jakiś zbiornik. Poza tym mamy z Wojtkiem z aqua-nature stawiać tą 500. "
Akwariów 112L nie mieliśmy więcej do dyspozycji, więc w tej kategorii nie zostałeś dopisany.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-10-2015, 13:02 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 16-10-2015 13:28 przez Grabarzemu.)
Post: #105
RE: Targi AQUA ZOO 17-18 październik 2015 r.
Asia napisał(a):Oj Grabarzemu Alarm żadnej afery nie robi, niestety swoim zachowaniem narobiłeś sporo bałaganu. Nie potrafiłeś powiedzieć nam że akwarium nie zrobisz tylko chodzisz po ludziach i dziwne historie opowiadasz i akurat to nie Aqua-nature mam na myśli, bo Wojtek nie potrafił nam nic powiedzieć.
W PW nie pytałeś o dostępność dużego akwarium, jak nie pamiętasz, to przypomnę: "Nie odpisałaś mnie do listy zaangazowanych w targi. Jeśli będzie z czego i w czym to chętnie zaaranzuje jakiś zbiornik. Poza tym mamy z Wojtkiem z aqua-nature stawiać tą 500. "
Akwariów 112L nie mieliśmy więcej do dyspozycji, więc w tej kategorii nie zostałeś dopisany.
Po jakich ludziach chodziłem i jakie dziwne histori opowiadalem?!? W środę zadzwoniłem tylko do Masła żeby Ci przekazał że nie będę robił akwa bo tylko do niego mam numer telefonu. A skoro tobie było Ciężko napisać do mnie cokolwiek lub edytować post przez tydzień to nie oczekuj ze będę biegał i załatwiał rzeczy i ryby potrzebne do aranżacji gdy nie mam pewności że jest jakikolwiek zbiornik. I nie, nie było to dla mnie jasne ze to akwarium będzie skoro pojawiło się na liście dopiero we wtorek.

Pozdrawiam
Wojtas
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 



Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Targi Aqua-Zoo Poznań antom73 9 18,890 05-12-2018 07:50
Ostatni post: Adam
  Targi AQUA ZOO 7-8 październik 2017 r. Poznań edison 40 66,184 17-10-2017 09:59
Ostatni post: edison



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości